HappySkin

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kuncogo, Módosítva: 2018. október 14.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Happyskin.hu, 2990 Ft

Natúr hatóanyagokból álló fürdető hab a babák érzékeny, pihepuha bőréhez igazítva. Segít a hidratációban, csökkentve az esetleges irritációkat, nem szárítva a bőrt.

Ár: 2990 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

zsofiszalay

2019. március 14.

Ezt is megrendeltem kisfiamnak mert a popsikrémük csodát tett a bőrével. Szuper a hatása mint az összes többi terméküknek. Piros, száraz foltoknak nyoma sincs!! Gyerkőcök oda vannak a termékek csomagolásáért, most épp a béka lett a kedvenc állatuk. :D Nagyon örülök, hogy az ő bőrüket is natúr kozmetikumokkal ápolhatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

macika777

2016. szeptember 1.

Unokahúgomnak vettük, 2 éves és imád kádban fürdeni, amióta kipróbálták a habfürdetőt, azóta aztán pláne :) sajnos sokmindere allergiás a bőre, de ez nem okoz neki kiütéseket!!! :) úgyhogy a többi baba terméket is megvásárolták :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Coconuttree

2016. július 13.

Az állaga kiváló! Nagyon jól hidratálja a baba bőrét, amire nem tapad rá. Egyszerűen leöblíthető. Nekem különösen tetszik, hogy nincs illata. (Bár szerintem van egy kicsi, natúr, de én nem vágyom másra, hiszen a baba illat önmagában a legcsodálatosabb illat a világon!) Egy baja van, hogy nálunk rohamosan fogy! ;) 100%-ig elégedett vagyok ezzel a termékükkel is! Csak így tovább!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

jolie

2016. július 10.

Nagyon szeretünk habfürdőzni :))) Próbáltunk már több natúr szerű habfürdetőt, de ez a legjobb mindegyik közül, én csak ajánlani tudom, mert imádni fogják a gyerkőcök :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Kuncogo

2016. június 29.

A gyerek rajong érte! Én pedig boldog vagyok, hogy végre totál vegyszermentes habpartit csaphatunk a kádban! Nincs mennyiségkorlát!!! ami a csövön kifér!!!
És a fürdés csupa öröm és bódogság! :)
Egy észrevétel: pici illatot el tudna viselni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 29.

És a fürdés csupa öröm és bódogság! :)
Egy észrevétel: pici illatot el tudna viselni :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid