HappySkin

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissCat, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Happyskin.hu, 4990 Ft

A hyaluronsav, ligetszépeolaj és csipkebogyóolaj a leginkább felelős azért, hogy arcod újra fiatalossá válhasson. Hyaluronsav biztosítja a bőr rugalmasságát és feszességét. Az arckrémben levő hatóanyagok hatására, bőröd nem veszít el annyi vizet, így hidratáltsága fokozódik. A megkötött víz fokozza bőröd üdeséget és a kisimultság látszatát.

A jojobaolaj felépítése pedig a leginkább hasonló a bőr által termelt faggyúhoz, így képes szabályozni annak képződését, hogy a bőr nedvességtartalma egyensúlyban maradhasson.
A bio rózsavíznek, mint fontos alkotóelemnek sejtregeneráló, hidratáló, feszesítő hatása van, finomítja a ráncokat. A terméket javasoljuk a szemkörnyék ápolására is.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes.

Ár: 4990 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

Banyika

2020. február 19.

A beígért anti-aging hatás miatt vettem meg. Mostmár tudom, hogy ezekre sokkal jobb a retinol, hámlasztás és a c-vitamin szérum. Egyébként én szeretem ezt a terméket, mert jól hidratál. Kiegészítésként fel szoktam kenni az előbb említett erősebb szérumok előtt/után. Csak keveset szabad, mert nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Blackxentric

2020. január 22.

Tasakos mintát próbáltam belőle. A két ml nekem négy alkalomra volt elég. Az illata nekem nem tetszik, de felvitel után nem lehet érezni. Hidratáló hatásával elégedett vagyok, de nem szívja be a bőröm hanem zsíros, ragacsos réteget hagy maga után. Emiatt csak éjjel tudnám használni. Száraz bőrűeknek biztos jobban működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Csobanka

2019. szeptember 27.

2*2 ml mintát kaptam és nagyon tetszik. Sikerült leégnem szoliban és kb 6 otthoni krémet kipróbáltam már mire ezt elővettem és ez volt a legjobb, segített a hámlás visszaszorításában, tényleg feltöltöttnek érzem az arcom és a maybellin 24 órás super stay alapozója is szépen terül ezen, mondjuk fölé használok napkrémet is de jól feltölti a ráncokat, ami az említett alapozó mellett elég hangsúlyosak. Az ára borsos de valószínűleg be fogom szerezni a következő hónapokban. Este pedig krém alá használtam mert amúgy kicsit csúszós, tehát kell egyfajta szárazság hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

wildrose

2019. szeptember 15.

Illatmentes, olajos állagú szérum, elég lassan szívódik föl, ellenben szépen simítja és tölti a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 15.

messin

2019. szeptember 14.

Ez annyira büdös, avas, erjedt szagú, h 5 másodpercnél tovább képtelen voltam magamon elviselni. Egyre inkább úgy érzem, ez a kisszériás bio kenve vonal nem az én világom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Nayame

2019. augusztus 22.

Régóta szemeztem ezzel a márkával, és nagyrészt az itteni nagyon pozitív vélemények miatt döntöttem a krém mellett. Jó ár-érték arányú, bőrbarát, lehetőleg magyar terméket kerestem. A krém ezeknek mind megfelel, gondoltam nagy meglepetés nem érhet. Sajnos teszter nem volt a Müll....-ben, ezért előzetes kipróbálásra nem volt lehetőségem, otthon viszont nagyon megdöbbentett a szaga: erjedt, büdös, ecetes volt. Visszavittem, végül becserelték, de ezzel a krémmel nincs kedvem többet kísérletezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

anita

2019. június 9.

Az egyik legjobb hyaluronos kombináció amit próbáltam, nálam nagyon működik. A csipkebogyó olaj külön öröm.
A ragacsossága és enyhe fényessége miatt szerintem nappalra felesleges használni, éjszaka tökéletesen elegendő, ha van kialakult rutin, pluszként alkalmazható heti 3-4 alkalommal. Így a nyári időszakban sem zsírosít el, irritációt nálam nem okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Dolna78

2019. április 21.

A Müllerben tébláboltam a krémek között, próbálgattam egy-kettőt, de hiába, mert azonnali irritációt okoztak.
(sajnos a bőröm extrán túlérzékeny, vízhiányos, az orcákon tág pórusokkal, a szemeim között pedig két jókora mély ránccal)
Egy nagyon kedves kis hölgy ajánlotta fel a segítségét, aki megnézte a bőrömet, és javasolt is 3 terméket. Az első két javasolt krém nem nyerte el már a teszt-kencézés közben sem a tetszésemet, éreztem a kezdődő irritatív érzést.. Ez volt az utolsó javaslata, amit én már végső " feladom" hangulatomban vásároltam meg utazós kiszerelésben kipróbálásra. Életem legjobb vásárlása volt.
Az a finom puhasága, és a bőrömet tényleg kiegyensúlyozottá, egyenletes tónusúvá varázsolja. Igen, kissé nehezen szívódik fel, én ezért az esti tisztítás után hasznÁLOM. Nagyon kiadós, a Jade rózsavizes arctonikkal és a Kirké arctisztító tejjel egyetemben.
Részemről biztosan újravevős.
+ 5*

UPDATE 2019.04.20.:
Pár hónapnyi használat után irgalmatlan irritációt okoz. A lecsengése kb. 2 hét. Éget, viszket, hámlik a bőröm.
A hiba valószínű az én berendezésemben van.. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Részemről biztosan újravevős.
+ 5*

UPDATE 2019.04.20.:
A hiba valószínű az én berendezésemben van.. :-(

vadrizs

2019. március 12.

Valóban jól hidratál, este és reggel használva néhány hét után tényleg ragyogóbbá tette a bőrömet. Feszesítő hatását kevésbé tapasztaltam. Nagyon kellemes, lágy csipke(rózsa) illatú, tejes állagú krém. Nappali krémmel együtt használva soknak (zsírosnak) bizonyult, így többnyire magában használtam. Megkedveltem! Picit csillog tőle a bőr felvitel után, de nagyon kevés is elég belőle egy-egy használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

zsofiszalay

2019. január 11.

Rendelések mellé kaptam én is a kis mintákat. Nagyon megszerettem, így úgy döntöttem beruházok a normál kiszerelésűre is. Inkább este használom radírozás után, de azóta mintha kicserélték volna a bőröm. Kb fél éve használom, néha éreztem változtatást de engem nem zavart, mindenhogy szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.