HappySkin

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A sminklemosó nem pirosítja ki bőröd, hatékonyan távolítja el a sminket, és kiválóan tisztítja a bőrt. A benne lévő panthenol hidratál, csökkenti az irritációt. Uborka tartalma pedig üdévé, simává teszi a bőrt, ráadásul az uborka kiváló bőrpuhító, tisztító hatással bír.

Parabénmentes, alkoholmentes, színezékmentes, illatanyag mentes.

dzsanki

2018. június 7.

Akciós volt a Happyskin-nél, méghozzá 445-ért, úgyhogy vettem kettőt, úgy megörültem neki. Nem tartott sokáig, ugyanis kibontás után kiderült, hogy olyan szárazak a kendők, mintha nyitva lett volna a tasak már egy hete. Nem tudtam így használni, annyira dörzsölni kellett vele a bőröm, úgyhogy úgy oldottam meg, hogy a micellás vizemből bele öntöttem a tasakba 50 ml-t, visszazártam, és kicsit átnyomkodtam, megráztam, hogy mindenhova jusson. Így tudtam elhasználni. A második csomagnál sajnos ugyanez volt, kizártnak tartom, hogy a rinocérosz bőrén kívül mást le lehetett volna vele törölni. Sajnálom, mert szép incije van, praktikus, magyar márka, dehát használhatatlanul száraz volt. Emiatt pontozom le, mert nem tudta ellátni a funkcióját. Egyébként a kendők kellően nagyok és vastagok, a tasak jól visszazárható. Az ára akciósan oké, a normál ára indokolatlanul sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Timmon

2017. június 5.

Tesztelésre kaptam a terméket és vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Én kizárólag utazáskor használok ilyen lemosó kendőket. Praktikus, jól zár a kis csomag, elegendő a nagysága a kendőknek. Viszont számomra nem elég nedves, kicsit olyan, mint amikor már hetek óta fel van bontva a csomag és veszít a nedvességéből a termék. Kétszer próbálkoztam azzal, hogy csak a kendőt használom a smink lemosására. Így nekem nagyon kevéske. Viszont arra tökéletes, hogy miután szépen lemosom az arcom lemosóval, ezzel áttörlöm utána. Az esetleges smink maradványokat szépen leszedi, viszont erre meg elég drága, ha minden nap használja az ember. Egyébként nem csíp, nem irritál, csak egy picit durvának éreztem a kendő anyagát. Örülök, hogy kipróbálhattam, de megvenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

anitaanett

2017. március 26.

Nem rég fogyott el, tökéletesen meg voltam vele elégedve. A sminket teljesen eltávolította, még a szempillaspirált is! Voltak már más márkájú arctisztító kendőim, de nem ér egyik se a nyomába. Az illata tetszik, könnyen visszazárható, praktikus a csomagolása, nem szárad ki. A bőrömet egyáltalán nem irritálta, kellemes puha érzetet hagyott maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

runixo

2017. február 26.

Összességében tetszik a termék, köszönöm szépen, hogy kipróbálhattam. Szimpatikus, hogy semleges illatú, és szépek az összetevői. A kendők elég nedvesek. Szépen lehozzák a sminkemet, de nem érzem teljesen tisztának utána a szemem környékét. Bár nekem az összes hasonló termék után is ez az érzésem. Ha még utána áttörlöm a szememet a jól bevált micellás víz+vattakorong kombóval, akkor még kicsit fekete lesz a vatta is. A vízálló szempillaspirálommal sajnos egyáltalán nem tudott mit kezdeni. Én a mindennapos arctisztításomhoz nem használnám/ nem használom. Utazáshoz ,vagy ha gyorsan szeretnék megszabadulni a sminkemtől, és nincs kéznél vattakorong, akkor nagyon hasznos. Hasonló termékekkel szemben, az összetevői miatt, mindenképp előnyben részesítendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

sztinke

2017. február 21.

2017. január 8.: Tesztelésre kaptam. Még csak néhány használaton vagyok túl, de az első tapasztalataimat máris leírom. A csomagolása semmi extra, egyszerű és használható, nagyjából olyan, mint a többi hasonló kendőé. Illata szerencsére tényleg nincs, jó a mérete és strapabíró is, és habár nem tűnik túl nedvesnek a kendő, mégis elegendő. Egyetlen kendővel le tudom törölni a hétköznapi sminkem (bb krém, szempillaspirál, tus, szemceruza). Nem mondom, hogy nem kell többször áttörölni a szemem, hogy tényleg leoldja a spirál maradványait, de mégis dörzsölés nélkül leszed mindent. Eddig semmi extrát nem tapasztaltam, de szerencsére irritációt sem. :) Később még update-elek, de egyelőre elégedett vagyok, a kezdeti tapasztalataim jók.

Update: Nem használtam minden nap, egyrészt azért, hogy ne fogyjon el olyan gyorsan, másrészt, mert alapvetően az ilyen kendőcsomagok tényleg utazáshoz, kiránduláshoz praktikusabbak.
Azóta is elégedett vagyok vele. Szerencsére a kendők nem száradtak ki, pedig már utazáshoz is vittem magammal és tettem ide-oda szegényt. :) A hatása is rendben van továbbra is, leszedi a sminket, nem csíp, nem irritál, nem szárít, nem zsírosít, nem maradok ragacsos utána.
Igazából azt nem tudom mennyire nyugtat ténylegesen ill. mennyire tisztít jól a felszíni sminkoldáson kívül, mert én a sminklemosás után mindig arcot mosok zselés vagy tejes lemosóval is, de így is elégedett vagyok vele. Ráadásul magyar és természetes összetevőkből áll.
Még az sem kizárt, hogy megveszem a későbbiekben is, hogy legyen nálam kimozduláshoz, táskába dobálósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Mariann88

2017. február 11.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket, de nekem nagyon nem jön be. 3 csillagánál többet nem tudok adni. A csomagolásból kivéve eléggé jó nedvesnek tűnik, de nekem nem szedi le a sminket, húzza a bőröm és nagyon kiszárítja. A szemsmink eltávolítására pedig teljesen alkalmatlan. Arra elhasználom, hogy legelőször áttörölgetem vele az arcom és utána jön a rendes lemosó, de magamtól biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

gendur.berni

2017. január 30.

Lassan elhasználom a csomagot és összességében jó véleménnyel vagyok róla. A sminket viszonylag könnyen leszedi, nem kell erősen dörzsölni és pont elég nedves a kendő, jól tisztít, nem irritál, szépek az összetevői is. Mindennapos használat mellett viszont gyorsan fogy, de legalább a minősége megmarad, nem száradnak ki a kendők ennyi idő alatt, bár ez lehet a jól záró csomagolásnak is köszönhető. Inkább utazáshoz tudom elképzelni, hogy ne kelljen egy nagy flakon sminklemosót és vattát cipelni, itthon nem látom az előnyét ennek a kiszerelésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

gabryella69

2017. január 16.

Tesztelésre kaptam-aminek nagyon örülök mert remek tesztalanynak tartom magam! :)
Szóval a csomagolását tekintve jól zár(ragad vissza),kis méretének köszönhetően nem foglal sok helyet!Viszont nekem a kendők nedvessége meglepő..Nem tudom eldönteni,hogy én kaptam hibás darabot vagy a termék valóban szinte teljesen száraz?!Ezáltal sajnos smink eltávolító hatásáról nem tudok beszámolni mert számomra így lehetetlen volt már a 15.kendőnél is viszont kozmetikai kendőnek tökéletes mert strapabíró anyagból készült és hát így végképp nem irritált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Csobanka

2016. december 9.

Utazáshoz vettem, akciósan de így is csalódás volt. A valaha használt legjobb krémem ettől a márkától van de ez az arctisztító nem váltott ki belőlem elégedettséget. Engem dörzsölt, a sminkemet (semmi extrát csak alapozó, könnyen lemosható tus, spirál) csak sminklemosó krémmel együtt távolította el. Legalább állatokon nem tesztelték és az országban gyártják, ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

evikehadnagy

2016. november 26.

Akciós volt, így gondoltam egy próbát megér, hogy ne kelljen utazáskor külön smink-arclemosót vinnem plusz vattát és tonikot, így ez sokkal praktikusabbnak láttam. Korábban használtam már sminklemosós kendőket, de mindig kiütést és allergiát okozott, meg szárítottak is, ez viszont nekem sem irritálta egyáltalán az arcom, sőt kimondottan nyugtató hatású volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.