HappySkin

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: izabellamarton, Módosítva: 2018. október 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

2 az 1-ben hidratáló sampon és tusfürdő harkányi termálvízzel. Serkentő, élénkítő, regeneráló hatású koffeinnel és ricinusolajjal készülő formula, amellyel a száraz, lelapuló haj és a száraz irritált bőr is célzottan ápolható. Sárgabarackmag-olaj valamint kéntartalmának köszönhetően erősen igénybevett hajon is jól alkalmazható. A panthenol hajerősítő és szépítő szerepet tölt be a samponban.

Vancsa

2019. február 7.

Szeretem a natúr kozmetikumokat, főleg a a márka termékeit. Samponomat nem akartam leváltani mert nagyon szerettem, de mivel hámlani kezdett a fejbőröm és csak a szteroidos termékek tudták helyrehozni, bőrgyógyászhoz fordultam. Ő ajánlotta, hogy próbáljak ki valami natúr sampont. Örömömre ráleltem erre az újításra a weboldalon, meg is rendeltem, balzsamukkal együtt ( kb 4 hónapja). Eleinte nehéz volt megszokni, természetesen nem habzik úgy mint az SLS-es samponok, kicsit fura tapintása lett a hajamnak, de nem nehezítette el, nem zsírosodott hamarabb és még az illata is finom. 3 hét alatt teljesen megszoktam a változást, 2 hónap alatt teljesen megszüntette a fejbőrhámlást! 5*!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Csobanka

2018. december 15.

Szeretem a HS termékeket. Általában Yamuna sampont használok de PCOS-esként sajnos éppen mélyponton vagyok és a hajam kezdett visszatérni a natúr termékek - és diéta előtti állapotba ezért gondoltam megveszem ezt a tápláló anyagokban bővelkedő sampont. Sajnos nekem nem tisztította a hajamat eléggé és kb hajmosás után is rögtön zsíros volt. Aztán elkezdtem keverni a a yamuna szőlőmagolajos samponjával (ami picit szárít de jól habzik, ezekből semmi nem mondható el az elemzett samponra) és együtt nagyon jó hatással vannak a hajamra. Jobban ápol, jobban dúsít, jobban nő mellette a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid