Hada Labo

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   170 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kontrakcio, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ötféle hialuronsavval hidratálja a bőrt.

Meszti

2019. október 25.

Picit féltem tőle, hogy nem lesz elég. Több száraz folt van az arcomon, nagy érzékeny, kipirosodásra, pattanásokra hajlamos.
Sikerült vásárolnom némi maradékot ( annyi sikertelen próbálkozás után gondoltam kipróbálni elég lesz)
Feltölt, simít, nem okoz irritációt.
Nekem már hidratálóra sincs szükségem.
Sajnos néha kijön 1-2 pici pattanás, de nem vészes.
Ősszel teljesen elég, meglátjuk mit hoz a tél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Feltölt, simít, nem okoz irritációt.
Nekem már hidratálóra sincs szükségem.
Sajnos néha kijön 1-2 pici pattanás, de nem vészes.
Ősszel teljesen elég, meglátjuk mit hoz a tél.

hambi

2019. október 22.

Eddig ez a legjobb hialuronsavas szérum/toner, amit használtam. Külön megnéztem az összetevőket, mert azt írják 5 fajta hialuron molekula található benne. A Hylamide HA-ja 30ml és kb annyiba kerül, mint ennek 170ml-je. Nagyon megéri, ha naponta 2x használja valaki 😀 és utántölthetős a flakon. Teljesítette az elvárásaimat, feltölt, hidratál, kellemes állagú, rétegezhető. Drágábbat is próbáltam már, Niod MMHC-ját, de ez sokkal gazdaságosabb, és ugyanazt az eredményt érem el vele szerintem. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Makk Zsuzsó

2019. július 29.

Tökéletesen megfelel a célnak, azaz hidratál. Nekem nyárra tökéletesen kiváltja a hidratálókrémet, ha ezt használom, nincs is szükségem másra. Pár csepp is elég, könnyen eloszlatható, síkos tapintású, de hamar beszívódik, rétegezhető. Hozza azt a hatást, mint egy szérumként árult készítmény (pl. Geek&Gorgeous), csak sokkal kiadósabb. Szuper ár/érték arány, nagyon nagy mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

Agnyecko

2019. június 10.

Ez az aktuális hialuronom, én alkalmanként 2 pumpálásnyit oszlatok el az arcomon a tonik és az arcpermet (hogy legyen mit megkötnie) után.
A rétegzés rajongójaként csak jót mondhatok róla, mert nagyon jól hidratál, gyorsan és teljesen beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Asianlover

2019. május 1.

Jó termék, irritációt az érzékeny bőrömön sem okoz, megfelelően hidratál. Nagyon kevés is elég belőle, sűrű cseppekben kézzel is könnyen felvihető a bőrre. Kifejezetten síkos érzetű, nem vizes, ennek ellenére könnyen beszívódik. Nincs vele gondom, de különösebben pozitív változást sem érzékeltem, inkább kötelességtudatból használom. Kedvező ár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

mandarin

2019. április 17.

Nagyon szeretem, nekem jobb, mint a Hada Labo sima változata. Rendkívül jól kenhető - talán nem lehet túl sok rétegben felvinni a bőrre, mert ahhoz sűrűbb, de nem okoz irritációt, nem nehéz, illatmentes. Reggeli és esti rutin elengedhetetlen része.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 17.

Viviencsv

2019. április 2.

Olyan hatalmas adag, hogy kicsit rá is untam, de összességében szeretem. Egy jó termék száraz/vízhiányos bőrüek számára. Az én bőrömet kellően hidratálta,és simán rakhattam több réteget is belőle, mert mindet beszippantotta a bőröm. Újrevenni szerintem nem fogom, de csak azért, mert új termékeket akarok kipróbálni, ám csalódást semmiképp se okozott! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

samunagyemese

2019. március 24.

A koreai rétegzős rutinhoz kerestem valami tonikszerűt, ami erősen hidratál, és nem nehéz cucc.Megrendeltem ezt, egyenesen Japánból, és a Pyunkang yul tonikját.
Fél éve használom őket. A P.Y. tonik vizesebb, abból simán lehet 7x rétegezni, de ez a Hada Labo nekem annyira sűrű, hogy elég 2x rétegezni.
Bevallom nem használom rendszeresen, 2-3 másik hialuron sav fokuszalt termékkel váltogatom. Nem vagyok állhatatos a bőrápolás terén, és annyi ígéretes termék van a koreai, japán piacon, hogy nem tudnék megragadni egy terméknél.
Alapvetően szeretem, most rendeltem újra, de nem mondanám, hogy pótolhatatlan cucc a polcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

tyukanyo

2019. február 24.

Sokáig télen küzdöttem hámló bőrrel. Nem igazán vált be semmilyen drogériás termék. Aztán rátaláltam a hada labora és muszáj volt kipróbálnom az egyik termékét. Ebayről rendeltem, és sok időt eltöltöttem mire kitaláltam, hogy Ő lesz, mivel rengeteg felár volt az összes hada labon, és egyedül neki volt reális az ára. Nem csalódtam, nagyon jó minőségű. Puha feszes ruganyos arcom lesz tőle, eltülnteti a hámlást és életet ad belém :D
Mindenképp megéri és sok is van benne.

Egy kérdésem lenne, hogy ki honnan szokta rendelni a Japán kozmetikumokat és mennyiért?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Mindenképp megéri és sok is van benne.

szaboszilvia28

2019. február 22.

Sajnos másnapra pattanásos leszek tőle, és az összes eddig próbált Hada Labo-tól. Két év alatt rendeltem már ilyet is olyat is, egyik sem vált be igazán

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Diglycerin, Sorbitol, PEG-75

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!