Hairwonder by Nature

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata80, Módosítva: 2016. július 1.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hairwonder hajhullás elleni intenzív regeneráló sampon

Vörös ginzeng, biotin kristály és ányványianyag tartalma fokozza a haj növekedését és csökkenti a hajhullást. Használatával a haj erősödik és ellenállóbbá válik 8 féle tanúsított bioösszetevőt tartalmaz.

sara1980

2019. március 6.

Kellemes az illata, állaga. hajerősítés céljából vásároltam, de nem vettem észre a hajam állagán túl sok változást, talán csak annyit, ami viszont másik terület, hogy mintha egy kicsit szárította volna a fejbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

2017. szeptember 16.

Még csak néhány alkalommal használtam, - ezért idáig 4 csillag - így hajhullás elleni, illetve hajnövekedést segítő hatását még nem tapasztaltam. A sampon állaga selymesen krémes és könnyű, illata nagyon jó. Ha elhasználtam egy flakonnal, újra írok.
Update: nem újravevős valószínűleg, mert amikorra a flakon végére értem ez is szárította a fejbőröm, és ár/érték arányban többre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.