HappySkin

Ár:   6690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Könnyen beszívódó, hidratáló nappali arckrém, mindennapos használatra. A bársonyos arcbőr elérésében a BIO jojobaolaj lesz segítségedre. A benne lévő Q10 koenzim katalizálja a kollagéntermelést, ezáltal növelve a bőr rugalmasságát és elősegítve a ráncok feltöltését. A havasi gyopár kivonat pedig segít megőrizni bőröd természetes hyaluronsav tartalmát, mindamellett, hogy megóvja a kollagén és elasztin rostokat.

• BIO jojobaolaj: A jojoba olaj nagyon hasonlít az emberi bőr által termelt faggyúhoz, így szabályozza annak képződését, megköti a nedvességet a bőr szarurétegeiben. Érzékeny bőrűek is használhatják, az érett, száraz bőr rugalmasságát javítja.
  • Pannonhalmi levendula virágvíz: A levendulavíznek enyhe ápoló hatása van. Pattanásokra, irritációra, kisebb sérülésekre ajánlott. Gyulladáscsökkentő, nyugtató, regeneráló hatású.
  • Q10 koenzim:  A száraz arcbőr számára a Q10 koenzim fontos összetevő lehet. A Q10 koenzim az élő szervezetben is megtalálható, mely nélkülözhetetlen  a biokémiai folyamatok zavartalan működéséhez. 30 éves korig a szervezet saját maga állítja elő, azonban ezután csökkenni kezd ennek termelése. A Q10 erős antioxidáns tulajdonságáról is ismert. Támogatja a sejtregenerálódást és erős antioxidáns hatással bír.
  • Havasi gyopár kivonat: Segít megőrizni a bőr természetes hyaluronsav-tartalmát, és megóvja kollagén és elasztinrostokat, emellett bőrtápláló és regeneráló hatásai is erőteljesek.

Kencifice

2018. szeptember 19.

Nekem is vegyes érzéseim vannak a krémmel kapcsolatban. Kicsit vastagnak érzem az arcomon, nehezen szívódik fel. Nappalra nem túl kellemes érzés, de éjszakára elhasználom.
Dívát jobban szeretem, bár az meg kicsit csillog a bőrömön :) Akciósan vettem, annyit viszont megért (remélem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

lenip

2017. április 20.

Nagyon vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. A boltban vásároltam meg első Happyskines arckrémként, az eladó ajánlotta. Elsőre a kisebb kiszerelést vettem meg. Úgy tűnt tényleg bevált. Miután elfogyott a nagyobb kiszerelést rendeltem meg webshopon, mondván, garantáltan el fog fogyni. Háát, nem tudom mitől, de a 2. körben már nem tűnt egyértelműnek a siker: főleg a homlokomon, apróbb kiütések/pattanások jelentek meg, holott nem igazán vagyok erre hajlamos (másfajta krémet nem használtam mellette). Kisebb szünet után újra elővettem, de nem voltam elégedett. Okát nem tudom. Nagyon sajnáltam, mert végül, kínkeservesen használtam el a nagyobb adagot. (Blokk már nem volt meg, mert ugye elégedetlenség esetén visszaveszik a termékeket, ami nagyon korrekt dolog a cégtől.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Please

2017. január 26.

Nagyon régóta használom az Élégance krémet tőlük...azzal is nagyon elégedett vagyok, de ez a krém leváltotta nálam. Nagyon jó az állaga, mivel se nem túl vizes, se nem zsíros. Könnyen beszívódik, kevés is elég belőle. Natúr létére az illata is tetszik. A bőröm üde és selymes tőle. Még télre is bőven jó, pedig a hideg, szeles idő megviseli az arcomat rendesen. Ár érték arányban és tekintettel arra, hogy kevés is elegendő, azt kell mondjam: megéri megvenni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

evikehadnagy

2016. november 19.

Amikor megjelent, akkor egyből meg is vásároltam a nyáron, mert nagyon szimpatikus volt, ahogyan az eddigi krémek is, amit ennél a márkánál próbáltam és használok régóta. Az újdonságot mindig szeretem kipróbálni és jól is döntöttem mikor megvettem, mert azóta is ezt használom reggel és este is. Az új szérumot is felkenem előtte, mert az is nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

jolie

2016. november 4.

Anyukámnak vettem szülinapra, de azért a biztonság kedvéért kipróbáltam én is mielőtt megvettem, és nagyon jó érzés volt utána. Gyorsan beitta a bőröm, és szép selymes sima bőr lett a végeredmény. Anyum is nagyon szereti, neki is nagyon táplálja :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

markusgina

2016. szeptember 24.

Nagyon nagyon bevált!! már használom egy ideje, így abszolút merek véleményt alkotni és ez a krém valóban nagyon jó! Száraz és elég érzékeny a bőröm típusa, de amióta használom egyáltalán nem szárad ki, és még a ráncaim is csökkentek!!! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

klucsoanna

2016. szeptember 15.

Ez egy új termék náluk, már alig vártam, hogy megérkezzen a csomag, amit rendeltem tőluk! :) Rögtön kipróbáltam, már kettő hete minden nap használom és teljes mértékben elégedett vagyok vele. Vízhiányos a bőröm, de emellett rendkívül érzékeny is és ez a krém semmilyen irritációt nem okozott! Édesanyám is elkezdte használni, úgyhogy hamar el fog fogyni, de biztos, hogy rendelni fogok még belőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Ubiquinone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Squalane eo 1 0