HappySkin

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 m2   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kuncogo, Módosítva: 2016. július 6.

Kiszerelés:   100 m2
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1990 Ft

A Vidra krémes tusfürdő nagyszerű megoldást kínálhat az érzékeny, száraz bőrű gyermekek számára a benne lévő bio mandulaolajnak, levendulavíznek, bio növényi glicerinnek és panthenolnak köszönhetően. Nem csupán tisztítja a bőrt a szennyeződésektől, de mindeközben ápolja, hidratálja is azt.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

zsofiszalay

2018. július 11.

Kislányomnak vettem és mindketten imádjuk! :) Tényleg szuperül hidratál, az adagolója is jó, és hát ez a minta... most a vidra a kedvenc állata a lányomnak, nem tudom meddig fog tartani (egy másik HappySkines gyerekkozmetikum beszerzéséig?), mindenesetre klasszak ezek az állatos címkék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Kira279

2018. január 21.

Csodás összetétel, az illata natúr. A kislányomnak ekcémára hajlamos extra száraz bőre van. Arra már kevésnek bizonyul :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

laura20020201

2017. november 5.

a húgom kedvenc tusfürdője! többször vesszük újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

a húgom kedvenc tusfürdője! többször vesszük újra!

Sofia1

2017. március 31.

nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, rendszeresen ezzel mosakszom :-) egy hátránya van, hogy nagyon hamar elfogy és drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 31.

Mizabella

2016. december 9.

Nemrég kezdtünk el ilyen natúr baba termékeket használni, ebben láttam az utolsó esélyt, mert a kisfiamnak már annyira erős volt az ekcémája, hogy a durva szteroidos kezelés következett volna, amit nagyon nem akartunk. Korábban próbáltunk más márkától ekcémás bőrre való termékeket, de nem segített, de ez a tusfürdő nagyon bevált! Ez volt az első tusfürdő, ami nem irritálta a bőrét és nagyon egyszerű a használata is. A kisfiam imádja! Nem fogjuk leváltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

klucsoanna

2016. szeptember 15.

Húgomnak vásároltuk, mert eddig minden tusfürdő kiütést okozott neki, csak mindenmentes szappant tudott használni. Amint megjelent ez a krémes tusfürdő, azonnal beszereztük és imádja!! Nagyon puha, selymes marad a bőre és semmi allergiás reakció! Gyerekeknek és mivel én is kipróbáltam, ezért azt mondom, hogy felnőtteknek is nagyon jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Kuncogo

2016. június 28.

Évek óta elkötelezettek vagyunk a natúr termékek iránt és a HappySkin termékei között megtaláltuk azt a pluszt ,amint kerestünk: a kiváló minőséget, abszolút megbízható gyártótól és összetevőkkel. A tusfürdőt bármikor használhatom kisfiam fürdetésekor: nem szárít, csupa ápoló összetevőket tartalmaz. Semmi sundám- bundám! Elfogadtuk, hogy az igazán natúr termékek, nem az illatukkal nyernek meg, mint inkább azzal, hogy nyugodt szívvel, jó érzéssel használhatjuk bármikor.
A VIDRA tusfürdő szuper! Nagyon pici kell belőle (ez is előnyös szempont!!!!) és utána a gyermek bőre puha, hidratált lesz. Kipróbáltuk a többi babaterméket is, azokról is írok hamarosan véleményt! Nekünk megnyerte a szívünket! Köszönjük HappySkin!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 28.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid