Hargraves & Co

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű kézkrém pumpás kiszerelésben

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ildie

2015. február 18.

Kalandosan kerültünk egymás közelébe.
Kicsit rákattantam az Ausztrál és Új-Zélandi cuccokra, de azért az nem sok van. Erre meg rá volt írva, hogy Ausztrália, hát megtetszett, mert nagy betükkel még ott van, hogy parabén mentes és van nyuszis logoja.
Itthon figyeltem meg, hogy hát ez bizony kínai, sosem veszek kínai cuccokat, félek tőle, Korea ok, de Kína nem oké.
Most már hogy megvan, el kell használni. 4 dollár volt a szappannal együtt, mert le volt törve az egyik pumpája, ami annyira nem érdekel, mert a szappant úgyis átöntöm a mozgásérzékelős tartóba.
A paraffinum miatt kicsit neheztelek, de mivel maga a cucc jó így most ezt elnézem, de jöbban figyelek. pumpás kézkrémem még sosem volt korábban, ha nem is ezt a terméket, de a kiszerelést nagyon ajánlom, szuper praktikus. kézmosás után tökre jól rá lehet automatizálódni.
A kézkrémnek tökjó illata van, ami tudom, hogy nem kellene, hogy előnyt adjon, de ez tetszik. Folyós, könnyed. Azért is tettem a csap mellé, hogy a lehető legtöbbször használjuk. Nem fog komoly dolgokat megoldani, arra a Burt's Bees használom most. Ez ilyen gyorsan beszáradós rutinba illesztős termék.
Nem fogom újravenni szerintem, bár azért 900 ftból majd fél liter kézkrémet és szappant nem szerez be az ember olyan könnyen.

Nem nagyon fogy, pedig használom rendesen, és ahhoz képest, hogy milyen olcsó volt, és hogy vki kínai kamu cucc nagyon jó, szeretem, napközben re nagyon jó, estére azért gazdagabb krémet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Kalandosan kerültünk egymás közelébe.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak