Hada Labo

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 170 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 30.

Ár:   $16
Kiszerelés:   30 ml és 170 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• C-vitamin és Arbutin tartalma révén segít harcolni a sötét foltok ellen
  • Hialuronsavval küzd a bőr vízhiánya ellen
  • Alkohol- és illatmentes.

BLili

2019. szeptember 5.

Egy hónapja használom, de az égvilágon semmilyen hatását nem látom. Az összetevők és az állaga ellenére nem is hidratál különösebben, több rétegben sem. Igazából nem is szeretem. Rengeteg van még belőle, úgyhogy megpróbálok túladni rajta és a hada labo termékek vásárlását ezennel be is fejezem, mert még egy nem jött be. Pedig arra számítottam, hogy ez a termék is majd milyen jó lesz, hidratál is, van benne c vitamin, arbutin, és erre semmi.
(Szembe jutva egy kicsit csíp!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

(Szembe jutva egy kicsit csíp!)

dio14

2019. május 19.

Nekem a Rich piros verzió van meg, pár napja használom, és eddig nagyon tetszik. Reggel első lépésként használom, és nagyon szépen egységesíti és hidratálja a bőrt. Utána megy még rá a sima testvére is, és együtt szuperül működnek. Rájöttem, hogy nekem a c-vitaminnak ez a származéka működik a legjobban, a sima irritálja a bőröm, és büdös is lesz töle az arcom. Imádom ezeket a termékeket, örök helyet kaptak a fürdőszobámban.😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

Mitsuko

2019. február 22.

Ez a lotion csodálatos! Japán termék, bár tonerként kellene használni, a megszokott tonereknél ez sűrűbb folyadék, akár eszenciának is beillene állaga alapján. Gyönyörűen feltölti és megnyugtatja a bőrömet. Létezik a 7-skin-method nevű módszer, ami azt jelenti, hogy 7 rétegben viszik fel a tonert - valami ilyesmire álltam rá ezzel a termékkel, nem 7 rétegben ugyan, de 3-4 körben szoktam 3-4 cseppet felkenni az arcomra (vatta nélkül, csak kézzel). A flakonja nem hiperszuper adagolós, de cseppeket nagyon jól lehet belőle kiönteni. Világosító hatásáról nem tudok beszámolni, tél van és nem ezt figyeltem, csak a hidratálás és bőrnyugtatás volt fókuszban. Rétegzős rutinban használom. A végefelé esett le, hogy C-vitaminos is és ugyanaz a fajta C-vitamin van benne, mint az egyik Ordinary-termékben, amit használtam, de az nem jött be, ebben a formában viszont semmiféle problémát nem okozott. Szóval szerintem csúcstermék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

VikiM1987

2018. augusztus 6.

💖 Szerelmünk örök és töretlen. 💖
Már nagyon sok féle tonert használtam,de ez messze a legjobb,talán sosem cserélem le.
Szépen világosít,egységesít,hidratál.
Az arbutinos milky változatával együtt használom,reggel este.Már második üveggel használom mindkettőből,előtte a fehér hialuronosát használtam(szintén milkyjével együtt),azt is nagyon szerettem,de ez jobban világosít,egységesít.
Sokat világosított a pattanás utáni hegeimen,és a szeplőimen is.
Már rengeteg korea/japán kencét kipróbáltam,de ez maradt a number one.
Most arra készülök,hogy megveszem a 3D retinolos változatát is,és azt majd estére használom,ezt pedig reggelre.
Ez egy amolyan láthatatlan bajtárs a bőrproblémák elleni küzdelemben.
Először azt hittem nem nagyon csinál semmit,de aztán ha kihagytam azonnal megérezte a bőröm.
Az illata is olyan kellemes.
Hosszú távon számomra csodaszer.
👌👍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

💖 Szerelmünk örök és töretlen. 💖
Szépen világosít,egységesít,hidratál.
Sokat világosított a pattanás utáni hegeimen,és a szeplőimen is.
Már rengeteg korea/japán kencét kipróbáltam,de ez maradt a number one.
Ez egy amolyan láthatatlan bajtárs a bőrproblémák elleni küzdelemben.
Az illata is olyan kellemes.
Hosszú távon számomra csodaszer.
👌👍

random

2018. március 2.

önmagában egész jó, de sem az a-vitaminos ikertestvérével, sem niacinamiddal nem szabad egyszerre használni, mert ki fog pattogni az ember. jelenleg ez lett a reggeli rutin része (alá aloe spray, fölé hidratálókrém, majd smink, ha van kedvem), a másik kettő pedig az estié. úgy vettem észre, tényleg van ez a "whitening" hatása - ez alatt nem azt értem hogy fehérebb lettem volna, hanem hogy sokkal egységesebb lett a bőröm, nincsenek rajta sárgásabb vagy sötétebb területek. és tényleg elég nagy kiszerelés, (én az utántöltőt vettem meg, és beleraktam egy sima tonikosüvegbe, aminek pici csepegtetője van) reggel 7 csepp elég, alig észrevehető a fogyás. ugyan nem csodaszer, de az én lustaságommal jól kijön, szóval lehet újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

cattitude

2018. január 28.

direkt ezt kerestem, nem a sima hialuronosat a c-vitamin miatt, de még jó, hogy emlékeztem ezekre a sárga betűkre, mert hiába tudok kicsit japánul olvasni, a kozmetikumok között mindig lányos zavarba jövök :D
gyakorlatilag ez egy hidratáló toner (ami japán termék és lotion a neve, az általában az), szóval hatalmas változást, drámai hatást ettől a terméktől felesleges várni. de azért nem elhanyagolható lépés az arcápolási rutinban, szépen megágyaz a többi terméknek. nagyjából szagtalan, vízszerű, kicsit zavaros folyadék. nekem kb 3-4 csepp elég is az arcomra (hálistennek az adagolója szuper,tényleg ki lehet csepegetni ennyit és nem folyik orrba-szájba). általában reggel és este is használom (bár van egy szakés lotionöm, néha azt csepegtetem este), hidratál, puhít, feltölt, egységesít. szeretem, na, legközelebb is újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Sisszy

2017. november 7.

Egyszerűen imádom ezt a lotiont. Minden nap használtam, de így is sokáig tartott, nem kell belőle sok. Nagyon jól hidratál, puhává varázsolja az arcomat, mindenféle következő krémnek tökéletes alapja. Már újravettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

svekits

2017. május 18.

Nem rossz, szeretem használni. Első körben nagyon rossz véleményem volt róla, de csak el-el használtam és igazából megváltozott a véleményem is. Sok probléma nincs a bőrömmel, de esténként arcmosás után szeretem használni tonikként (felváltva a Pixivel), és jó állapotban van a bőröm. Már elfogyott, majd meglátom, mennyire fog hiányozni az arcomnak, és akkor újra veszem. Óriási különbséget nem vettem észre, ha előjön egy-két pigmentfolt,az gyorsan eltűnik, de mondom, elég jó, stabil rutinom van, szerintem inkább annak tudható be, mint egy terméknek kifejezetten. Kap egy négyest, mert nem hidratál, vagy segít a vízhiányon, ahogy elvileg azt reklámozzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

ViviAnne

2017. március 19.

Nagyjából ugyanezt tudnám leírni, mint az előttem szóló :) Körülbelül 1 éve használom a terméket, sok változást nem vettem észre ennek köszönhetően, de mindenképpen hiányozna a rutinomból. Reggel arctisztítás és az Uriage termálvize után használom, majd erre sminkelek. Este pedig Szaszmancshoz hasonlóan a Benton lotion-jét használom. A koreai rétegzéses arcápolási rutinhoz elengedhetetlen ez a lépés, bár valószínűleg legközelebb egy másikkal fogok próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Szaszmancs

2017. március 4.

Az utolsó cseppek fogynak épp a nagy kiszerelésből, majdnem 1 évre elegendő volt ez a mennyiség, úgyhogy megérte az árát szerintem. Én reggel használom, arcmosás után első lépésként és szeretem, mert felfrissíti az arcom, picit hidratál is, ezért erre általában már csak egy másik lotion kerül (benton), végül pedig a fényvédő. Nem mondom, hogy látványos a hatása vagy hogy kihagyhatatlan ez a lépés, de valamiért mégis kedvelem, szóval mindenképpen tartok a továbbiakban is egy hasonló állagú lötyit reggelre, még ha nem is pont ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Antioxidánsok: Arbutin, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!