Hada Labo

Ár:   €23   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kincsö, az összetevőket feltöltötte: Bugaboocameleon, Módosítva: 2021. február 10.

Ár:   €23
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

3 D-s hyaluron savas és retinolos japán arckrém

akireko

Korcsoport: >54
2020. november 10.

Ő a kedvencem, már több tégellyel használtam el belőle. Egy testesebb krém, ami gyorsan felszívódik, jól hidratálja és táplálja, és feltölti a bőrt. Én éjszakai krémnek használtam, A mindenféle szép kiszerelésű krémekhez viszonyítva ennek a csomagolása szerény, de ettől ez a krém jobb sok más elegáns kinézetű krémnél. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 10.

Remi

2020. május 31.

Sűrűbb konzisztenciájú krém, lezárásként használom amire pont meg is felel és amit javasol is a márka. Egy fényes védőréteg marad a bőrön tőle (ha rétegzős rutint csinálsz), de nem kellemetlen. A Retinol tartalom előttem nem teljesen világos, hogy hány százalék is, mindenesetre megszerettem. Illatmentes! Igeeeeen. Ez nagyon fontos nekem.
Komedogén hatást nem tapasztaltam, pedig elég érzékeny a bőröm, de intenzív hidratálást és egyenletesebb bőrfelszínt mindenképp. Éjszaka használom, sűrűsége miatt szerintem nem lehet rendesen rásminkelni. Az átlag drogériákban kapható (Nivea, Loreal, stb..) krémeket azért messze veri, de tényleg érdemes kombóban használni a lotionnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

szaboszilvia28

2019. február 22.

Az alfa sorozatból kipróbáltam ezt és a szemránckrémet is, de pattanásos leszek tőle másnapra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Thioctic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.