Hawaiian Tropic

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: afonya, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. október 4.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

Napozás utáni aloe vera gél A és E vitaminnal.

Viviac

2023. október 21.

Hûtôben tárolom, így jól hûsît. Teljes testre nem szeretem használni mert ragacsos érzetet hagy maga után. De ez lehet csak az én dilim, mert anyukám napozás utáni gélként használja és imádja. Szúnyog csípésre is jó megoldást nyújt, mérsékli a vörösséget és a viszketést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 21.

Ritku73

2023. július 29.

Tökéletes napozás utáni termék, nem ragad, szinte azonnal beszívódik. Az illata is kellemes, diszkrét. Először vettem, de nem utoljára!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 29.

Balsamico

2023. május 31.

Ez a gél az überüberüber sokcsillag kategória nálam. Leégésre hajlamos bőrömet már oly sokszor mentette meg, hogy nem is tudnám megmondani. Hűtőben tartom, a naptejekkel együtt. Nyaraláskor szintén. Egy elég csúnyán sikerült napozás után a hűtőből kentem magam be vele este és reggelre csodálatosan levitte a pírt. Véletlen "baleset" volt. Napernyő alá nem mentem be, mivel szór fény és balzsamos meleg volt. Itt-ott kentem magam naptejjel - a biztonság kedvéért - majd estére csíkos kismalac lettem. Ezeket a piros csíkokat (is) enyhítette.:-) Csak ajánlani tudom. De, kentem az arcomra csak úgy krém helyett este, hogy hirdatáljam, a hajam végre, amikor nem volt nálam hajbalzsam. Azt kell mondjam, univerzális kence. Mindig van belőle. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 31.

inspiredina

2023. március 1.

Szerintem ez a legjobb nyugató bőrápoló leégésre, sokszor kisegített már nyaralások során. Én többféle aloe vera gélt is kipróbáltam már, a Holika Holika a kedvencem általános testápolásra vagy arc hidratálására, de ha leéégésről van szó, nekem csak ez a HT termék segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 1.

Lisianthus

2022. szeptember 21.

Nincs olyan nyári kiruccanás vagy nyaralás,hogy ezt a terméket ne dobnám be a táskába. A páromnak olyan extrán érzékeny a bőre,hogy már az első melegebb napon megpirul. Neki vettem elaődlegesen ezt a gélt. Hát nagyon is jól tettem. Mielőtt nem használtuk, kis időt töltött a napon és másnap hámlott a bőre, mióta van ez a termék, napozást követően, minden alkalommal ezzel kentük be a megpirult bőrét és csodák csodájára nem volt hámlás vagy feszülő, égető fájdalom. Kellemes, gyengéd illat. Nincs ragadós érzet, hamar beszívódik és nagyon jól hat.
Sőt még a szúnyogcsípéseimre is rákentem és nem vakartam szét magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 21.

Sőt még a szúnyogcsípéseimre is rákentem és nem vakartam szét magam.

Janka20

2021. november 3.

Imádom! Számomra égési sérülésre is bevált (megsütött a serpenyő😂)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

Imádom! Számomra égési sérülésre is bevált (megsütött a serpenyő😂)

Kisvacak

2021. június 6.

Újravevős, sokfunkciós termék.
Epilálás után lábra, napozás után vagy csak meleg nyáron arcra, lehorzsolt bőrre, leégett nyavalygó férjre, utazáshoz...
Könnyen beszívódik, nyugtat, nem zsíroz és nem okoz miteszert/pattanást (zsíros arcon nyárra tökéletes)!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 6.

Újravevős, sokfunkciós termék.

MagdaLiza

2020. december 29.

Nagyon jó termék, funkcióját, feladatát ellátja, szépen hűsíti felfrissíti a bőrt ha a nap ellátná a baját. Kellemes natúr illata van, egyáltalán nem tolakodó. Ha közvetlen hűtőből kivéve használjuk, a hűsítő hatását még inkább kamatoztathatjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

vikica00

2020. szeptember 9.

Idei balatoni nyaralás során volt alkalmam kipróbálni egy kedves barát jóvoltából,amikor is egy kiadós délutáni strandolás során kissé sikerült lepiruljak. Ő ajánlotta illetve adta kölcsön az övét,hogy próbáljam ki,mert ha bekenem vele magam,másnapra 100% hogy rendbe hozza a bőrömet. És mennyire igaza volt...! Este,strandolás után bekentem a lepirult részeket (váll,dekoltázs) és másnapra gyönyörűen bebarnult a bőröm,hűlt helye volt a pirosságnak. Továbbá felkenés után kellemesen hűsített,enyhítette az égető érzést. Engem meggyőzött,a következő szezonra nagyon valószínű hogy beszerzek egy flakonnal belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

szepevelin

2020. szeptember 9.

Már egész pici korom óta használom ezt a terméket. Volt, hogy eltűnt a boltokból, de amióta újra kapható az egész család betárazott belőle. Csodaszer! Azonnal hűsít és enyhíti az (akár komolyabb) égés okozta érzést. Nem mondanám hidratáló hatású készítménynek, így a hámlást csak mérsékeli, de nem is ez a funkciója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.