Hask

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sztundu, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2023. július 10.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Hajsimító sampon, szulfátok és parabének nélkül. Regenerálja és finoman ápolja a hajat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bernadett53

2023. december 25.

Körülbelül egy hónapja használom de különösebb javulást nem tapasztaltam hogy ápoltabb lenne a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 25.

cincoo

2023. június 4.

Nagyon habzik, jól tisztít de nekem 2 nap után nagyon zsíros lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 4.

Nagyon habzik, jól tisztít de nekem 2 nap után nagyon zsíros lesz tőle a hajam.

Lina14

2023. május 18.

A balzsamja jobban tetszik, de egy elég jó sampon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 18.

A balzsamja jobban tetszik, de egy elég jó sampon

Mana

2023. május 11.

Hosszabb ideig használtam és viszonylag elégedett voltam vele. Nagyon jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a hajat. Viszont egyrészt az illatával nem tudtam megbarátkozni (nagyon édes, erős), másrészt olyan termékre akartam váltani aminek természetesebbek az összetevői. Ettől függetlenül ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 11.

2023. április 23.

Nagyon bevált a viszonylag száraz szöszösödésre hajlamos, hullámos hajamra. Az első pár mosásnál éreztem én is zsírosító hatást, pedig alapjáraton majdnem egy hetet bír a hajam, de aztán összeszoktunk és megszűnt ez a probléma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 23.

barbelldeadlift

2023. március 31.

Eleve gyorsan zsírosodik a hajam, másnap már szárazsamponozok, így nem tudom, alapban mennyire zsírosítana. :D Viszont észrevettem, hogy a hajam ezzel nem hullámosodik, nem szöszösödik (használok ápolót is, bár más samponnal nem volt ilyen szép az eredmény). Illata is jó. Szóval egész korrekt, sokáig is bírja, mert elég tömény. Kb 2 hónapja használom ugyanazt a flakont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 31.

VanillaBlossom

2022. március 29.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de nem nyűgözött le a hatása.
A hajamat lelapítja, nagyon hamar zsírosítja. Eddig kibírta kb. 3 napig, de ha ezt használom, másnap már szárazsampont vagy copfot kell bevetnem. Nem vettem észre, hogy szebb lenne tőle a hajam fénye vagy lenne bármilyen pozitív hatása, talán egy picúrkát lágyít.
+ 1 csillagot kap az illata miatt, de nem használom el ezt a flakont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de nem nyűgözött le a hatása.
+ 1 csillagot kap az illata miatt, de nem használom el ezt a flakont.

kittykat

2022. március 15.

Mindenkinek ajánlom!

Alapvetően nincs bajom a hajammal (puha,fenyes)
Fél éve használom, a hajam már egyáltalán nem száraz (fontos hogy a hajam végére nem használok sampont mert szárítja) kitolódott a mosás és tényleg sokkal egészségesebb az összkép
Derekig erő kevéske hajam van, de ez a sampon napokig jo tartást ad neki es simán kibír 4 napot következő mosásig.
Illata nem erős, kellemes. Mar öblítésnél érezhető a selymesség. Érdemes a balzsammal együtt használni.
Incije is nagyon jo (egy ideig kerastase samponnal felváltva használtam de sajnos tartalmazott olyan anyagokat amik hajhullást váltott ki nálam :(
Tapasztalatból mondom hogy simán tudja amit egy kerastase,kevin murphy vagy hasonló samponok ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 15.

Mindenkinek ajánlom!

Alapvetően nincs bajom a hajammal (puha,fenyes)

Renus

2021. október 17.

A balzsammal ellentétben, ez a sampon egész jó.
Nem irritálja a fejbőröm pedig mindentől viszketni szokott.
Ami a dolga azt tökéletesen elvégzi.
De az ára egy kicsit borsosabb ezért nem veszem újra, vannak jobb samponok is olcsóbban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

A balzsammal ellentétben, ez a sampon egész jó.
Nem irritálja a fejbőröm pedig mindentől viszketni szokott.
Ami a dolga azt tökéletesen elvégzi.

Scara

2021. augusztus 4.

Röviden: számomra konkrétan veszélyes termék.

Nagyjából 3 hete vettem, mert sok jó véleményt olvastam róla. Pár nappal később észrevettem, hogy iszonyatos módon hullani kezdett a hajam és nem csak a mosások alkalmával. Ezen nem lepődtem meg, úgy voltam vele, hogy nyilván engem sem kerül el a szülés utáni hajhullás, vitaminok ide vagy oda. Csendben letöröltem 1-2 könnycseppet és szóltam a férjemnek, hogy innentől parókára spórolunk, mert még a szomszéd kerületben is tuti hogy az én hajamat porszívózzák. A hétvégén vidékre utaztunk és a sampon ott maradt, a hazafelé útbaeső DM-ben pedig nem volt a termekcsalád, így másik samponnal mostam hajat itthon. Nagyon meglepődtem, mert fele annyi hajam jött ki, mint az utóbbi hetekben és most a második hajmosás során csak egy átlagosan normális mennyiség a csomókban hulló haj helyett.
Elkezdtem kutatni a külföldi fórumokon és bizony rengeteg olyan véleményt találtam, miszerint a márka termékei hajhullást okoznak.
Nagyon sajnálom, mert tényleg gyönyörű és kezelhető volt tőle a hajam, de mit érek vele, ha a végén egy szál sem marad belőle?!
Lehet, hogy nem mindenki jár így vele, de azért csak óvatosan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Röviden: számomra konkrétan veszélyes termék.

Lehet, hogy nem mindenki jár így vele, de azért csak óvatosan!

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

A szezám magjából kivont illatmentes, növényi eredetű olaj, melyet a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat semlegesítő, bőrpuhító, haj-és bőrkondícionáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban. Az olaj agy mennyiségben tartalmaz tápláló és hidratáló, többszörösen telítetlen zsírsavakat (túlnyomórészt olajsavat és linolsavat), és kiváló olaj a száraz bőr regenerálására, mivel segíthet megelőzni a vízveszteséget a bőr legfelső rétegeiből. Gyorsan felszívódik és puha érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Forrás: truth-in-aging, BFT