Hada Labo

Ár:   $20   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   170 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. november 27.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ötféle hialuronsavval hidratálja a bőrt.

2020Reg

2022. augusztus 8.

Nem tudtam sokáig használni a terméket, mert úgy vettem észre, semmit nem ért.

Kentem reggel, este, vízzel, anélkül, krém alá/felé, de nekem nem vált be. Simább sem lett az arcom tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

Nem tudtam sokáig használni a terméket, mert úgy vettem észre, semmit nem ért.

Ancsa6

Korcsoport: >54
2022. május 15.

Az egyik legjobb hialuronsavas hidratáló amit valaha használtam. Valóban jól hidratál, feltölti a bőrt, selymes, sima bőrt kapok a használata után. Ha lehetne hat pontot adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 15.

kardamom77

2021. augusztus 10.

A dm-ben is kapható piros flakonos Hada labo tokyo anti-ageing lotion nagy kevencem, zseniálisan hidratál, pedig első érzetre olyan, mint a víz. Gondoltam, hogy ezt a még luxibb, összetettebb hialuron készítményt is kipróbálom a márkától, hátha lehet még fokozni a hidratációt. Kb. egy hónapja használom, nem vízszerű, inkább sűrűbb, zselés állagú. Nedves arcra teszem jókora adagban, hamar felszívódik, félszáraz állapotban kenem rá az aktuális egyéb szérumot, hidratáló krémet, ami esetemben a Cerave lotion. Érdekes módon más érzetet ad, mint a fent említett víz szerű Hada Labo,az valahogy kicsattanóbb,nedves érzetet ad, emez pedig más módon,kezdetben kissé húzódik, ahogy beszívódik, de ugyanolyan jól hidratál.
Megszerettem ezt a terméket is, jó sokáig elég lesz, de azért lehet hogy a másikat is újraveszem mellé, mert az élményszerűen üde érzetet ad, ami nagyon kellemes számomra. Ez a márka teljesen elemelkedik minden más általam próbált középkategóriás Európában kapható kozmetikai terméktől, nagyon tudnak valamit a távol keleti népek....és ráadásul nem arany áron mérik, hanem tök reális áron, kiadós mennyiséget kapunk. Nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Eperke999

2021. június 5.

Elég magas benne a hialuron tartalom ezért alánedvesíteni az arcot előtte sztem szükséges, különben száríthat, ahogy az előző kommentelő is írta. Én imádom, nálam fullra kiváltotta a hialuron szérumokat, sztem amúgyis szükségtelen ha van összetettebb cucc amiben van, ezerszer jobb mint egy csak hialuronos szérumért fizetni 2-3 ezret, ami ráadásul negyed ekkora (már ha). Nekem érezhetően táplálja a vízhiányos bőröm. De ebből is látszik hogy mindenki bőre más.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 5.

BLili

2021. április 29.

Úgy várom már, hogy végre elfogyjon! Teljesen kiszárítja a bőröm mindenhogyan, párás fürdőszobában felkenve, aláhidratálva, nem aláhidratálva, stb. Borzasztó szerintem.
Sűrűbb szérum állagú, nem lotion, még csak nem is emulzió. Akár jó is lehetne. De teljesen ellentmondásos módon egyszerre lesz pikkelyesen száraz másnapra a bőröm tőle és ugyanakkor jönnek ki tartós, hosszútávú használatával ilyen zsírgöbök az arcomon. Merthogy, ha ezt valaki megvásárolja, akkor hosszútávon vele marad a termék, mivel ebből tényleg kevés is elég egyszerre és kb. bő 4 hónap alatt fogy el rendszeres használat mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

TheaQueen

2021. március 21.

Rutinom örök bástyája már 2 éve! Egy japán kolléganőmtől kaptam ajándékba az első flakont, akkor még elég tudatlan voltam és szkeptikus a rétegezős, szérumos arcápolással kapcsolatban, csak az EL, Loreal, stb-ben hittem, szerencsére azóta már mindent is lecseréltem tudatosabb termékekre. Próbálkoztam több HA szérummal is, ettől a márkától is van egy másik kedvencem, ez viszont örök darab lesz, úgy érzem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

evi907

2021. március 16.

Vízhiányos bőrre alaptermék. Minden reggel és este használom, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Bokorkata

2020. december 15.

Alapdarab! Sokadig tubusomat használom, oszlopos tagja a rutinomnak. Száraz, érzékeny bőrre csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

mrsgrob

2020. június 29.

Évek óta a rétegzős rutinom elhagyhatatlan része, kombinált-vízhiányos bőrömnek nélkülözhetetlen. Férjem is minden nap használja. Szeretem sűrűbb, kevésbé folyós, bársonyos állagát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 29.

Milva07

2020. május 25.

Szuper szérum/lotion és jó hír, ha valaki eddig nem tudta: e-bayen lehet kapni 170 ml-es utántöltőt is hozzá, jelenleg 4500.- ért, ami szerintem verhetetlen ár :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Hydroxyethyl Urea, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Diglycerin, Sorbitol, PEG-75

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.

Methylparaben i I ta I par 0 0