Hawaiian Tropic

Ár:   2589 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2011. május 22.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Különleges összetételű vízálló naptej, mely biztonságos és hatékony védelmet nyújt a nap káros UVA és UVB sugaraival szemben. Speciális A, C és E vitaminkomplex összetételének köszönhetően mélyen hidratálja a táplálja a bőrt.

Bonnie13

2018. február 19.

A legnagyobb kedvenc nyáron évek óta. Imádom az illatát, az állagát és a hatását is. Gyönyörűen lehet barnulni tőle, nem fogja be a ruhákat, de hová lett a polcokról? Két éve egyszerűen nem tudom beszerezni itthon, ezért minden alkalommal ha külföldön járok veszek belőle, mert nem akarok váltani. Az illata nekem és a férjemnek is a tipikus "nyár illat" :) Néha fújok télen a legnagyobb hidegben a kezemre és elöntenek a nyári emlékek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

szaboszilvia28

2016. május 1.

Jó az illata, jó az állaga, szépen barnulok, eddig ez a kedvencem az elmúlt évek tapasztalatai alapján. a sprayt könnyű használni, bár egyszer véletlen a laminált padlóra is jutott és egy hétig azon csúszkáltam mert nem tudtam felmosni... Ennél sokkal többért is vettem már naptejet (hiper-szuper gyógyszertárban kaphatót), ami narancssárgára (!) fogta az összes ruhám és soha többé nem jött ki belőle... Szóval eddig bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

angeltear

2015. augusztus 15.

Nekünk nagyon bejött, szépen barnulunk mellette és egyáltalán nem égtünk le. Az illata is tetszik, jó gyorsan beszívódik. Az én lakkomat nem oldotta szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Ria13

2011. július 12.

Egy méh-és darázscsapda: méhészeknek ajánlom, ha elszabadult pákosztos kis méhecskéiket szeretnék minél előbb visszacsalogatni a kaptárba:-) Az én lakkomat nem oldotta, de a problémáimat sem oldotta meg:-( Sűrű, nekem nem tetszik az illata ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 12.

Gee

2011. június 7.

Én nagyon szeretem ezt a márkát, és jelenleg is ezt a krémet használom tőlük. Jó az illata (kókuszos), az állaga egy kicsit sűrűbb, de még elviselhető. Egy a gond vele, hogy oldja a körömlakkomat :S Nem tudom, hogy melyik összetevő lehet ilyen hatással, de nagyon kiváncsi lennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology