Hada Labo

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   170 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: hajnalka39, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Három típusú hialuronsav segít megőrizni a bőr víztartalmát,és segít egyensúlyban tartani a ph értéket.

Remi

2020. május 31.

A Hyaluronsav átmeneti hatást biztosít és addig hat ameddig tényleg rendszeresen használod. Ez a termék erre kiváló. Forró, száraz időben azért csak misttel javasolnám, mert különben a bőrödből vonja el a nevességet. Szuper hogy különböző méretűek a kis molekulák, igy egész ügyesen be tud hatolni a bőrbe és tényleg van hatása. Amit ígér a termék, azt pontosan adja is. Én a reggeli rutinomba építettem be a szérumozás előtt, mint egyfajta tonikot. A szérumhatást azóta erősebbnek látom, hisz a nedvesség miatt jobban be tud hatolni a bőrbe.
Ez a termék nem csodaszer önmagában. úgy kell gondolni rá mint itthon a tonikra, csak picit gazdagabb formában. Nekem állandó alapja a rutinomnak, de nem főszereplője. Egyszerű, praktikus, jól használható termék a rétegzős bőrápolásba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

nika97

2020. május 24.

Imádtam! Viszont a jó hatását csak akkor vettem észre, mikor már elfogyott és nem használtam többé. Addig is az volt róla a véleményem, hogy szépen hidratál, gyorsan beszívódik és imádja a bőröm, de mikor már nem használtam többé jöttem rá, hogy ezeken kívül az arcom egész egységességében nagy szerepet játszott, az egyik alapköve volt a rutinomnak. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

AlizPeter

2020. május 4.

Zsiros bőröm úgy érzem nem hidratálja eléggé. De kellemes és könnyű felkenni a bőrre gyorsan beszivodik. Nekem meg sem elég. Gyorsan atcsillog a bőr alatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

szaszkoj

2020. március 3.

Szeretem, kellemes kis lotion ez :)
Reggeli rutinba vettem hidratálóként, mert valami kellett az egyébként kombinált bőrömre, ami hidratált, de nem lett tőle olyan zsíros a bőröm, hogy néhány óra alatt ledobja a sminket. Jelentem, erre tökéletes: reggel a fényvédő és mattító krém alá használom, megfelelően hidratál, és nem vettem észre, hogy jobban zsírosodna a bőröm, mint egyébként, sőt, talán még egy kicsit jobban is bírja, mert nem kell saját magát hidratálnia a zsírosodással. Gyorsan beszívódik, nekem eleinte hagy egy kicsit ragacsos réteget, de néhány perc múlva már ez is eltűnik.
Az állaga elég folyós, jól terül, emiatt kevés is elég belőle, így ez a kiszerelés jó sokáig kitart majd. Eddig max két rétegben próbáltam, akkor nem tettem rá sminket, de nem nehezítette el a bőrömet, szerintem több réteget is kibírt volna. Tervezem, hogy fátyolmaszkként is kipróbálom: rendeltem otthon használható, még száraz kis fátyolmaszkokat, amik nedvesség hatására megszívják magukat, ezekre csepegtetném, szerintem úgy extra hidratálást lehetne elérni.

Az egyetlen panaszom a csomagolás :( Először is ronda, nincs mit szépíteni rajta, kb. úgy fest, mintha valami háztartási kemikália lenne (japánoktól én valami elegánsabbat vártam). Ezen még túl is tudnám tenni magamat, de az adagolás sem az igazi. Elég folyós termékről van szó, amit ebből a flakonból kell öntögetni. Én közvetlenül a tenyerembe öntöm, viszont a flakon nem igazán segíti a megfelelő mennyiség kiöntését, nekem rendszeresen sok lesz, mert elég kicsit megdönteni, és már folyik is rendesen. Szerintem egy pumpás vagy pipettás kiszerelés praktikusabb lenne (bár az is igaz, hogy ebben a csomagolásban valószínűleg nem marad az alján termék, hanem mind a 170 ml-t gond nélkül ki lehet önteni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Szeretem, kellemes kis lotion ez :)

muszika

2020. január 8.

Nekem sajnos pici zsírosítja a bőröm, de ezenkívül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Nekem sajnos pici zsírosítja a bőröm, de ezenkívül szeretem.

Julus92

2020. január 3.

Nem találtam még igazán jó hialuronsavas szérumot, esszenciát, lotiont, egyik sem adta azt a magas fokú hidratált érzést, amit ezektől várnék. Valahogy ez sem. Szépen felszívódott, lehetett rá rétegezni, de nem is igazán segített. Még keresem a hialuronsavas szent grált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

dizabella01

2019. december 1.

Nagyon szeretem!
Több mint egy éve, hogy használom ezt a terméket, azóta már kétszer újravettem, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Könnyed, ennek ellenére jól karbantartja a bőrt, óv a kiszáradástól. Tavasszal, nyáron, ősszel egyedül csak őt használom a fényvédő alatt, télen azért kenek fel valami hirdratáló krémet is.
Naponta kétszer használom, reggel és este, és körülbelül 3-4 hónapig elég, szóval elég kiadós. Több rétegben is fel lehet vinni, hidegebb időben azt is szoktam, szép, feltöltött, hidratált bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Nagyon szeretem!

KockaCukor013

2019. november 1.

Nagyon megszerettem. Lassan el fog fogyni, elég nagy gondban is vagyok, hogy őt rendeljem e újra, vagy inkább a kék tesóját.
Reggel, este tonikkent használom, simán a kezemből felutogetve. A bőröm állapotától függően akár több rétegben is. Nagyon jól hidratál, 3-4 vagy akár több rétegben használva főleg. Már kipróbáltam a 7 rétegben való felvitel is vele, tökéletesen alkalmas rá, az én bőrömnek viszont így már kicsit sok.
Nem irritál, nem okoz pattanásokat, szépek az összetevők, megfelelő méretű kiszerelés, napi használat mellett is sokáig kitart. A vizhianyos bőr remek barátja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Illa

2019. október 12.

Nagyon jó kis hidratáló lotion. Én reggelente használom, tonik helyett. Nulla irritáció, remek hidratáló hatás. Valószínűleg állandó szereplő lesz a rutinomban. Most próbaképpen megrendeltem az arany színű társát, kíváncsi leszek, hogy van-e köztük különbség. Ár - érték arányban is kiváló termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

Rekaa09

2019. október 4.

Szuper termék. Reggel-este ezt használom hidratálóként. Ha száraz a bőröm 2 rétegben is. Másnapra elmúlik a szarazság. Szeretem az állagát, a kiszerelését- hogy nem tégelyes. Az ára is szuper. 1 hónapja használom, biztosan újraveszem, ha elfogy. Nem spórolok vele, de még így is alig fogy belőle. Nincs nehéz állaga, lehet rétegezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Sodium Hyaluronate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.