H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fodornoncsi, Módosítva: 2018. november 19.

Lelőhely:   H&M

A 2018-as Singles kollekció tagja.

Bársonyos és kellemes, frissen mosott pamut a tiszta bőrön.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Yummy

2021. február 25.

Könnyű, friss, mosott tiszta ruha, öblítő, szárítókendő, farmer és pamut póló illata van. Imádom. Nem igazán tartós, de elfújkálni a mindennapokra szuper. Az egyszerű outfitekhez, laza stílushoz, a hétköznapokra, könnyű nyári napokra maga a tökély.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Boriskajuliska

2020. december 2.

A sok otthon töltött (karantén) idő inspirálta a vásárlást, a még oly csinos otthoni ruhákhoz sem passzolnak az erős domináns illatok. Az illat és a csomagolás teljes összhangba van letisztult és finom. Kifújva a bőrömön sem okozott csalódást, sőt! Az előttem szólók és a leírás is tökéletesen vissza adja a lényegét. Nem a legtartósabb illat de ár-érték alapján így is kiemelkedő, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 2.

kissd

2020. október 27.

Pár éve látatlanban vettem meg a leírása alapján a kisebbik kiszerelést. Mivel nagyon olcsó volt, így nem aggódtam, hogy mi lesz ha nem tetszik. Aztán mikor kibontottam és magamra fújtam nagyon meglepődtem. Nagyon friss, nagyon finom és tartós is. Nagyon szeretem, tökéletes hétköznapokra, vagy az otthon töltött napokra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Mse

2020. május 20.

Farmer, fehér póló, tisztaság.
Isteni.
Ha valaki valódi tisztaságillatot szeretne, az a Clean parfümöt válassza, de kedves H&M, tessék visszahozni ezt nekünk, mert nagyon szeretnivaló parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

Farmer, fehér póló, tisztaság.
Isteni.

blackberry

2020. április 28.

Nagyon szeretem, amolyan farmer, fehér pólós tisztaságillat. Hétköznapokra tökéletes. Sajnos, most fogyott el az egész üveg és már nem látom a webshopon. Esetleg ha valaki megválna tőle, szívesen megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 28.

Qwerty

2020. február 13.

Nem mertem látatlanban megrendelni, mert jártam már rosszul frissen mosott ruha illattal, ami minden volt, csak frissen mosott ruha nem. Üzletben megszaglásztam, az elején kicsit torokkaparós volt, le is mondtam róla, de pár perc múlva letisztult és tényleg az lett, amit ígér: kék öblítő, napon szárítva, frissen vasalva. És az is marad végig.
Reggel egy fújás, még este is érzem. Nem tolakodóan, csak szépen könnyedén libben néha. Az ilyen illatokat akkor szeretem használni, ha kényszerűen közelebb kerülnek hozzám ismerősök, pl. egy autóban utazom kollégákkal. Ilyenkor nem cél, hogy valami brutálissal fullasszam meg őket, egy kevés tisztaságillat elég, néha még az is sok. Ma ezen az autózós teszten is átment, nagyon remek.

Update. Hát csak óvatosan. Egyszer véletlenül kettőt fújtam magamra egy fújás helyett és brutális volt a hatás. Szerencsére csak magamat fojtogattam vele aznap, de hónapokra félre kellett tennem. Most elővettem, csak az asztalomon áll, rajta a kupak és a szoba másik sarkában is kiszagolom, anélkül, hogy használtam volna. Lehet, hogy azzal a két fújással végleg kinyírtam a "kapcsolatunkat". Pedig szeretem az illatát, de még mindig nem merem magamra fújni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 13.

pacsalia

2020. február 5.

kellemes friss illat, meglepõen tartós :) az ára nagyon olcsóóó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

kellemes friss illat, meglepõen tartós :) az ára nagyon olcsóóó :)

Csengiful

2020. január 10.

szuper illat, nem tul tartos. learazva megerte megvenni, de ha friss mosott ruha illat kell, meg mindig a Clean parfumjei a No.1 szamomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

racheldawes

2019. augusztus 14.

A 20 ml-es változathoz jutottam hozzá a webshopon történő rendelésem során. Első szaglásra nem túl bizalomgerjesztő, elég szúrós, kissé hajaz a fürdőszobai illatosítókra, de a bőrre fújva gyorsan elillan ez a kellemetlen illatvilág, és átvált egy könnyű, friss, "öblítőjellegű" illatra. Egy próbát megért, de nagyobb méretben biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Eszter0702

2019. július 20.

A coccolino vasalóvíznek van ilyen illata. Rajtam tartós, tisztaság illat,de attól több. Veszek is még egyet nehogy aztán ne lehessen kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Ionone, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool