Hada Labo Tokyo

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kafa, Módosítva: 2020. június 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hosszan a bőr mélyére zárja az aktív összetevőket és fokozatosan engedi felszívódni azokat. Ezáltal egy egész napon át tartó hidratációt eredményez. Kiemelkedő hidratáció Szuper Hialuronsav™ formulával.

Aquariusgirl

2021. május 23.

Nagy reményekkel vásároltam meg a márka néhány termékét, közöttük ezt is.
Sajnos azonban nekem nagyon nem vált be ez a szérum - társai még tesztelés alatt - mert mára végképp kiderült, hogy számomra használhatatlan.
Mikor először kipróbáltam, már akkor nyilvánvalóvá vált, hogy nappali használat szóba sem jöhet. Alábbi véleményekben is olvasható, hogy miért: ragad, fénylik, nem szívódik fel. Akkor nézzük estére: nem tudom mennyi szívódik fel az bőrömbe és mennyi az ágyneműbe, de reggelre eltűnik. Elaludni sem egyszerű vele - pedig nekem nagyon jó alvókám van - mert annyira kényelmetlen, hogy rajtam van. Reggel viszonylag szép bőrrel ébredek és vérben forgó szemekkel. Nem tudom mi az ami benne ennyire irritálja a szemem, de szörnyű látvány és fáj. Na, gondoltam, akkor pakolásként itthon, hétvégén elhasználgatom. Így 10 percet bír vele a szemem, az után kezdi nagyon csípni...........
Kidobni nem fogom, elkenegetem az ilyenkor szokásos helyre: a lábszáramra......................... :-))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 23.

Nagy reményekkel vásároltam meg a márka néhány termékét, közöttük ezt is.

Sandragon007

2021. április 29.

3..lépésként használom. Nos, csak és kizárólag estére, mert nagyon fényes és várni kell a krém felvitele előtt egy kicsit, mert nehezen szívódik be és ragacsos érzést kelt. Viszont ezt leszámítva, tényleg hasznos, bár úgy gondolom, e nélkül is megfelelő töltést kapna a bőröm a többi lépéssel. Ha elfogy, nem érzem úgy, hogy szívesen venném meg, drága és kicsi, és az adagolója sem a legpraktikusabb, kényelmetlen. Illata minimális, állaga ragacsos, és sminkelni erre lehetetlen. Amúgy, nagyon puha és feltöltött a bőröm a termékcsaláddal nincs bajom. A weboldalukon sok információ van, a lépésekről, a termékekről: https://hadalabotokyo.hu/
A lépések nálam:
Az 1. egy arcmosás, bár nem ennek a termékcsaládnak a lemosójával (de lehet legközelebb kipróbálom).
A 2. Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hydrator 150 ml ,
4. Absolute Smoothing & Moisturising Cream 50 ml.
A többiről is írtam véleményt, ha esetleg érdekel, keress rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

A lépések nálam:
A 2. Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hydrator 150 ml ,
4. Absolute Smoothing & Moisturising Cream 50 ml.
A többiről is írtam véleményt, ha esetleg érdekel, keress rá.

kivike

Korcsoport: >54
2020. november 14.

Több terméket is vásároltam a márkától, és ezzel vagyok legkevésbé megelégedve. Nagyon ragadós, nehezen szívja be a bőr, fénylik, mint a diszkógömb. Éjszakára jó, de nappal kicsit kellemetlen. De szépen fektölti a bőrt, ezért csak egy csillagot vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 14.

NovakneViki

2020. szeptember 14.

Kellemes hidratáló szérum és ennyi, semmi több. Az adagoló pumpája egy merő botrány, mert egy teljes nyomás szinte az egész felsőtest bekrémezésére elég, de ha kevesebbet szeretnék, akkor nagyon trükközni kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Sodium Hyaluronate

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0