Hada Labo Tokyo

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Lágy gél, mely másodpercek alatt átjárja bőrét. Mélyen hidratáló Super Hyaluron Savat™ tartalmaz. Az úgynevezett LOCK-in-MOIST formula segítségével lezárja a vizet a bőr belső rétegeibe és meggátolja annak elpárolgását. Lassítja a bőröregedést."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tsundoku

2022. június 10.

Imádom! Ez az első hialuronsavam, de nagyon megérte az árát. A bőröm konkrétan életrekel tőle :) Fürdés után rögtön a vizes arcomra és nyakamra kenem, két pumpányi bőven elég belőle, így gazdaságos is. Nekem megérte az árát. Újra vevős lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 10.

Uveggalamb

2022. május 21.

Szerintem nagyon jo kis cucc,szerum-esszencia,kellemesen hidratal,retegzos rutinban nagyon szerettem. Nagyon sok van benne,sokaig kitart a flakon,a borom is szerette. Most aktualisan van mar mas hialuronos szerumom,de siman ujravennem kesobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 21.

Tiabeanie

2022. május 11.

Nagyon szeretem, a kombinált bőrömet szépen karban tartja. Általában 2 pumpálást nyomok reggel és néha este is, bár nem minden nap, így nagyon sokáig elég lesz. Nagyon folyós, szinte vízszerű az állaga, de nekem ez bevált, hamar beszívódik. Tavaszra/nyárra tökéletes, de télre illetve száraz bőrűeknek már szerintem kevés, olyankor én is inkább kiegészítőnek használom egy testesebb krém mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

Stelli0000

2022. április 28.

Nedves borre szoktam felvinni minden reggel es este. Nekem nagyon bevalt. Nem okoz pattanast, miteszert, hidratalt lesz a borom tole. Nagyon sokaig eleg ugyhogy ar ertek aranyban nem is olyan draga. Igy magaban nem mondanam, hogy ez lehet a megoldas a szaraz borre stb de egy szuper hidrataloval nagyon jol egyutt tud mukodni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

klauds

2022. április 20.

Szuper termék, könnyed szérumként és tonerként is tudom hasznosítani. Általában egy másik toner fölé, második lépésként használom, könnyed vízállagú, teljesen beszívódik, nem hagy ragacsos réteget és fullasztó érzést sem, mindennel jól rétegezhető, nem pereg le. Nem nélkülözhetetlen, de ha nem használom, érzem, hogy hiányzik a rutinból. Legjobb hialuronos szérum az arany színű csomagolásban lévő társa mellett (az kicsit esszenciásabb, sűrűbb), megfelelően hidratál, dehidratált bőrre szuper kiegészítő lépés. Ár-érték arányban nagyon megéri, mivel kb 2-3x többe kerül a 30ml-es társainal, de 5x annyit tartalmaz, rengeteg ideig elég mindennapos használat mellett is. Praktikus pumpás adagolója van, néha kicsit többet adagol ki, mint szeretnék, de ez lehet nem a csomagolás hibája :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 20.

nikolett93

2022. március 18.

Kicsit drágább volt, mint a korábban használt krémeim, de maximálisan megérte. Hónapokkal ezelőtt vásároltam, minden nap használom és még félig van. De nem a mennyiség miatt érte meg ennyire, hanem nagyon szeretem a hatását.

Tényleg hidratál, gyorsan beszívodik,szebb a bőrképem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

Tényleg hidratál, gyorsan beszívodik,szebb a bőrképem.

BKristy

2022. február 16.

Nagyon vizes, folyós állag, nem tudom hogy csinál-e valamit a bőrömmel, én nem érzek tőle semmit. Az ára és a vélemények alapján nagyobb durranást vártam. nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 16.

FridrichEszti

2022. február 5.

Ezt én szérumnak használom inkább, nagyon folyós vizes az állaga. Szépen feltölt, kellemesen hidratál, nem pereg, nem ragad, 2 perc alatt beszívódik, szememet sem irritálja.
Drága de nagyon nagyon sokáig elég. Napi 3-4 pumpálásnyi nekem több mint fél évig kitartott. Szerintem zsírosodásra hajlmamos bőrre tökéletes választás 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

hatsmomo

2022. január 26.

Elég nehéz véleményt megfogalmaznom erről a termékről, az ára és a vélemények alapján szerintem nagyobb durranást vártam. A rutinom része, de azt hiszem, hogy ha nem lenne benne sem történne katasztrófa. Hidratálása önmagában annyi, mint halottnak a csók.
DE!
Mégsem érzem pénzkidobásnak, mert sminkeléshez pl. teljesen bevált - a CC krém után kenek ebből egy keveset, és ahelyett, hogy összevissza maszatolná, még jobban egységesiti az arcom, feltölti, elsimitja az esetleges száraz részeket és sokkal természetesebb, hibátlanabb az összkép. Emiatt a tulajdonsága és a mennyiség miatt érdemel tőlem 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 26.

DE!

candy7

2022. január 17.

Krém alá használom, mert önmagában kevés. Piros testvérkéje nálam már jobban működik, de ezt is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Sodium Hyaluronate

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).