HappySkin

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

Magyar Termék Nagydíjas natúr olajkomplexum feszesítheti a dekoltázs, mell és has környékét a benne lévő moringa olajnak, BIO argánolajnak, ligetszépe olajnak és BIO csipkebogyó olajnak köszönhetően. Ajánljuk kismamáknak is a terhesség ideje alatt és után.

lillacstoth

2018. június 12.

Nagy reményeket fűzök a termékhez! Bátran kísérletezek vele, mert csak natúr alapanyagokból áll, így sokat nem veszíthetek. Még az elején járok, úgyhogy látványos eredményt eddig nem tapasztaltam. Azt viszont érzem, hogy kellemes a bőrömnek és talán egy picit látom, hogy feszesebb vagyok. Kíváncsian várom, mi lesz ha elfogy a tubus. Megelőlegezem az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 12.

TitaniaBell

2018. január 16.

Nincs jó tapasztalatom. Még bőven a ráírt lejárati idő előtt elromlott a tubus kinyomója; működik ugyanúgy, de egy csepp olaj sem jön. Úgy, hogy a tubusban még több mint a fele, de inkább a háromnegyede benne van. Kicsit félretettem, hogy majd valahogy kivarázsolom belőle az olajat. 2-3 hét múlva eszembe jutott, elővettem (még mindig jóval a lejárati idő előtt vagyunk!) , és már kívülről érezni lehetett az "illaton", hogy megromlott.
Értem én, hogy nagyon trendi az, ha valami bio és natúr és magyar, és még ki tudja mi... na de ennyi pénzt gyakorlatilag kidobni az ablakon azért, mert sokkal hamarabb használhatatlan lesz, mint amire a ráírt dátum alapján számítanék...? Az egy picit túlzás... És ez nem is az első eset, hogy csalódom ezen márka termékeiben. Nem is próbálkozom vele tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

Virvatuli

2017. február 27.

Az árához képest csalódás volt (akciósan vettem, de így is elég drága). Gyorsan beszívódik, kellemes tapintású lesz utána a bőröm, de a feszesítő hatásából semmit nem látok, pedig használom egy ideje. Így inkább a Sunfleur Formplus-omat turbózom fel vele, így jobb az eredmény (és lassabban fogy), de ehhez bármilyen olaj megtenné (sőt, ha ugyanezeket az olajokat venném meg külön-külön, akkor is jobban járnék).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil