Hada Labo

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   170 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kontrakcio, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ötféle hialuronsavval hidratálja a bőrt.

Hada Labo Gokujyun Premium Hyaluronic Acid Lotion 2020 Edition - 170ml utántöltő
Ár: 6000 , Eladó: szyrup
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó

BLili

2021. április 29.

Úgy várom már, hogy végre elfogyjon! Teljesen kiszárítja a bőröm mindenhogyan, párás fürdőszobában felkenve, aláhidratálva, nem aláhidratálva, stb. Borzasztó szerintem.
Sűrűbb szérum állagú, nem lotion, még csak nem is emulzió. Akár jó is lehetne. De teljesen ellentmondásos módon egyszerre lesz pikkelyesen száraz másnapra a bőröm tőle és ugyanakkor jönnek ki tartós, hosszútávú használatával ilyen zsírgöbök az arcomon. Merthogy, ha ezt valaki megvásárolja, akkor hosszútávon vele marad a termék, mivel ebből tényleg kevés is elég egyszerre és kb. bő 4 hónap alatt fogy el rendszeres használat mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

TheaQueen

2021. március 21.

Rutinom örök bástyája már 2 éve! Egy japán kolléganőmtől kaptam ajándékba az első flakont, akkor még elég tudatlan voltam és szkeptikus a rétegezős, szérumos arcápolással kapcsolatban, csak az EL, Loreal, stb-ben hittem, szerencsére azóta már mindent is lecseréltem tudatosabb termékekre. Próbálkoztam több HA szérummal is, ettől a márkától is van egy másik kedvencem, ez viszont örök darab lesz, úgy érzem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

evi907

2021. március 16.

Vízhiányos bőrre alaptermék. Minden reggel és este használom, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Bokorkata

2020. december 15.

Alapdarab! Sokadig tubusomat használom, oszlopos tagja a rutinomnak. Száraz, érzékeny bőrre csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

mrsgrob

2020. június 29.

Évek óta a rétegzős rutinom elhagyhatatlan része, kombinált-vízhiányos bőrömnek nélkülözhetetlen. Férjem is minden nap használja. Szeretem sűrűbb, kevésbé folyós, bársonyos állagát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 29.

Milva07

2020. május 25.

Szuper szérum/lotion és jó hír, ha valaki eddig nem tudta: e-bayen lehet kapni 170 ml-es utántöltőt is hozzá, jelenleg 4500.- ért, ami szerintem verhetetlen ár :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 25.

MademoiselleSumire

2020. április 14.

Bőröm: érzékeny,száraz, vízhiányos, öregedő.
Pontosan ezt vártam ettől a terméktől. Kisimítja, feltölti, puhítja az arcomat. "Megköti" az arckrémemet. Naponta kétszer használok pár cseppet arcmosás után vizes arcbőrre. Utána rögtön felviszem az arckrémemet (Cerave moisturizing cream). Szerintem sokáig ki fog tartani a palack. Nem láttam más ennyiféle hialutont tartalmazó terméket ilyen áron (és parfümmentesen).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Bőröm: érzékeny,száraz, vízhiányos, öregedő.

Pongyos

2020. február 23.

Sűrű áttetsző folyadék. Hamar beszívja a bőröm, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Simábbá teszi a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 23.

fokid1

2019. december 30.

Imádom! Kellett egy kis idő, mire rájöttem hogy is tudom a legjobban használni, de most már a rutinom részévé vált. Kb egy éve vettem meg először, a tubus most kezd kifogyni, úgyhogy már meg is rendeltem az utánpótlást. Hialuronsavas termékkel ez előtt nem volt sok szerencsém, de ez bevált, az évszaktól függ hogy hogyan is használom. Nyáron, amikor jó párás a levegő a házban, önmagában is elég, de ilyenkor télen még kennek kell két-három réteget más fajta termékből is, de így vált be a legjobban és így is fog reggelre a legjobban kinézni a bőröm, valamint reggelente is ezt szoktam a sima toner után használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Illa

2019. december 16.

A fehér dobozos után rendeltem ezt a típust. Sokkal töményebb, szerintem hatásosabb is. Ez sem okoz irritációt, és villamgyorsan beszippantja a bőröm. Teltebb, kisimultabb, hidratáltabb, mint nélküle. Nagyon szeretem a márka termékeit, a jövőben valószínűleg ezt fogom inkább rendelni. Így 40 felett talán ez jobban kell a bőrömnek. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Hydroxyethyl Urea, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Diglycerin, Sorbitol, PEG-75

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.