Hawaiian Tropic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Birdy, Módosítva: 2012. július 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Sminkek szájra

Elragadóan fényes csillogás & 12 óra hidratáltság. Stéles spektrumú UVA, UVB védelem. (SPF 25) Oxybenzone-t tartalmaz.

Kiszerelés: 20 ml

VickyV

2019. július 1.

Azt gondolom, ez az a smink, aminek értelme van egy strandon. Isteni édes, nagyon kis szolid és jól véd is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

mplaura89

2016. április 13.

Imádom:) Én is nagyon olcsón, 200 ft-ért vettem a Tescoban, de nagyon nem bántam meg. A Hawaiian Tropic termékeket alapból nagyon kedvelem, így ennyi pénzért nem hagyhattam ott. Nagyon finom, mangós illat, jó állag, igazi nyári feeling:) Én nagyon szeretem, nem ez a legjobb szájfény, amivel valaha találkoztam, de megéri beszerezni, egy jó erős középkategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

katacita

2013. augusztus 20.

Egy éjjel-nappali bolt pénztáránál futottam bele, 200 forintért. Kérdeztem is az eladót, hogy ez most komolyan ennyi? Igazi mangó illata van, és az íze is nagyon fincsi - sajnos. Emiatt ugyanis nyalogatom állandóan, szóval nem annyira tartós így. Nekem picit szárítja a számat, úgyhogy nem tökéletes, de ennyi pénzért egy ilyen illatos finomság igazán megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

svivko

2013. június 28.

Vateráról szereztem be, 500Ft körüli volt az ára (!!). Imádtam az ötletet, és most nyárra amúgy is elkél az extra segítség az ajkak védelmében, de sajnos a kivitelezés nem sikerült a legjobbra. A méret pozitívum, mivelhogy gyakorlatilag minden tubusos ajakvajamnál és szájfényemnél kb 2x nagyobb :D, gondoltam challenge lesz elhasználni, de a használata során kiderült, hogy igazából nem lesz olyan nehéz.
Édes, majdnem mint a (nyű-áthúzva) méz. De nem cukrosan, inkább édesítőszeresen. Színe nagyon enyhe, a képen látható színt birtoklom. Vizes csillogású, picikét mászkáló - egyáltalán nem ragacsos szájfény. Tartóssága gyenge, kb 1,5 óra, de mivel kémiai fényvédők sorakoznak benne, így a kopás annyira nem is nagy probléma, hanem a kétely, hogy ha ezt napjában minimum 3x újrakenem, és ezek a gyönyörű nari és piros pöttyös összetevők a számba kerülnek vajon mennyire káros/nem káros.
Nem tudom, elhasználom, azt hiszem, legalábbis ezen a nyáron biztos használni fogom, utána meglátom. Eleddig ez mindösszesen 3 csillagot ér nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

tinkerbell13

2013. június 16.

jól hidratál,jó illattal,itthon még nem láttam,én nyaraláskor vettem Sartin(Görögország)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

vivuss87

2012. augusztus 2.

nekem is ez az árnyalat van, nagyon kedvelem, mert könnyed, nem ragad, kellemes, elviselhető az illata, íze is. Strandra, nyaraláskor kötelező a kistáskába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Birdy

2012. július 18.

Ajándékba kaptam még, azóta a kedvenc szájfényem:)
SPF 25- nek örülök nagyon. Múlt nyáron a szám csúnyán leégett, nagyon vörös volt, repedezett és hihetetlenül fájt. Nagyon sok ideig tartott rendbehozni (sokkal tovább mint egy sima bőr leégést)
Tehát megfogadtam, hogy mindenképp fényvédős szájfényeket/rúzsokat fogok használni ezért ennek az ajándéknak nagyon örültem.
A 12 óra hidratáltság erős túlzás, de tény, hogy miután letöröltem a számról nagyon puhák az ajkaim. Tartósnak tartós, bár annyira jó az íze és illata, hogy mindig lenyalogatom a számról.
A képen látható van meg nekem az island berry és ajkakon gyönyörű.
Szép vizes hatást kelt, nincsenek benne csillámok. Mivel sötét az ajkam ezért ez a szín mutat rajta a legjobban.
Mindenkinek nagyon tudom ajánlani, a legjobb szájfényem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

Ajándékba kaptam még, azóta a kedvenc szájfényem:)
A képen látható van meg nekem az island berry és ajkakon gyönyörű.
Mindenkinek nagyon tudom ajánlani, a legjobb szájfényem:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.