Hawaiian Tropic

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: afonya, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. október 4.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

Napozás utáni aloe vera gél A és E vitaminnal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MagdaLiza

2020. december 29.

Nagyon jó termék, funkcióját, feladatát ellátja, szépen hűsíti felfrissíti a bőrt ha a nap ellátná a baját. Kellemes natúr illata van, egyáltalán nem tolakodó. Ha közvetlen hűtőből kivéve használjuk, a hűsítő hatását még inkább kamatoztathatjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

vikica00

2020. szeptember 9.

Idei balatoni nyaralás során volt alkalmam kipróbálni egy kedves barát jóvoltából,amikor is egy kiadós délutáni strandolás során kissé sikerült lepiruljak. Ő ajánlotta illetve adta kölcsön az övét,hogy próbáljam ki,mert ha bekenem vele magam,másnapra 100% hogy rendbe hozza a bőrömet. És mennyire igaza volt...! Este,strandolás után bekentem a lepirult részeket (váll,dekoltázs) és másnapra gyönyörűen bebarnult a bőröm,hűlt helye volt a pirosságnak. Továbbá felkenés után kellemesen hűsített,enyhítette az égető érzést. Engem meggyőzött,a következő szezonra nagyon valószínű hogy beszerzek egy flakonnal belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

szepevelin

2020. szeptember 9.

Már egész pici korom óta használom ezt a terméket. Volt, hogy eltűnt a boltokból, de amióta újra kapható az egész család betárazott belőle. Csodaszer! Azonnal hűsít és enyhíti az (akár komolyabb) égés okozta érzést. Nem mondanám hidratáló hatású készítménynek, így a hámlást csak mérsékeli, de nem is ez a funkciója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

pipacs17

2020. augusztus 15.

Évek óta az egyetlen termék, ami tényleg érdemben segít és nyugtatja a leégett/megpirult bőrt. Én alapvetően tavasztól őszig a hűtőben tartom, sosem tudni, hogy mikor lesz rá gyorsan szükség. Fürdés után használom, hűsít, nyugtatja a bőrt. Rögtön használat után ragacsos, viszont gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

esztojas

2020. augusztus 9.

Szeretem, mert egyáltalán nem ragad a bőrömön, mint a valódi 96%os aloe tartalmú géleknél, ellenben nyugtat. Az illata kissé furcsa, de szerencsére elillan. Jah, és zöld színt hagy a a bőrön, szóval érdemes vékonyan felkenni, akkor csak tompítja a pirosságot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Dinabebi

2020. augusztus 3.

Kellemesen hűsíti a bőrömet napozás után. Enyhén ragad, de nem zavaró. Egy idő után észre se vezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

tothliv

2019. október 30.

Szerintem annyit nem ér, mint az ára. Nekem érezhetően rászáradt a bőrömre. Színe, csomagolása tetszetős, de semmi több. Nekem nem nyugtatta meg abőröm, pedig többször próbálkoztam vele. Sima aloe verával többre megyek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

vadvirag919

2019. augusztus 16.

Nyaralásra vette a pasim - okosan utána nézett itt krémmánián. Ő megszerette, bár igazán nem égett le, az eddigiekkel ellentétben nem hámlott le.

Na de... Kezdjük ott, h az összetevőlista az itteninél mérföldekkel hosszabb. Én 3x használtam és min 7x kentem. Utóbbi esetén a tenyerem csontra lehámlott másnapra, ezt eleinte a sós víznek tudtam be, de a nyaralás végére világos lett, h ez a krém a hibás.

Az első két használat után (amikor magamra kentem), annyit tapasztaltam, hogy nagyon száraz a bőröm. A harmadik alkalommal az éppen kissé leégett bőrre kentem, bőségesen. Ez kedden volt. Szerdán már viszkető foltok voltak a karomon, majd egyre rücskösebb és hólyagosabb lett. Csütörtökre feltűnt, hogy a lábamon ugyanez történt, és az összes olyan területen, ahol a krém érintkezett a bőrömmel. Ahol nem, ott semmi probléma nincsen.
Most péntek van, és rohadtul viszket, úgyhogy felőlem az egész márka lehúzhatja magát a toaletten/péklapáttal ütném agyon azt, aki ezt a kencét kitalálta.
Az eredeti inci alapján 1 tétel volt kérdéses az extra érzékeny bőrömnek, arra se így szokott reagálni.
Szívből kívánom, hogy menjen tönkre a hawaiian. :) Három éve a fényvédőjükkel égtem sz@rrá, most meg tiszta kiütés vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

n_adry

2019. június 15.

Éveken át használtam minden nyáron csak egyre nehezebb beszerezni,kevés üzletben rakják ki. Kellemesen hűsít,nyugtatja a bőrt és csillapítja a fájdalmat leégéskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

mandika

2019. május 25.

Megijedtem, mert tavaly hiába kerestem nem találtam egy üzletben sem, de idén sikerült újra beszerezni. Hűtőben tartjuk, kellemesen frissíti a bőrt napozás után és egy esetleges pirosságot-leégést is nagyon szépen helyrehoz. Nekem kissé ragacsos a bőrön, de a lényeg, hogy használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.