HappySkin

Ár:   2 190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquariusgirl, Módosítva: 2017. december 28.

Ár:   2 190 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Happyskin.hu, 2190 Ft

A termék bio rózsavíz alapú, melyet tiszta aloe gél-lel, uborka kivonattal és algával tettünk kerekké.

• Az aloe vera kiválóan hidratálja a szöveteket és nedvességmegkötő hatású. Továbbá vírus és baktériumölő, sebgyógyító, mindemellett az ibolyántúli sugarak ellen is véd.
  •  Az uborka üdévé, simává, fiatalabbá teszi az arcbőrt, késlelteti az öregedést, és nagyon jó bőrpuhító, tisztító hatású.
  •  Az alga tartalmazza a hámsejtek naponkénti megújulásához szükséges életfontosságú ásványi sókat és nyomelemeket. Méregtelenítik a szöveteket, felgyorsul a sejtek megújulása, így az öregedési folyamat kitolódik.

Használható arctisztításra, az arcápoló termékek maradványainak eltávolítására, vagy egyszerűen az arc felfrissítésére, hűsítésére is, a nap bármely pillanatában.

Ár: 2190 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
Kedy

(!)
2017. március 10.

Nagyon finom rózsaillata van, és ahhoz képest, hogy tonik, egyáltalán nem szárít, viszont maximálisan tisztít. Kicsit drágának tartom (úgy általában tonikokhoz képest), de szimpatikus termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

orsi1293

2016. december 3.

Őszintén szólva olyan semmilyen.. Az összetevői szépek, de 2 hónapja használom napi 2x és nekem nem húzza le a gyulladásokat, ugyanúgy jönnek elő a pattanásaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 3.

arnimama

2016. november 30.

Lányomnak vettem meg, mitesszeres, érzékeny bőrre, az itt olvasott vélemények alapján. Nem bántam meg, nagyon jó hatással van a bőrére. Mivel nem szereti a krémeket, az arclemosó használata után ezzel törli át a bőrét, ami így hidratált lesz és tényleg segít a gyulladások lehúzásában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

Borsolina

2016. november 6.

Nagyon szeretem ezt a tonikot, a kecsketejes-sós szappannal való arcmosás után egy kellemes hidratálást nyújt, az illatába pedig szerelmes vagyok.:) Minden nap használom, de szerintem egy pár hónapig elég lesz így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Wandaaa

2016. szeptember 17.

Itteni jó vélemények miatt megvettem, illetve mert már több termékét is használtam a márkának, amik nagyon be is váltak. De ez nem. A kecsketejes szappan néha nagyon szárítja az arcom, amellett viszont nagyon szép tisztán tartja. Ez viszont nem is tisztítja le rendesen a sminklemosás utáni "maradékot" az arcomról, semmi hatását nem veszem észre. Sajnálom mert bíztam benne, hogy találok egy jó természetes tonikot és ezek mellett nagyon gyorsan is fogy, úgy, hogy nem használom napi rendszerességgel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

tiszafanni

2016. szeptember 8.

Csak pár hete használom, de elég látványos javulást mutat a bőröm! Nem szárítja ki, ami nekem nagyon fontos volt, mert az eddigi tonikok mind kiütést okoztak! Amióta erre váltottam nagyon szép, egységes matt a bőröm, és sokkal kevesebb a mitesszerem is!! Minden érzékeny bőrűnek ki kell próbálnia!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 8.

fennecfox

2016. augusztus 19.

Saját részre rendeltem meg, miután a gyerekeknek vásárolt termékekkel nagyon elégedettek voltunk, és ez sem okozott csalódást! Sminklemosás után szoktam használni, és végre egy tonik ami nem szárítja és nem irritálja a bőrömet! Elmúltak a mitesszerek is az arcomról, úgyhogy csak jót tudok nyilatkozni róla :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

jolieangelina

2015. november 27.

Nekem is inkább száraz a bőröm és ez a tonik egyáltalán nem szárít, sőt utána puhább és hidratáltabb a bőröm :) Használok a happy skintől egy miracle nevű arckrémet is, és ezzel a tisztító tonikkal együtt teljesen selymes a bőröm, és nem száraz már egyáltalán :)) Nálam 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

markusgina

2015. november 12.

Nagyon bevált ez a tonik, teljesen megnyugtatja a bőrömet, és krémezés nélkül sem szárítja egyáltalán:)))) Száraz bőrre elég nehéz jó tonikot találni, nekem eddig mindegyik "száraz bőrre" való tovább szárította az arcomat, amiket ezelőtt használtam.... Egy időben drága, gyógyszertári micellás vizet is vettem, az pedig irritációt okozott egy hónapos használat után :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

deakreka

2015. november 3.

Több tonikot is próbáltam már, de ez vált be a legjobban! BIO, természetes, natúr és az illata rózsás. Kifejezetten nyugtat a tudat, hogy aloe vera is van benne. Nem szárít, és helyre hozta a száraz, miteszeres bőrömet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid