Hada Labo

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   170 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: hajnalka39, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Három típusú hialuronsav segít megőrizni a bőr víztartalmát,és segít egyensúlyban tartani a ph értéket.

Judit1987

2019. augusztus 2.

Imádom ezt a terméket!Az orrnyergem extra száraz,már 2.használat után elmúlt ez a problémám. Illatmentes, kellemes 'krém'. Ha egyszer elfogy, (nagyon kevés kell belőle,) mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Jules

2019. május 25.

Nem tudom, mit csinálnak ezek a japánok, de imádom. Élmény használni, reggel-este tolom. Kezdjük ott, hogy már az illatával megvett: az a japán kozmetikumokra jellemző tipikus, visszafogott illat. Állagra tökéletes, nem túl híg, nem sűrű, könnyen beépíthető a rutinba. Kiszerelés: nagyon jól adagolható, keveset elég belőle használni, lassan fogy, így ár-érték arányban is ötcsillagos. Az újravétel nem kérdés, és ami különösen szimpatikus, hogy vásárolható belőle (és tesóiból) utántöltő, mivel a flakon pedig nagyon jó minőségű, masszív, marad egy jó darabig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

bebuska94

2019. április 27.

Update 2019 : A kis kiszerelés most fog elfogyni, de már újra is vettem, mivel több, mint 1 év távlatából azt tudom mondani alig volt száraz a bőröm. Még télen se! Minden nap használom nappalra, de így is alig fogy😊 Szóval nekem inkább a kis kiszerelést éri megvenni. Nekem ő a csodaszer!

2018 : Kis szerelésben vettem meg ebayről. Egyelőre még várom a hűha hatását.. Bár cseppet már szebb a vízhiányos bőröm és az illata is tetszik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Ancsa6

2019. április 12.

Imádom! Olyan selymes és puha tőle a bőröm, mint még soha. Eddig minden hyaluronos arcápolótól kipattogott a bőröm. Ez az első, amitől nem. Eddig csak reggel használtam, mert estére már van vagy hatféle, de újabban este utolsó lépésként is felkenem, mert imádom tapogatni utána az arcomat, mert olyan selymes tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 12.

Monchhichi

2019. február 21.

Egy palackot használtam el eddig, arcmosás utáni első lépésként használom toner helyett. Ezzel derült ki, hogy a bőrproblémáim nagyrészét a felszíni szárazság okozza. Beszívódás után jöhet valami szérum és krém, és így velem csodát tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

VictoryFord

2019. február 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Lehet,hogy túl sokat vártam tőle. Tényleg hidratál de nekem most még a hideg időben kevés,kell rá krém. A homlokom fénylik tőle. Tényleg hidratál,feszesít de az apró ráncocskákkal a szememnél sajnos nem tudott mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

DNM

2019. február 2.

Yesstyleről rendeltem, maszkon kívül addig koreai terméket nem használtam. Meg vagyok vele elégedve, nem kicsit.. Az állaga egy sűrűbb toniké, már felvitelkor élettel telik meg a bőr. Reggel és este is minimális mennyiséget oszlatok el a bőrömön és napok alatt hidratáltabb lett a bőröm. Biztosan újraveszen

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

dio14

2018. december 9.

Azt sajnálom csak, hogy nem fedeztem fel előbb ezt a szuper lotiont, mert sok felesleges terméket megspóroltam volna. Szokásos egy hónap alatt ért ide, mostmár lassan 1 hónapja használom reggel és este, és egyre jobban imádom. Ilyan telt, feltöltött még soha nem volt az arcom, mint mióta használom ezt a kis csodát. A vízhiány megszűnt! A c-vitamin, ez, meg a csiganyál hármas csodát tett a bőrömmel. Japán termékben még nem csalódtam, ez biztos örök darab marad, ill a premium társát is ki fogom próbálni. Nagyon sokáig elég lesz, még a negyede se fogyott el, pedig még a testápolóba is szoktam pár cseppett tenni, amiért nagyon hálás a bőröm:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Taestylips

2018. november 24.

Vízhiányos bőrrel rendelkezőknek kötelező darab. Olcsón jelenetős mennyiséget kapunk, így nagyon sokáig elég, ha csak arcra használjuk. Ezért is kezdtem el vele 7 skinezni, amitől ragyogóan feltöltött lesz a bőröm. Enyhén nedves bőrre szoktam felvinni, könnyű az adagolása és az eloszlatása is. Ha a mostani flakonomat sikerül elhasználnom, a premium társát szeretném végre kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

tara95

2018. november 3.

A vízhiányos bőrömre nagyon bejött a dry/piros csíkos változata.

Meglepődtem mert enyhén géles. Sokkal jobb mint a c vitaminos tesója, az full folyékony, ezt könnyebb eloszlatni és adagolni. Vizes bőrre viszem fel, utána jön a szokásos rutinom, szépen feltölt, hidratál, nem irritál. A klairs tonik a kedvencem, de ez is szuper! :)

Kénytelen vagyok updatelni, mert amit ez a cucc művelt a premium társával egyetemben, az hihetetlen. Kb teljesen megszüntették a vízhiányomat, a reggel-este használt tonik, esszencia (a premiumot annak használom az állaga miatt) szérum alap trióvá vált. Ténylegesen csodaszer, soha nem volt még ilyen rugalmas és telt az arcbőröm! Plusz valóban érdemes a hialuronsavas rétegekre plusz vizet fújni (nekem ez termál), ugyanis szemmel láthatóan még jobban kisimít és ami iszonyat meglepetés, hogy nap végére sem tocsog a fejem a zsírban!!! Óriási.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

A vízhiányos bőrömre nagyon bejött a dry/piros csíkos változata.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!