Hada Labo

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   170 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kontrakcio, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ötféle hialuronsavval hidratálja a bőrt.

mrsgrob

2020. június 29.

Évek óta a rétegzős rutinom elhagyhatatlan része, kombinált-vízhiányos bőrömnek nélkülözhetetlen. Férjem is minden nap használja. Szeretem sűrűbb, kevésbé folyós, bársonyos állagát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Milva07

2020. május 25.

Szuper szérum/lotion és jó hír, ha valaki eddig nem tudta: e-bayen lehet kapni 170 ml-es utántöltőt is hozzá, jelenleg 4500.- ért, ami szerintem verhetetlen ár :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 25.

MademoiselleSumire

2020. április 14.

Bőröm: érzékeny,száraz, vízhiányos, öregedő.
Pontosan ezt vártam ettől a terméktől. Kisimítja, feltölti, puhítja az arcomat. "Megköti" az arckrémemet. Naponta kétszer használok pár cseppet arcmosás után vizes arcbőrre. Utána rögtön felviszem az arckrémemet (Cerave moisturizing cream). Szerintem sokáig ki fog tartani a palack. Nem láttam más ennyiféle hialutont tartalmazó terméket ilyen áron (és parfümmentesen).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Bőröm: érzékeny,száraz, vízhiányos, öregedő.

Pongyos

2020. február 23.

Sűrű áttetsző folyadék. Hamar beszívja a bőröm, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Simábbá teszi a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 23.

fokid1

2019. december 30.

Imádom! Kellett egy kis idő, mire rájöttem hogy is tudom a legjobban használni, de most már a rutinom részévé vált. Kb egy éve vettem meg először, a tubus most kezd kifogyni, úgyhogy már meg is rendeltem az utánpótlást. Hialuronsavas termékkel ez előtt nem volt sok szerencsém, de ez bevált, az évszaktól függ hogy hogyan is használom. Nyáron, amikor jó párás a levegő a házban, önmagában is elég, de ilyenkor télen még kennek kell két-három réteget más fajta termékből is, de így vált be a legjobban és így is fog reggelre a legjobban kinézni a bőröm, valamint reggelente is ezt szoktam a sima toner után használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Illa

2019. december 16.

A fehér dobozos után rendeltem ezt a típust. Sokkal töményebb, szerintem hatásosabb is. Ez sem okoz irritációt, és villamgyorsan beszippantja a bőröm. Teltebb, kisimultabb, hidratáltabb, mint nélküle. Nagyon szeretem a márka termékeit, a jövőben valószínűleg ezt fogom inkább rendelni. Így 40 felett talán ez jobban kell a bőrömnek. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

Meszti

2019. október 25.

Picit féltem tőle, hogy nem lesz elég. Több száraz folt van az arcomon, nagy érzékeny, kipirosodásra, pattanásokra hajlamos.
Sikerült vásárolnom némi maradékot ( annyi sikertelen próbálkozás után gondoltam kipróbálni elég lesz)
Feltölt, simít, nem okoz irritációt.
Nekem már hidratálóra sincs szükségem.
Sajnos néha kijön 1-2 pici pattanás, de nem vészes.
Ősszel teljesen elég, meglátjuk mit hoz a tél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Feltölt, simít, nem okoz irritációt.
Nekem már hidratálóra sincs szükségem.
Sajnos néha kijön 1-2 pici pattanás, de nem vészes.
Ősszel teljesen elég, meglátjuk mit hoz a tél.

hambi

2019. október 22.

Eddig ez a legjobb hialuronsavas szérum/toner, amit használtam. Külön megnéztem az összetevőket, mert azt írják 5 fajta hialuron molekula található benne. A Hylamide HA-ja 30ml és kb annyiba kerül, mint ennek 170ml-je. Nagyon megéri, ha naponta 2x használja valaki 😀 és utántölthetős a flakon. Teljesítette az elvárásaimat, feltölt, hidratál, kellemes állagú, rétegezhető. Drágábbat is próbáltam már, Niod MMHC-ját, de ez sokkal gazdaságosabb, és ugyanazt az eredményt érem el vele szerintem. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Makk Zsuzsó

2019. július 29.

Tökéletesen megfelel a célnak, azaz hidratál. Nekem nyárra tökéletesen kiváltja a hidratálókrémet, ha ezt használom, nincs is szükségem másra. Pár csepp is elég, könnyen eloszlatható, síkos tapintású, de hamar beszívódik, rétegezhető. Hozza azt a hatást, mint egy szérumként árult készítmény (pl. Geek&Gorgeous), csak sokkal kiadósabb. Szuper ár/érték arány, nagyon nagy mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

Agnyecko

2019. június 10.

Ez az aktuális hialuronom, én alkalmanként 2 pumpálásnyit oszlatok el az arcomon a tonik és az arcpermet (hogy legyen mit megkötnie) után.
A rétegzés rajongójaként csak jót mondhatok róla, mert nagyon jól hidratál, gyorsan és teljesen beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Hydroxyethyl Urea, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Diglycerin, Sorbitol, PEG-75

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.