Hawaiian Tropic

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: t.flora, Módosítva: 2013. május 25.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

sera6

2019. szeptember 2.

Párosban a Silk Hydration naptejjel használtam őket egész nyáron, és nagyon szép barna voltam végig.
Napozás után nagyon jól hűsít, kellemes használni, megfelelően hidratál és az illata is tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Elkofen

2019. július 9.

Akciósan vettem 1800 Ft körül a Tesco-ban nyár elején, mivel tetszett a külső design és csak jót olvastam itt róla. Szerencse, hogy nem adtam ki több pénzt rá, mivel egyáltalán nem győzött meg. Valóban nagyon gusztusos, szép a flakonja és egy neves márkáról van szó. Felkenéskor nem ragad és a bőr sebesen beszívja. Hidratáló hatása gyengécske. Úgy éreztem a használata után, hogy ez nekem édes kevés lesz és kellene még valami táplálóbbat, hidatálóbb terméket is magamra kennem. Az illata szolíd kókuszos, de semmi fenomenális. Enyhe bőrpírom volt csupán a napozás után, így leégést nem kellett kezelnem vele. Viszont nem ártott volna, ha rendesen hidratál. Ennyit bármelyik bevállt drogériás testápolóm is simán tud. (Fele ennyiért) Az összetevői sem túl szépek, így kevés pozitívumot tudok írni róla. Jövőre simán kihagyom. Teljesen nélkülözhető, felesleges darab számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Daisyyy

2019. június 17.

Isteni ez a testápoló! Illatra is, állagra is, színre is, hatásra is. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

DorothyHK

2019. május 7.

Az isteni, hosszantartó illata miatt legszívesebben minden nap használnám. Legutóbbi nyaralásom során sikerült foltokban leégnem és már másnapra elmúlt az égő fájdalom és pirosság ennek a terméknek köszönhetően. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

MaFa

2018. szeptember 5.

Nagyon kellemes kókuszos illata van. Hamar beszívja a bőröm és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Nagyon jól hidratál, nyugtatja a bőrt és hűsít. Szerencsére nem égtem le, így nem tudom, hogyan bánik a leégéssel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Jdit04

2018. augusztus 10.

Görögországban teszteltem élesben, miután első nap sikerült leégnem. Hűsít, villámgyorsan beszívódik, jól hidratál és nagyon finom illata van. Minden nap használtam (még most is) és megtette a hatását, ami piros volt az bebarnult. Az ára kicsit borsos, aki teheti, próbálja meg külföldről beszerezni, onnan egy kicsivel talán olcsóbban hozzá lehet jutni. (amazon, feelunique)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Britta78

2018. július 19.

Hűsít, nyugtat, könnyű gélállagú csodaszer, ugyanakkor nem marad ragacsos utóérzet a bőrön. Szuper kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

zitam

2017. szeptember 23.

A legjobb krem amit valaha vettem. Ha egy picit megegtek bekenem az adott teruletet vele es másnapra nyoma sincs :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

jrzy2424

2017. augusztus 6.

Egy kicsit sikerült leégnem napozás után, nem vészes, de azért fájdalmas volt, égett, pirosodás látszódott. Bekentem a bőrömet ezzel a kis csodaszerrel azokon a területeken ahol leégtem, és másnapra szinte teljesen levitte a pirosságot, az égő érzést pedig teljesen. Szerintem nagyon jól teszi a dolgát, nem sok cuccra mondom azt, hogy csodaszer, de ez tényleg az!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Aquariusgirl

2016. július 22.

Tengerparton kötelező darab, a Satin 50 faktoros után használtam most és nagyon jó páros, ők együtt. Nekem szinte szürcsölte a bőrkém, imádom az illatát. Na, a leégéssel nem tudott mit kezdeni - bár olvasom, h másoknál igen - de én ezt nem is vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 22.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.