HappySkin

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. november 16.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

BIO hammamelis víz alapú tonikunk kiváló a pattanásos, zsíros, vegyes arcbőr ápolására. Természetes betaint és teafa illóolajat tartalmaz, melyek fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő hatásal is bírnak. Az arcbőrt üdévé és simává varázsolhatja, hiszen összetevőinek köszönhetően csökkentheti a pattanásokat. Arctisztításra és smink eltávolításra is alkalmazhatod, hiszen a micellás víz rendkívül hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket arcodról.

• BIO hammamelis víz: A hamamelis vagy más néven varázsmogyoróvíz kiválóan megnyugtatja a bőrt és megszünteti a viszkető, égő érzést, megállítja a vérzést, pórusösszehúzó hatású.
  • Teafa illóolaj: A teafaolaj kitűnő antiszeptikum, használata bőrgyulladás, égés és szúrás okozta sérüléseknél is széleskörben használatos.

Lyne

2019. július 20.

Ehh..annyira akarom szeretni ezeket a természetes cumókat, de eddig egyik márka sem vált be. Kínkeservesen elfogyasztottam ebből az arctisztítóból 100 ml-t, és azt kell hogy mondjam, hogy a mattító hatása siralmas. Legalábbis számomra az, ami kemény 1 órán át mattít, az egyenlő a nullával. És esküszöm, hogy cserébe ezért az 1 óráért, a nap hátralévő részében úgy nézek ki, mintha egy két lábon járó csillagszóró lennék.. Sminkeltávolításra elég költséges cucc, mert baromi sokat kell használni belőle, hogy maradéktalanul le is szedje a sminket. Ami viszont talán a legjobban zavart ebben az arctisztítóban, hogy felvitel után RAGACSOS volt a bőrőm! Ezmiez?? Ilyen használhatatlan trutymót én is tudok keverni magamnak.. csak épp nem lenne bőr a képemen, hogy pénzt kérjek érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

fdorottya

2019. április 17.

Próbálok áttérni a minden mentes termékeker, így még kisérlezetésben vagyok. Sajnos eddig nem sikerült megtalálni az igazit. Most épp ő van porondon. Szépen tisztít, nem szárít. Kellemes érzetet hagy maga után. Mattiítást én nem vettem észre. Késöbb még visszajövök egy up-ra. Eddig nincs vele gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

javi

2019. január 24.

Most fogyott el 4 hónap használat után. A remek összetevői/hatóanyagai alapján nagyobb hatást vártam. Bőrhibákra nem hat semmit, mattítani max. 1-2 órát tud. Ez inkább egy ápoló tonik, kellemes vele áttörölni az arcot, egyáltalán nem szárít. De többször is úgy éreztem, hogy csak egy plusz (felesleges) lépés az arcápolási rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Ri2

2018. július 11.

Én nagyon szeretem ezt az arctisztítót. Egyáltalán nem szárítja ki a bőröm, összehúzza a pórusaimat és a pattanásaimat is eltünteti Puhának és hidratáltnak érzem az arcom. Az illata is nagyon finom. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

szilvinyuszko

2018. május 14.

A Müllerben órákat zengett róla az eladó, így beruháztam egy kis válogatás dobozra. Hát...nagyon nem. Az 50 ml-t alig bírtam elhasználni. Ragadok tőle még 15 perc múlva is. Nem sokszor van ilyen érzésem, de erre nagyon sajnálom a pénzt...sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

TimyeK

2018. március 22.

Én a kis mintacsomagot vettem meg a Müllerben, ha jól emlékszem 50 vagy 60 ml-s kiszerelésben volt benne a tonik. Reggel és este használtam arcmosás után, a bőröm zsíros-kombinált, hajlamos kiszáradni a tonikoktól. Ettől a terméktől viszont nem száradt ki, sőt, a használata hidratáltnak éreztem az arcom. A gyulladásokat szépen kezelte, bár nem látványosan, viszont két hét haszánlat után már nem pattanásosodtam úgy ki. A pórusaim méretén is segített egy kicsit. A mintacsomagból csak ezt a tonikot fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

hollieme

2017. szeptember 10.

valóban gyorsan fogy, ráadásul nekem sikerült viszonylag könnyen eltörni a kupakjában valamit, és nem tudom szállítani emiatt, mert kifolyik a lé belőle (ezzel arra akarok utalni, hogy a Happyskin-termékek csomagolása még mindig nem az igazi). ezen felül viszont nem tudok rosszat mondani róla, nem okoz irritációt, pattanásokat, a szaga sem zavaró, és teszi a dolgát. eleinte feltűnő volt a használata miatti változás az arcomon, pár hónap eltelte után viszont már nem sok különbséget látok, néha kiváltom ezt a tonikot egy virágvízzel vagy teafaolajjal. lehet, hogy az én bőröm szokta meg, vagy a mostanában kaotikus életmódom teszi ezt, de ha továbbra sem látom azt, amit a használata elején, akkor a leváltásán is elgondolkodom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Csobanka

2017. augusztus 8.

Reggel-este használható. Nem értem miért az alkoholos tonikjukat ajánlják száraz/érzékeny bőrre, amikor az csíp és szárít. Ez viszont nagyon finoman tisztít, minimálisan csökkenti a pórusok nagyságát, 2 hónapja használom és szebb lett a bőröm. Először a niveás sminklemosómat (ezt nem ajánlom semmire) segítettem meg ezzel a micellás vízzel és ketten sikeresen veszik az akadályokat. Gyorsan fogy nálam, kicsit drága de nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Kedi81

2017. február 6.

Kis (50ml) próbaverziót használtam el belőle,de beruházok egy teljes kiszerelésre is,nagyon elégedett vagyok vele,pattanást nem okozott,kellemes,gyógynövényes illata van,teljesen leszedte a (nem vízálló-azzal nem próbáltam) sminket,használata után tiszta,puha bőrt eredményezett.Ajánlom kipróbálásra,szerintem az ára és a minősége(Bio) is teljesen megfelelő,örülök,hogy rátaláltam :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid