Best of Beauty 2019

Hawaiian Tropic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb

Az optimális bőrszín eléréséhez. A  Hawaiian Tropic kókuszos barnító olaja trópusi, egzotikus növényekből, gyümölcsök olajaiból és természetes összetevőkből áll, mely hidratálja a bőrt. Antioxidáns hatású A-, E- és C-vitamint tartalmaz. Klasszikuskókusz illata kellemesebbé teszi az önbarnítás folyamatát. Nem tartalmaz fényvédőt!

mrs.imperator

2016. szeptember 24.

Egész nyáron vele strandoltam :) Együtt használtam fényvédős faktoros olajjal. Nagyon szép barna lettem, biztos hogy segített elérni szép színt, imádom az illatát, biztos hogy újra veszem :) Sokáig elég és mivel az olajat könnyű kenni, kevés is elég belőle nagyobb felületekhez. Remek termék, mint a Hawaiian Tropic általában :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 24.

PrincessTurquoise

2014. június 30.

Én valójában önbarnítóként vettem meg, és az első használatkor ezzel el is pocsékoltam magamra egy jó nagy mennyiséget - természetesen semennyit sem barnított. Utána jöttem rá, hogy akkor biztosan napozáskor kell használni. Azt sajnos nem értem, miért nem lehet egyértelműen ráírni, hogy mégis hogyan alkalmazandó...
A napozás közbeni barnulást valóban elősegíti, viszont azért annyira nem hatékony, mint az önbarnítók. Ráadásul alá kell kenni a naptejet az uv-védelem miatt - akkor már érdemesebb egy barnulást fokozó naptejet beszerezni szerintem...emellett a macera mellett hátránya még, hogy egyáltalán nem szívódik be, ameddig nem zuhanyozza vagy törli le az ember, bizony olajos marad.
Talán az illata az egyedüli, ami igazán tetszik benne. Nálam így egy csalódással ér fel. Arra már jobb nem is gondolnom, hogy mennyit fizettem érte, mikor nem is arra a célra való, mint gondoltam ... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

katalinmyy

2013. május 8.

Külföldön vettem még pár éve. Nagyon jó kókuszos illata van és tényleg barnít. Nem spórolok vele, de még így is az egy flakon nagyon nagyon sokáig elég :) Ha egyszer nagy nehezen elfogy újraveszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Hidratálók: Lanolin

A kutyatejfélék családjába tartozó fa kivonata. Kérgének a kivonata és a diószerű termésének az olaja egyaránt használt a kozmetikumokban. Mindegyiknek bőrpuhító (emollient) és bőrjavító hatása van.

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.