Hask

Ár:   895 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: sal, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2021. május 28.

Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

A haj felületét simító intenzív ápolás. Finoman ápolja az igénybevett, sérült hajat, megakadályozhatja a haj töredezését.

angyalka1225

2021. szeptember 16.

Próbáltam az előírt 10 percig rajtahagyva, sokkal tovább rajtahagyva is, hatásban (illetve annak hiányában) nem volt sajnos különbség, hacsak nem az, hogy utóbbi esetben ijedten mostam le, azt hittem, ragasztóvá vált.. A festék meg ugyanúgy ömlik belőle. Ráírhatnák, hogy ezt a töménytelen mennyiséget egy, vagy 2 alkalomra szánták, mindenesetre asszem régebben előbbi is megvolt (de lehet csak a másik Hasknál), csak jobbnak láttam aztán nem túlzásba vinni. Kap 2 csillagot, mert ártani nem ártott legalább. Nem vártam meg..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

HRenata

2021. május 28.

Én nem ismertem ezt a márkát, és csak úgy random vettem le ezt a pakolást a polcról, amikor egy új sampon próbálgatása után igyekeztem a hajam normális állapotba visszahozni. De ez a termék nagyon jó szerintem, sűrű krémes állagú, valóban simább és puhább lett a hajam, de nem nehezítette el, és a hatása tartósnak is bizonyult. Igazából az se érdekel hogy nem túl baráti az ára, mert legalább tényleg jó, fogok venni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 28.

cattitude

2021. január 2.

meglepően jó hajpakolás. nekem kicsit túl erős az illata, de nem marad meg sokáig. a hajat fényesíti, puhábbá teszi, én gyakran váltogatom a hajszínem és az agyonvegyszerezett hajamat is szépen kezelte. ár-érték arányban viszont nem a legjobb és rémes a csomagolás.

update: felpontozom, a kedvenc hajpakolásom ever, nagyon szépen kisimítja és ápolja a szőkített hajam és még szilikon sincs benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Hadrus

2020. október 8.

A héten találtam rá erre a termékre, egy álom, bár nekem 1 órán keresztül volt a hajamon. Annyira puha és selymes lett tőle. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Divalesquefitgirl

2019. augusztus 16.

SOS kellett egy hajmaszk, amíg meg nem érkezett a Redken Extreme.
A Müllerben figyeltem fel rá, és az itteni vélemények alapján vettem meg. Kellemes meglepetést okozott. 😊
Ugyan nála erősebb termékek sorakoznak a polcomon, de örülök, hogy rátaláltam, mert jó kis cucc. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

SOS kellett egy hajmaszk, amíg meg nem érkezett a Redken Extreme.

audreymm

2019. május 21.

A világ legjobb dolga viccen kívül. Mielőtt levágattam volna heveny szívfájdalmak közepette a hosszú, ámde tönkrement hajamat, ő volt az egyetlen termék a világon, ami a ropogós száraz csonkokból hajkoronát varázsolt. Most egészséges hajon pedig szerelmes vagyok belé. Fantasztikus illat, hatás. Kúraszerűen alkalmazom, havi 2-3 alkalommal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Panni21

2018. december 21.

Kíváncsiságból vettem meg az itteni vélemények miatt, de elmaradt a csoda :(
Valóban elég drága (2€/50ml), ennyiért már egy egész tégelyt (250ml) veszek más márkáktól, ami hasonlóan hatékony, sőt. A sűrű állaga és az illata (epres fogkrém) valóban pozitív, de az összetevői sem kifejezetten szépek, és a végeredmény sem nyűgözött le. Vékonyszálú hajam van, és hiába nem kentem a hajtöveim közelébe se, mégis lelapult a hajam, és már már túl puha lett, tartás nélküli. Kb a negyede fogyott el egy használatra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Kíváncsiságból vettem meg az itteni vélemények miatt, de elmaradt a csoda :(

TheNancy07

2018. december 20.

Egyszerűen a gyengém a hajápolás... Így hát megvettem ezt is. Nagyon drága, de tényleg. De a keratin szó láttán nem hagyhattam ott. Nos a kis pórul járt hajamra (durván roncsolódott, de sűrű haj) én az egészet felkentem, jó vastagon, és rajta hagytam 3 órát felgombócozva a fejem tetején. Mosásnál semmi extrát nem tapasztaltam, ment a rutin tovább, hanem igazából már száradás után. Iszonyúan rugalmas, selymes, és fényes lett a hajam. Ráadásul sose használok hajszárítót, de ez olyan szépen hatott, mintha be lett volna szárítva a hajam. (egyébként egyenes a hajam) Hát, ártani nem ártott, külsőleg mindenképp jobb összhatást mutatott. :) Jó, hogy egyszerre kettő csomaggal vettem belőle! -1 csillag az ára miatt :P

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

MrkAnita

2018. június 16.

A legnagyobb pozítivum amit említeni tudnék, hogy nagyon kellemes az illata, és napokkal mosás után is lehet érezni.
Egyébként semmivel nem tud többet mint szinte bármelyik közepes kategóriájú drogériás termék, ennél fogva erősen túlárazottnak érzem. Egy próbát megér annak aki szemezget a márkával (100x inkább ez, mint a falkonos termékei), de én kifejezetten örültem, hogy csak ekkora kiszerelésben árulják és 3 alkalom után elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

skyline

2018. május 21.

nekem nagyon töredezett a hajam vékony szálú,festett...sok mindent kipróbáltam,de ez már első használat után csodát művelt!egy zacskó nekem 3-4 alkalomra elég,nem is hagyom rajta sokat,mert türelmetlen vagyok 5percet,max 10-et (csak a hajvégre teszek) imádom.tényleg rendbe rakja a hajam,sima puha,illatos és selymes lesz utána egész nap a hajvégem simogatom :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Hidratálók: Lanolin, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2