Hada Labo

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   170 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: hajnalka39, Módosítva: 2022. április 19.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Négy típusú hialuronsav segít megőrizni a bőr víztartalmát,és segít egyensúlyban tartani a ph értéket.

Ár: 4 500 Ft , Eladó: Laylie
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost / Packeta / Posta
Ár: 4.000Ft - Refill , Eladó: Laylie

ddd_89

2022. szeptember 29.

Nekem a sárga változat jobban tetszett, ennek az állaga nekem túl folyos. Viszont ugyanúgy jó. Ezt "poros" ápolóval, pl. C vitamin porral érdemes szerintem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

candy7

2022. január 17.

Nagyon jó alap a rutin alá, semmi ragacs, szép feltöltés. Nagyon lassan fogy, ez is az ár/érték arány mellett szól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

fanni9191

2021. január 1.

Evek ota alapdarab a furdoszobamban, smink ala hasznalom reggelente, hamar beszivodik, es egyaltalan nem ragacsos (pedig az en zsiros boromre nem egyszeru olyan kencet talalni, amit hamar besziv es nem zsirosodik tole meg jobban :) ) Szuperul hidratal, batran lehet sminkelni ra, nem lesz darabos rajta a smink.
A szemem kozotti "mogorva" ranc latvanyosan halvanyabb, miota hasznalom.
Olyan sokaig eleg, hogy masfel ev utan most rendeltem hozza utantoltot, de meg igy is boven lesz benne, mire megerkezik a csomagom egy honap mulva.
Annyira szeretem, hogy csak emiatt regisztraltam ide, hogy ezt leirhassam! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

A szemem kozotti "mogorva" ranc latvanyosan halvanyabb, miota hasznalom.
Annyira szeretem, hogy csak emiatt regisztraltam ide, hogy ezt leirhassam! :D

clara12

2020. szeptember 27.

Egszerű de nagyszerű termék, amiből minden bőrtípus profitálhat. Teszi azt ami egy hialuronsavas szérumtól elvárható (hidratál, megköti a nedvességet, feltölti a bőrt), természetesen csak akkor, ha utána krémet ia kenünk fölé, hogy benntartsuk a nedvességet. Hátránya, hogy ragacsos tud lenni. Én csak este használtam, mivel reggel a könnyebb állagú tonikokat kedvelem, fürdés után nedves bőrre (!) kentem fel, így sosem lett ragacsos. Azt vettem észre, hogy száraz bőrre kenve lép fel ez a probléma. Ilyen használat mellett nem pergett, jól együttmködött minden termékemmel. Mostanra kicsit kinőttem belőle (elég állandó a rutinom, így időnként ráunok erre-arra), de ez nem von le az értékéből. Plusz pont, hogy utántöltő is kapható hozzá. A nagyon érzékeny bőröm midnig jól tolerálta, még akkor is,ha valami miatt irritált volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Remi

2020. május 31.

A Hyaluronsav átmeneti hatást biztosít és addig hat ameddig tényleg rendszeresen használod. Ez a termék erre kiváló. Forró, száraz időben azért csak misttel javasolnám, mert különben a bőrödből vonja el a nevességet. Szuper hogy különböző méretűek a kis molekulák, igy egész ügyesen be tud hatolni a bőrbe és tényleg van hatása. Amit ígér a termék, azt pontosan adja is. Én a reggeli rutinomba építettem be a szérumozás előtt, mint egyfajta tonikot. A szérumhatást azóta erősebbnek látom, hisz a nedvesség miatt jobban be tud hatolni a bőrbe.
Ez a termék nem csodaszer önmagában. úgy kell gondolni rá mint itthon a tonikra, csak picit gazdagabb formában. Nekem állandó alapja a rutinomnak, de nem főszereplője. Egyszerű, praktikus, jól használható termék a rétegzős bőrápolásba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

nika97

2020. május 24.

Imádtam! Viszont a jó hatását csak akkor vettem észre, mikor már elfogyott és nem használtam többé. Addig is az volt róla a véleményem, hogy szépen hidratál, gyorsan beszívódik és imádja a bőröm, de mikor már nem használtam többé jöttem rá, hogy ezeken kívül az arcom egész egységességében nagy szerepet játszott, az egyik alapköve volt a rutinomnak. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

AlizPeter

2020. május 4.

Zsiros bőröm úgy érzem nem hidratálja eléggé. De kellemes és könnyű felkenni a bőrre gyorsan beszivodik. Nekem meg sem elég. Gyorsan atcsillog a bőr alatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

szaszkoj

2020. március 3.

Szeretem, kellemes kis lotion ez :)
Reggeli rutinba vettem hidratálóként, mert valami kellett az egyébként kombinált bőrömre, ami hidratált, de nem lett tőle olyan zsíros a bőröm, hogy néhány óra alatt ledobja a sminket. Jelentem, erre tökéletes: reggel a fényvédő és mattító krém alá használom, megfelelően hidratál, és nem vettem észre, hogy jobban zsírosodna a bőröm, mint egyébként, sőt, talán még egy kicsit jobban is bírja, mert nem kell saját magát hidratálnia a zsírosodással. Gyorsan beszívódik, nekem eleinte hagy egy kicsit ragacsos réteget, de néhány perc múlva már ez is eltűnik.
Az állaga elég folyós, jól terül, emiatt kevés is elég belőle, így ez a kiszerelés jó sokáig kitart majd. Eddig max két rétegben próbáltam, akkor nem tettem rá sminket, de nem nehezítette el a bőrömet, szerintem több réteget is kibírt volna. Tervezem, hogy fátyolmaszkként is kipróbálom: rendeltem otthon használható, még száraz kis fátyolmaszkokat, amik nedvesség hatására megszívják magukat, ezekre csepegtetném, szerintem úgy extra hidratálást lehetne elérni.

Az egyetlen panaszom a csomagolás :( Először is ronda, nincs mit szépíteni rajta, kb. úgy fest, mintha valami háztartási kemikália lenne (japánoktól én valami elegánsabbat vártam). Ezen még túl is tudnám tenni magamat, de az adagolás sem az igazi. Elég folyós termékről van szó, amit ebből a flakonból kell öntögetni. Én közvetlenül a tenyerembe öntöm, viszont a flakon nem igazán segíti a megfelelő mennyiség kiöntését, nekem rendszeresen sok lesz, mert elég kicsit megdönteni, és már folyik is rendesen. Szerintem egy pumpás vagy pipettás kiszerelés praktikusabb lenne (bár az is igaz, hogy ebben a csomagolásban valószínűleg nem marad az alján termék, hanem mind a 170 ml-t gond nélkül ki lehet önteni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Szeretem, kellemes kis lotion ez :)

muszika

2020. január 8.

Nekem sajnos pici zsírosítja a bőröm, de ezenkívül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Nekem sajnos pici zsírosítja a bőröm, de ezenkívül szeretem.

Julus92

2020. január 3.

Nem találtam még igazán jó hialuronsavas szérumot, esszenciát, lotiont, egyik sem adta azt a magas fokú hidratált érzést, amit ezektől várnék. Valahogy ez sem. Szépen felszívódott, lehetett rá rétegezni, de nem is igazán segített. Még keresem a hialuronsavas szent grált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.