Hada Labo Tokyo

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Lágy gél, mely másodpercek alatt átjárja bőrét. Mélyen hidratáló Super Hyaluron Savat™ tartalmaz. Az úgynevezett LOCK-in-MOIST formula segítségével lezárja a vizet a bőr belső rétegeibe és meggátolja annak elpárolgását. Lassítja a bőröregedést."

ssyakaky

2021. február 28.

ez a harmadik hialuronos esszencia, amit eddig hasznaltam, de ezt szerettem a legjobban. tetszett a folyós-geles allaga, nagyon szepen feltoltott nedvesseggel, nyaron boven eleg volt sokszor önmagában is, fenyvedovel. toner-mist után hasznaltam reggel es este is. hatalmas mennyiseg, majdnem egy evig eleg volt, pedig nem sporoltam vele. most másik esszenciat használok, de még biztosan ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Agnes91P

2021. január 27.

Ez előtt már volt egy hialuronos próbálkozások, ami nem vált be, de kolléganőm javaslatára, akivel hasonló a bőrtípusunk, tettem ezzel egy próbát. Először azt hittem, jó lesz, de aztán elkezdte eltömíteni az arcom, a száraz, piros részek eléggé irritáltak lettek tőle.
Ettől még másoknak beválhat, akinek nem ilyen extra hisztis a bőre, de nekem be kell látnom, hogy esetemben bármilyen rétegzős rutin vagy szérum egyszerűen nem működik, maradok a szimpla arckrémezésnél. Ezt pedig továbbajándékoztam. A csomagolás gyönyörű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Nimi

2021. január 27.

Kb 3 hónapja már használom,nagyon nagyon szeretem. Könnyen beszívódik,gazdaságos kiszerelés. Az arcomra ,dekoltazsra használom minden reggel és este. Tényleg lathatóan szebb a bőrkép,egységesebb,főleg a nyakon ,dekoltazson látható. Sminkelni is lehet rá,sőt én még smink után is szoktam pár óra múlva is a szemkörnyékre beleütögetve. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

svekits

2021. január 18.

Én bevallom őszintén, sose voltam odáig a hialuronsavas dolgokért, egészen eddig. Ez nekem 10/10-es.
Nem kukacosodik (ellenben sok más hialuronsavas szérummal, amiket próbáltam), könnyen rétegezhető reggel is és este is, fényvédő és smink alá is és tényleg, valóban érezhetően hidratál, puhább és selymesebb a bőröm, mióta használom. Én reggel-este kenem, másfél pumpányit kb, nagyon gyorsan beszívódik, hamar mehet rá a következő réteg.
A pumpás kiszerelés nekem jobban bejött, mint a sok pipettás hialuronsavas szérumé. Nekem ez minden szempontból pozitív meglepetés volt, nem vártam, hogy ilyen jó lesz, pedig még húztam is a számat az ára miatt. Teljesen oké termék, az én kombinált bőrömre nyárra tuti elég lesz, ilyenkor kenek felé még hidratálót esténként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Zsofi321

2020. november 29.

Szerettem volna már egy jó hialuron szérumot, viszont mégsem a The Ordinary-t vettem meg, illetve vártam is még a vásárlással. A TO C-vitamin porát kevertem a Marine Hyaluronics-al, viszont pár hónapja arra lettem figyelmes, hogy irritációt okoz, piros foltjaim lettek, a faggyútermelésem pedig az egekbe ugrott, pár óra múlva mindig úszott zsírban a fejem (zsíros bőröm van, de azért nem ennyire).
Szemeztem már ezzel a lotion-el egy ideje, viszont vártam, hogy elfogyjon, a C-vitamin.
Kicsit sokalltam az árát, viszont amikor megnéztem, hogy 150 ml kerül ennyibe, akkor elvégezve a matekot, hát jobban megéri, mint a többi 30 ml-es társa cirka 3000-3500 Ft körül (ha nem több). Beszereztem múltkor a Rossmann-ban végül. Kb lassan 2 hete használom (most a C-vitaminozás szünetel az irritáció miatt), de eddig azt kell mondjam: Imádom!!!! Már az első használat után észrevettem, hogy a bőröm nagyon hidratált és nem zsírosodott annyira, mint azelőtt. Krém/olaj nekem kell utána, de egyébként is szoktam még kenni mást az arcomra.
Nekem egy használathoz egy pumpa bőven elég és még a nyakra is jut belőle. Először amikor a tenyerembe nyomtam egy pumpányit, keveselltem, az adagot, viszont, amikor eldolgoztam a kezembe, hogy felvigyem az arcomra, akkor éreztem, hogy ez bizony bőven elég. Mivel reggel és este 1 pumpányit használok, azt hiszem ez jó sokáig elég lesz!
Jók az összetevői, 3 fajta hialuront tartalmaz (ennek utána kellett néznem), mindegyik más mélységben hat, ami egy elég komoly japán technológia. Tetszik, hogy DM/Rossmann-ban elérhető, ahol be tudom váltani rá a pontjaimat, vagy a kuponomat, nem kell postáért fizetnem pluszba.
Ár-érték arányban szerintem nagyszerű, gondolkozok, hogy a retinolos társát is beszerezzem, ha elfogy a TO retinolom.
Eddig 5 csillagot érdemel, jövök majd update-el! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Eddig 5 csillagot érdemel, jövök majd update-el! :)

Gina77

2020. október 21.

150ml/6500Ft nem is olyan borsos ár, én 3 hónapja használom napi 2x2 pumpával, és még csak az egyharmada fogyott el.
Pár perc alatt nyomtalanul beszívódik, nincs ragacsos érzet ( persze ha rétegezni szeretne az ember egy hyaluron szérumot az ragadni fog).
Retinol alá is csodás, enyhíti az esetleges irritációt.

A csomagolása is szuper, valamint könnyen elérhető a dm-ben.
Ugyan valamiért smink tetejére is ajánlja a gyártó, én ezt a funkcióját nem próbáltam és valószínűleg nem is fogom.
De smink alá kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Retinol alá is csodás, enyhíti az esetleges irritációt.

A csomagolása is szuper, valamint könnyen elérhető a dm-ben.
De smink alá kiváló!

bernadettu

2020. október 18.

Kb. egy hónapja használom, előtte pipettas kiszerelésű hialuron savat használtam. A sok jó vélemény illetve a pumpás adagoló miatt esett erre a választásom, illetve ár- érték arányban is jónak tűnik.
Viszont a bőröm valahogy sokkal jobban szerette azt a pipettas kiszerelésű hialuron savat, engem az is meglepett hogy annak ellenére hogy elvileg japán termék made in USA felirat van a hátulján.
Szerintem megéri az árát hiszen szinte még mindig tele van pedig reggelente két pumpányit nyomok belőle de ha elfogy inkább a másik verzióját veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

krembarbi

2020. szeptember 17.

Szuper termék!Kombinált bőrömet jól hidratálja,puhítja.Szemre és szemkörnyékre is feszesítő és símító hatása van.Reggel és este is használom.Smink alá is szuper.folyékon,áttetsző lation.Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

samelike

2020. szeptember 4.

Nagyjából két hónapja használom napi kétszer reggel és este. Úgy gondolom, hogy a termék zseniális. Pillanatok alatt beszívódik, hidratál és remekül illeszkedik a rétegeződ rutinban is. Kellemes meglepetés, az ára bár borsosnak tűnik de egy-két pumpálásnyi elég belőle, így sokáig elég lesz. A nyári kánikulában gyakran nem használtam más terméket, elmondhatom, hogy remekül lehet rá sminkelni bb vagy alapozó is könnyen terül rajta és nem okoz plusz fényes zsíros érzetet. Külön öröm, hogy a drogériában elérhető. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem váltom le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Prya

2020. június 22.

Imádom! Reggel este is használom az arcomra és kicsit a nyakamra is megy belőle, szépen ápolja a bőrt! Szeretem, hogy pumpálni kell (2-3szor), gyors, egyszerű, könnyen beszívódó és nincs kellemetlen illata sem. Könnyen beépíthető a napi rutinba, nem macerás :) Sokszor alábbhagy a lelkesedésem, hogy rendszeresen is használjak valamit, de ennél a terméknél szinte várom, egy hosszú nap után, hogy lemoshassam a sminket és bekenhessem vele magam. Én mondjuk, nem tennék rá sminket (átfényesedés miatt), de nem is smink alá terveztem használni. Nekem tetszik a csomagolása is!
Újra fogom venni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Újra fogom venni!

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Sodium Hyaluronate

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).