Hawaiian Tropic

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2012. július 13.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

SPF15 fényvédelemmel.

Nazalea

2019. június 13.

Klassz cucc. Nekem valahogy 8spf-es van, fene tudj már honnan, de az biztos, hogy évek óta használom. Mondjuk nem nagyon bírom a napozást,mint elfoglaltságot, de ha valamiért a napon kell lennnem (és eszembe jut) fújok magamra. Nem égtem le vele soha fájdalmasa, hólyagosra. Az illatát imádom, könnyen beszívódik. plusz a szórófejes adagolókat sokkal jobban szeretem,valahogy spórolósabb. Napok óta vadászom a "csillogós" verziót, egyelőre sikertelenül :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

kaposztamester

2016. július 12.

remek illata van és gyorsan beszívódik , de én sajnos megégtem kicsit

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

remek illata van és gyorsan beszívódik , de én sajnos megégtem kicsit

KacsKacsaBogi

2016. július 7.

Ő egy kis isteni csoda :-D a kókusz illatot alapvetően imádom, de csak ha nem mű,nincs utóillata és amúgy télen-nyáron jöhet :-)
Itteni Hawaiian Tropic értékelések miatt vettem meg. Igaz a krémre fájt a fogam,de a DM-ben ez volt az olcsóbbik. 8-as faktoros van,mert szolizom 2-3hetene egyszer így mindig van egy alap színem plusz le szoktam égni az első napozáskor, de nemvész csak piroskás leszek. Nem megabrutál módon. Na ma sikerült vízpart mellé eljutnom. Ezt használtam kb óránként és ráfújtam a dm sajátmárkás Sun Dance szoli sprayt is. Amire azt írja napozáshoz is jó és elnyomja a szoli szagot. Na ezt a kombót használtam ma és komolyan fekete lettem :-) :-) :-) :-) a nyakam lett csak éppenhogy piros de ez reggelre elmúlik. Nem volt napozás után ozonszimatom ami alap. A spray nagyon hamar beszívódik,nem hagy foltot,ha izzadok nem jön le. Az illata mámor. Tengerparti színt értem el 1 napi napozás után. :-) Istenáldja a Hawaiian Tropic kitalálóját :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

szzsuzsa0822

2015. november 7.

Könnyen el lehet kenni, könnyen beszívódik és kellemes az illata. Kiszerelése praktikus, plusz pont a fújófejnek. Valóban véd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

fugebefott

2015. június 16.

Örök kedvenc! Nagyon finom az illata, semmi tipikus naptejszag, és úgy érzem szépen lehet barnulni (nem égni) is vele, ha figyelmesen használom és rendesen újrakenem.

Viszont a körömlakkommal valami furcsát csinált, látom más is tapasztalta! Ettől még marad a kedvencek között..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

iszlainiki

2014. március 19.

Kreol bőröm van, ezért soha nem égek le. Az arcom és a vállam kicsit megpirul, oda fújok belőle, illetve az anyajegyeimet védem. Az illatáért odáig vagyok! Jól kenhető, könnyen beszívódik, szerintem nagyon jól véd. A családban mindenki más le szokott égni a napon, de ez megvédte őket, és barnulni is engedte a bőrüket, a többi naptejjel ellentétben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

_zsulu_

2013. július 14.

Ma próbáltam először, alapból kicsit leégett bőrön. Az illata, állaga jó, nem ázott le rögtön a medencében, közepesen jónak mondanám. De amit elég aggasztónak tartok, hogy konkrétan lemarta a körömlakkot a körmömről. Korábban is tapasztaltam már ilyet naptejnél, mondjuk az a fürdőruhám műanyag részét is oldotta (azt persze ki is dobtam rögtön...) Tudja valaki, hogy ez mitől/melyik összetevőtől lehet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

judit.petes

2012. július 15.

Az SPF20-as változatot vettem meg, és nagyon féltem,hogy kevés lesz az érzékeny,leégésre hajlamos bőrömnek, de pozitívan csalódtam. Az illata kellemes, nem érzem benne azt a tipikus "naptej-szagot",ami eddig az összes kipróbált naptejre jellemző volt. Könnyű elkenni,nem ragad,és gyorsan beszívja a bőröm, még arcon se zsírosít.Az ára elég húzós,de legalább jó minőséget kapunk érte.
Eddig nálam nagyon bevált, két hét múlva megyek egy hosszabb nyaralásra,remélem ott is jól teljesít majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.