Hansaplast

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hedgehog, az összetevőket feltöltötte: Jansis, Módosítva: 2019. május 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lábápolók

A termék 48 órás védelmet biztosít a kellemetlen lábszag ellen. Hatékonyan megelőzheti a lábgombásodás kialakulását, ideális a gyógykezelést kiegészítő ápoláshoz is.

hedgehog

2019. július 11.

Szerintem ez egy jó kis termék. Az illata enyhébb mint a több lábspraynek, nem parfüm illatú, de nem is rossz. Én azt vettem észre, hogy ellentétben a testvérével ezt rendesen megtöltötték anyaggal, nem fogy el olyan gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Jansis

2019. május 15.

Preventív módon használom, tökéletesen végzi a dolgát: azonnal beszívódik, nagyon jó frissesség érzetet nyújt. Aki gondolkozik hasonló spray vásárlásban/váltásban, ez tuti befutó lesz, nagyon tudom ajánlani.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Hidratálók: Propylene Glycol