Hawaiian Tropic

Ár:   3209 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2012. január 8.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

Extra vízálló naptej, mely biztonságos és hatékony védelmet nyújt a nap káros UVA és UVB sugaraival szemben még a legérzékenyebb területeken is (orr, száj, fül, váll). Különleges összetételének köszönhetően mélyen hidratálja és táplálja a bőrt. Segít megőrizni a bőr fiatalságát. Különleges és érzékeny bőr esetén használata kifejezetten ajánlott. Hypoallergén, alkohol mentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Használatát a Nemzetközi Bőrrák Alapítvány ajánlja!

erasm98

2019. augusztus 2.

Jó kis naptej, de mivel most nincs fenyvedom az arcomra, muszaj voltam ezt felkenni. Sajnos kipattogtam tőle. Mindegy, testre nem használnék mást (csak ha lenne több pénzem:D, de ár-érték arányban szerintem ez a legjobb).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Fans

2016. május 1.

Nagyon tetszik,barátnőmtől kaptam,nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 1.

Nagyon tetszik,barátnőmtől kaptam,nagyon jó.

illusia

2014. július 20.

Hófehér bőrre vettem, és szerencsére nem égtem le vele. Meglepett, hogy ez alatt lehet barnulni is... én nem szerettem volna, de már mindegy.
Használtam mindenhova, arcra is, és nem okozott gondot a zsíros bőrömön sem, nem fénylek tőle, nem leszek pattanásos. Vízálló, kibírta a strandolást. Az illatáért nem vagyok oda, de még mindig jobb mint a szokásos naptejek illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 20.

paranoidcat

2014. július 1.

Nálam a barnulás nem opció - 50 faktoros naptejek mellett nem is nagyon lehetséges, de ezzel végre lebarnultam! Jó, mondjuk a kreol bőrű húgom jót röhögött azon, hogy mit nevezek én barnaságnak, de hát nekem már egy kicsi is számít. :) Szóval ez vált be eddig a legjobban - nem pattogok ki tőle (hátra, mellkasra gondolok, mert arcra mást használok), a bőrömet nem irritálja, egy kicsit hidratál is, és nem oldódik le fürdéskor. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

SzandrASD

2014. június 16.

Mindig is utáltam a naptejeket és ink. leégtem,minthogy bekenjem magam pont amiatt,mert nehezen szívódik be és fehér foltokat hagy maga után. De most kellemeset csalódtam! :) Az itteni vélemények alapján vettem meg,amit nagyon jól tettem! Szerencsémre pont 1 db 50+ faktoros volt még a Dm-ben így hát gondolkozás nélkül lekaptam és jött is velem. Nagyon jó illata van,könnyen felszívódik,puhább,életelibb tőle a bőröm,nagyon szépen lehet mellette barnulni! csillagos 100-as. Csak ajánlani tudom! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

tundeemese

2014. június 12.

Fehér bőrű vagyok, ezért nyaranta az első strandolást egy fél flakon naptej elhasználásával kezdem. Jobban mondva kezdtem addig amíg ki nem próbáltam ezt a naptejet. Imádom az illatát, gyorsan beszívja a bőröm és semmi leégés csak szép barna bőr. Egész napos vízparton tartózkodás mellett is elég kétszer bekenni magam, a kényes 11:00-15:00 órás időszakban. Azért nem adok még egy *-ot az ötös mellé mert ahogy Camilla_B is írta, ha véletlenül a szemembe kerül azt nem csípem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

Camilla_B

2014. június 9.

A legjobb napvédő, amit idáig használtam. Extra gyorsan beszívódik, olyan, mintha semmi nem lenne a bőrömön. Nincs fehér szín utána, nem irritálja az arcbőröm, nem leszek tőle pattanásos. Szem környékére nagyon vigyázzatok, mert ott tényleg csíp, de ez teljesen normális, hisz nem szemránckrém :-) Maximális védelmet nyújt a legnagyobb napsugárzásban is. Nagyon szeretem, többször vettem már újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 9.

hanami21

2014. június 4.

Már nagyon régóta ezt az 50-es HT-t használjuk a párommal. Máshogyan néz ki, mint itt a képen.
Meg vagyok vele elégedve, nem irritál, nem pattog ki tőle a bőröm. Egyetlen negatívuma számomra az, hogy fürdés közben ha a vízzel érintkezik az arcomra felkent naptej, akkor belemossa a szemembe és nagyon csípi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Kendra

2013. július 21.

Családom tagjait a 30-as változattal kenem évek óta,jól védi a bőrt és a vízben is tartós.Finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 21.

Lillcsike

2013. július 14.

Nagyon szeretem, főleg az illata miatt. Elég egy strandoláskor egyszer bekenni magam vele, nem égek le. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.