Happy Teddy

Ár:   4350 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: happyteddy2, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Kombinált

Mindennapi használatra ajánlott, de pelenka kiütésre, kipirosodásra, irritált és igénybe vett babapopsi gyors regenerálódására ajánljuk. Segít megelőzni a bőr égő és irritáló érzetét.

adri0419

2019. szeptember 21.

Kisbabámnak ezt választottam, mert nagyon szép összetevőkből áll. Az a kicsit zsírosabb állagú krém, úgyhogy kevesebb kell belőle, mint más popsikrémekből. A popsi bőre egyébként jól hidratált, egyáltalán nem piros mióta ezt használjuk. Továbbá még az arcára is szoktam használni, ha bármilyen bőr probléma lenne pl. karcolás, melegtől való kipattogás stb. Eddig mindenre bevált. Ha az árát nézem nem olcsó, de a kiszerelés hatalmas, mint írtam kevés kell belőle és nekem ennyit igazán megér, hogy természetes alapanyagokat kenjek a kisfiam még nagyon érzékeny bőrére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

TundiNyh

2019. június 16.

Én ezt a krémet az ujjamra használtam. A körmöm melletti rész beszakadt, aztán úgy begyulladt az egész körömágyam, hogy lüktetett, és rettentően vörös volt.Nagyon fájt,de volt itthon ebből a popsikrémből, este kentem rá, reggelre teljesen lehúzta a gyulladást. Engem maximálisan meggyőzött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Panthenol, Ascorbyl Palmitate