Hawaiian Tropic

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: afonya, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. október 4.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

Napozás utáni aloe vera gél A és E vitaminnal.

tothliv

2019. október 30.

Szerintem annyit nem ér, mint az ára. Nekem érezhetően rászáradt a bőrömre. Színe, csomagolása tetszetős, de semmi több. Nekem nem nyugtatta meg abőröm, pedig többször próbálkoztam vele. Sima aloe verával többre megyek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

vadvirag919

2019. augusztus 16.

Nyaralásra vette a pasim - okosan utána nézett itt krémmánián. Ő megszerette, bár igazán nem égett le, az eddigiekkel ellentétben nem hámlott le.

Na de... Kezdjük ott, h az összetevőlista az itteninél mérföldekkel hosszabb. Én 3x használtam és min 7x kentem. Utóbbi esetén a tenyerem csontra lehámlott másnapra, ezt eleinte a sós víznek tudtam be, de a nyaralás végére világos lett, h ez a krém a hibás.

Az első két használat után (amikor magamra kentem), annyit tapasztaltam, hogy nagyon száraz a bőröm. A harmadik alkalommal az éppen kissé leégett bőrre kentem, bőségesen. Ez kedden volt. Szerdán már viszkető foltok voltak a karomon, majd egyre rücskösebb és hólyagosabb lett. Csütörtökre feltűnt, hogy a lábamon ugyanez történt, és az összes olyan területen, ahol a krém érintkezett a bőrömmel. Ahol nem, ott semmi probléma nincsen.
Most péntek van, és rohadtul viszket, úgyhogy felőlem az egész márka lehúzhatja magát a toaletten/péklapáttal ütném agyon azt, aki ezt a kencét kitalálta.
Az eredeti inci alapján 1 tétel volt kérdéses az extra érzékeny bőrömnek, arra se így szokott reagálni.
Szívből kívánom, hogy menjen tönkre a hawaiian. :) Három éve a fényvédőjükkel égtem sz@rrá, most meg tiszta kiütés vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

n_adry

2019. június 15.

Éveken át használtam minden nyáron csak egyre nehezebb beszerezni,kevés üzletben rakják ki. Kellemesen hűsít,nyugtatja a bőrt és csillapítja a fájdalmat leégéskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

mandika

2019. május 25.

Megijedtem, mert tavaly hiába kerestem nem találtam egy üzletben sem, de idén sikerült újra beszerezni. Hűtőben tartjuk, kellemesen frissíti a bőrt napozás után és egy esetleges pirosságot-leégést is nagyon szépen helyrehoz. Nekem kissé ragacsos a bőrön, de a lényeg, hogy használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

CibiBea14

2018. augusztus 14.

Évek óta ezt használjuk, nagyon szuper termék ha meg pirulunk a napon bekenjük magunkat, nem ég nem fáj utána, másnapra szép barnák leszünk +++++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

zsofien

2018. június 11.

Szuper kis termék. Nagyon könnyen leégek, olyankor bekenem magam ezzel és sokkal hamarabb elmúlik a pirosság és nem fáj annyira. Hiába ilyen jó, ha hűtőbe teszünk aloe vera gélt vagy akár testápolót, hasonló eredményt kapunk. Elhasználtam, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Jucccc

2017. augusztus 22.

Napégés tüneteinek enyhítése és megszüntetése céljából ez a befutó termék nálam. Próbáltam már ezt-azt, de mindig ő az, aki legjobban végzi a dolgát. Nagyon kevés kell belőle, eleinte ragacsos érzést hagy maga után, de nem sokáig, idővel az elmúlik. Nyáron, ha nincs kedvem sűrű éjszakai arckrémet használni, akkor is őt kenem fel, és szereti a bőröm. Megnyugtatja, nem irritálja, szerintem a pattanásos tüneteket is enyhíti. Nem vennék mást helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

kovexti

2017. július 12.

Nem használom mindig, csak ha eszemebe jut, innen is látszik, hogy nem életbevágó :D
De ettől jó, ha van otthon, hidratál és hűsít ahogy kell. De ha nagyon megégek, akkor sem úszom meg a hámlást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Kincspapp

2017. június 25.

Husit, de igazabol foloslegesnek tartom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Husit, de igazabol foloslegesnek tartom :D

ZoeAZs

2017. április 6.

Csodát nem tesz, hamar elhasználtuk, mert pikk-pakk beszívja a bőr, hámlani pedig szépen lehámlottunk.... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.