Hask

Ár:   895 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

A haj felületét simító intenzív ápolás. Finoman ápolja az igénybevett, sérült hajat, megakadályozhatja a haj töredezését.

Divalesquefitgirl

2019. augusztus 16.

SOS kellett egy hajmaszk, amíg meg nem érkezett a Redken Extreme.
A Müllerben figyeltem fel rá, és az itteni vélemények alapján vettem meg. Kellemes meglepetést okozott. 😊
Ugyan nála erősebb termékek sorakoznak a polcomon, de örülök, hogy rátaláltam, mert jó kis cucc. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

SOS kellett egy hajmaszk, amíg meg nem érkezett a Redken Extreme.

audreymm

2019. május 21.

A világ legjobb dolga viccen kívül. Mielőtt levágattam volna heveny szívfájdalmak közepette a hosszú, ámde tönkrement hajamat, ő volt az egyetlen termék a világon, ami a ropogós száraz csonkokból hajkoronát varázsolt. Most egészséges hajon pedig szerelmes vagyok belé. Fantasztikus illat, hatás. Kúraszerűen alkalmazom, havi 2-3 alkalommal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Panni21

2018. december 21.

Kíváncsiságból vettem meg az itteni vélemények miatt, de elmaradt a csoda :(
Valóban elég drága (2€/50ml), ennyiért már egy egész tégelyt (250ml) veszek más márkáktól, ami hasonlóan hatékony, sőt. A sűrű állaga és az illata (epres fogkrém) valóban pozitív, de az összetevői sem kifejezetten szépek, és a végeredmény sem nyűgözött le. Vékonyszálú hajam van, és hiába nem kentem a hajtöveim közelébe se, mégis lelapult a hajam, és már már túl puha lett, tartás nélküli. Kb a negyede fogyott el egy használatra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Kíváncsiságból vettem meg az itteni vélemények miatt, de elmaradt a csoda :(

TheNancy07

2018. december 20.

Egyszerűen a gyengém a hajápolás... Így hát megvettem ezt is. Nagyon drága, de tényleg. De a keratin szó láttán nem hagyhattam ott. Nos a kis pórul járt hajamra (durván roncsolódott, de sűrű haj) én az egészet felkentem, jó vastagon, és rajta hagytam 3 órát felgombócozva a fejem tetején. Mosásnál semmi extrát nem tapasztaltam, ment a rutin tovább, hanem igazából már száradás után. Iszonyúan rugalmas, selymes, és fényes lett a hajam. Ráadásul sose használok hajszárítót, de ez olyan szépen hatott, mintha be lett volna szárítva a hajam. (egyébként egyenes a hajam) Hát, ártani nem ártott, külsőleg mindenképp jobb összhatást mutatott. :) Jó, hogy egyszerre kettő csomaggal vettem belőle! -1 csillag az ára miatt :P

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

cattitude

2018. július 17.

meglepően jó hajpakolás. nekem kicsit túl erős az illata, de nem marad meg sokáig. a hajat fényesíti, puhábbá teszi, én gyakran váltogatom a hajszínem és az agyonvegyszerezett hajamat is szépen kezelte. ár-érték arányban viszont nem a legjobb és rémes a csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

MrkAnita

2018. június 16.

A legnagyobb pozítivum amit említeni tudnék, hogy nagyon kellemes az illata, és napokkal mosás után is lehet érezni.
Egyébként semmivel nem tud többet mint szinte bármelyik közepes kategóriájú drogériás termék, ennél fogva erősen túlárazottnak érzem. Egy próbát megér annak aki szemezget a márkával (100x inkább ez, mint a falkonos termékei), de én kifejezetten örültem, hogy csak ekkora kiszerelésben árulják és 3 alkalom után elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

skyline

2018. május 21.

nekem nagyon töredezett a hajam vékony szálú,festett...sok mindent kipróbáltam,de ez már első használat után csodát művelt!egy zacskó nekem 3-4 alkalomra elég,nem is hagyom rajta sokat,mert türelmetlen vagyok 5percet,max 10-et (csak a hajvégre teszek) imádom.tényleg rendbe rakja a hajam,sima puha,illatos és selymes lesz utána egész nap a hajvégem simogatom :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

perie

2017. december 3.

Többszöri használat után is csalódás sajnos. Az illata szerintem nagyon műanyagszerű. Hiába próbálom, nem tudom rendesen kimosni a hajamból, pedig tényleg csak diónyi mennyiséget rakok rá és ráadásul még hidratálni sem hidratál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

szns

2017. november 11.

Nagyon ritkán mondok ilyet, de szerelmes vagyok ebbe a hajpakolásba. Egyszerűen csodálatos, semmitől nem volt még ilyen szép és puha a hajam! Kár, hogy nincs nagyobb verzió belőle:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

aimee82

2017. október 9.

Selymes, puha, csillogó hajat eredményez, nagyon jó kis szer. Nekem öt használatra is elég volt, így az ára sem olyan vészes, a csomagolása viszont nem praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Hidratálók: Lanolin, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Lanolin Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Lanolin, Hydrolyzed Collagen, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Isopropyl Palmitate, Lanolin Alcohol, Lecithin, Butyl Stearate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Isostearic Acid, Lanolin Alcohol, Lecithin, Sorbitan Oleate, Hexylene Glycol, Triethanolamine
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride, Quaternium-18, Cetyl Alcohol, Cocoyl Hydrolyzed Collagen, Isostearic Acid, Oleoyl Sarcosine, Hexylene Glycol, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Palmitate, Sorbitan Oleate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: truth-in-aging, BFT

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.