Hada Labo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 170 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2016. június 30.

Kiszerelés:   30 ml és 170 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hialuronsav 3 fajtáját tartalmazza, ennek köszönhetően mélyen hidratálja a bőrt és segít megtartani a nedvesség-egyensúlyt.

Nem tartalmaz illatanyagot, ásványi olajat, alkoholt és színezéket.

Pongyos

2020. február 23.

Vízhiányos bőrre kiváló. Nagy kiszerelése miatt sokáig elég. Hamar beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 23.

Vízhiányos bőrre kiváló. Nagy kiszerelése miatt sokáig elég. Hamar beszívódik.

henczen

2019. március 14.

Nagyon szuper termék, nekem a hasonlót ígérő termékek között abszolút kedvenc, igaz, az én bőrömnek a folyamatos használata még szükségtelen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Villango

2019. február 25.

Nagyon szeretem a japán kencéket, egyik sem okozott még csalódást, és az nekem már elég bizonyíték alapból hogy kik fejlesztik ezeket, és kik kenik magukra őket. :) ( a japánok. a szerk.)
Szóval nyugtat, hidratál, nagyon könnyen beszívódik, szeretek érte nyúlni minden arcmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

DNM

2019. február 2.

Yesstyleről rendeltem, maszkon kívül addig koreai terméket nem használtam. Meg vagyok vele elégedve, nem kicsit.. Az állaga egy sűrűbb toniké, már felvitelkor élettel telik meg a bőr. Reggel és este is minimális mennyiséget oszlatok el a bőrömön és napok alatt hidratáltabb lett a bőröm. Biztosan újraveszen

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

AnnaZsB

2017. január 12.

Testvérem hozta nekünk ajándékba (kb 2 hónapja), nemtudom mit ígér pontosan de hidratálni nagyon kellemesen hidratál. Állaga kicsit sűrűbb a víznél, talán pont ezért nagyon gyorsan felszívódik, pedig nem száraz a bőröm. Arcmosás után használom, csak utána kenem fel a krémeket és nem okoz semmi problémát. Alkalmanként egy mogyorónyi adagot használok és még legalább nyár végéig jó lesz szóval sokáig elég egy tubus. Szerintem ha elmegy mellette az ember és nem drága (nemtudom mennyibe kerül) akkor érdemes megvenni, mert jól hidratál és nem hagy ragacsos érzést.
5 csillag mert jól hidratál, nincs illata, nem okoz problémát, jól felszívódik utána az arckrémem és van benne hyaluron sav

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.