HappySkin

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissCat, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Happyskin.hu, 4990 Ft

A hyaluronsav, ligetszépeolaj és csipkebogyóolaj a leginkább felelős azért, hogy arcod újra fiatalossá válhasson. Hyaluronsav biztosítja a bőr rugalmasságát és feszességét. Az arckrémben levő hatóanyagok hatására, bőröd nem veszít el annyi vizet, így hidratáltsága fokozódik. A megkötött víz fokozza bőröd üdeséget és a kisimultság látszatát.

A jojobaolaj felépítése pedig a leginkább hasonló a bőr által termelt faggyúhoz, így képes szabályozni annak képződését, hogy a bőr nedvességtartalma egyensúlyban maradhasson.
A bio rózsavíznek, mint fontos alkotóelemnek sejtregeneráló, hidratáló, feszesítő hatása van, finomítja a ráncokat. A terméket javasoljuk a szemkörnyék ápolására is.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes.

Ár: 4990 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
Csobanka

2019. szeptember 27.

2*2 ml mintát kaptam és nagyon tetszik. Sikerült leégnem szoliban és kb 6 otthoni krémet kipróbáltam már mire ezt elővettem és ez volt a legjobb, segített a hámlás visszaszorításában, tényleg feltöltöttnek érzem az arcom és a maybellin 24 órás super stay alapozója is szépen terül ezen, mondjuk fölé használok napkrémet is de jól feltölti a ráncokat, ami az említett alapozó mellett elég hangsúlyosak. Az ára borsos de valószínűleg be fogom szerezni a következő hónapokban. Este pedig krém alá használtam mert amúgy kicsit csúszós, tehát kell egyfajta szárazság hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

wildrose

2019. szeptember 15.

Illatmentes, olajos állagú szérum, elég lassan szívódik föl, ellenben szépen simítja és tölti a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 15.

messin

2019. szeptember 14.

Ez annyira büdös, avas, erjedt szagú, h 5 másodpercnél tovább képtelen voltam magamon elviselni. Egyre inkább úgy érzem, ez a kisszériás bio kenve vonal nem az én világom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Nayame

2019. augusztus 22.

Régóta szemeztem ezzel a márkával, és nagyrészt az itteni nagyon pozitív vélemények miatt döntöttem a krém mellett. Jó ár-érték arányú, bőrbarát, lehetőleg magyar terméket kerestem. A krém ezeknek mind megfelel, gondoltam nagy meglepetés nem érhet. Sajnos teszter nem volt a Müll....-ben, ezért előzetes kipróbálásra nem volt lehetőségem, otthon viszont nagyon megdöbbentett a szaga: erjedt, büdös, ecetes volt. Visszavittem, végül becserelték, de ezzel a krémmel nincs kedvem többet kísérletezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

anita

2019. június 9.

Az egyik legjobb hyaluronos kombináció amit próbáltam, nálam nagyon működik. A csipkebogyó olaj külön öröm.
A ragacsossága és enyhe fényessége miatt szerintem nappalra felesleges használni, éjszaka tökéletesen elegendő, ha van kialakult rutin, pluszként alkalmazható heti 3-4 alkalommal. Így a nyári időszakban sem zsírosít el, irritációt nálam nem okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Dolna78

2019. április 21.

A Müllerben tébláboltam a krémek között, próbálgattam egy-kettőt, de hiába, mert azonnali irritációt okoztak.
(sajnos a bőröm extrán túlérzékeny, vízhiányos, az orcákon tág pórusokkal, a szemeim között pedig két jókora mély ránccal)
Egy nagyon kedves kis hölgy ajánlotta fel a segítségét, aki megnézte a bőrömet, és javasolt is 3 terméket. Az első két javasolt krém nem nyerte el már a teszt-kencézés közben sem a tetszésemet, éreztem a kezdődő irritatív érzést.. Ez volt az utolsó javaslata, amit én már végső " feladom" hangulatomban vásároltam meg utazós kiszerelésben kipróbálásra. Életem legjobb vásárlása volt.
Az a finom puhasága, és a bőrömet tényleg kiegyensúlyozottá, egyenletes tónusúvá varázsolja. Igen, kissé nehezen szívódik fel, én ezért az esti tisztítás után hasznÁLOM. Nagyon kiadós, a Jade rózsavizes arctonikkal és a Kirké arctisztító tejjel egyetemben.
Részemről biztosan újravevős.
+ 5*

UPDATE 2019.04.20.:
Pár hónapnyi használat után irgalmatlan irritációt okoz. A lecsengése kb. 2 hét. Éget, viszket, hámlik a bőröm.
A hiba valószínű az én berendezésemben van.. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Részemről biztosan újravevős.
+ 5*

UPDATE 2019.04.20.:
A hiba valószínű az én berendezésemben van.. :-(

vadrizs

2019. március 12.

Valóban jól hidratál, este és reggel használva néhány hét után tényleg ragyogóbbá tette a bőrömet. Feszesítő hatását kevésbé tapasztaltam. Nagyon kellemes, lágy csipke(rózsa) illatú, tejes állagú krém. Nappali krémmel együtt használva soknak (zsírosnak) bizonyult, így többnyire magában használtam. Megkedveltem! Picit csillog tőle a bőr felvitel után, de nagyon kevés is elég belőle egy-egy használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

zsofiszalay

2019. január 11.

Rendelések mellé kaptam én is a kis mintákat. Nagyon megszerettem, így úgy döntöttem beruházok a normál kiszerelésűre is. Inkább este használom radírozás után, de azóta mintha kicserélték volna a bőröm. Kb fél éve használom, néha éreztem változtatást de engem nem zavart, mindenhogy szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Trixi

2018. december 27.

Télen a gázfűtéses lakásban kiszáradt bőrnek megváltás ez a szérum, szinte hallom, ahogy a bőröm kortyolja be. Bár kombinált bőröm van, nem érzem soknak. Nehezen szívódik be, de érdemes hosszabban masszírozni, az segít. Egy nyomásnyira kissé sok folyadékot enged ki a flakon, még a nyakamra is bőségesen jut, és marad is még a kézfejemre, talán érdemes lenne az adagoló koncepcióját átdolgozni, mert így pazarlós. Sminkelni nem tudok utána, inkább pakolásszerűen funkcionál nálam. A férjem, aki leginkább csak az én legdrágább krémeimet szereti az arcára kenni, és egyébként utálja a ragadós kencéket, ezt a szérumot szereti, bár neki az enyémnél jóval szárazabb a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 27.

csalogany18

2018. november 12.

Gondolkodtam, hogy 5 vagy négy csillag legyen, mert az elején biztos, hogy 5-öt adtam volna, de mostanság már inkább a négy felé hajlok. Nagyon megtetszett a minta alapján, tényleg friss és üde volt tőle az arcom, mintha fel is töltötte volna, nagyon klassz érzés volt, és imádom, hogy természetes!!!
De sajnos mostanában nekem sem szívódik be, így inkább csak éjszakára használom, valahogy nem az igazi :(.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.