HC+ Probiotici

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. május 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Megelőzi és megszünteti a hajhullást, erősíti és védi a hajgyökereket. Használatától a haj egészségesebbé, rugalmasabbá válik.

Fő hatóanyagok: probiotikus tejenzimek, organikus aloe vera gél, ginkgo biloba, vitaminok, kamilla, esszenciális aminósavak, nyomelemek.

100%-ban természetes összetevők. Kémiai tartósítószerektől, színezéktől és alkoholtól mentes. Nem tartalmaz génkezelt összetevőket (GMO), habzást elősegítő káros anyagokat (SLS/SLES). Bőrgyógyászatilag és mikrobiológiailag tesztelt.

tatramania

2017. november 22.

Már a Herbatint festék dicséreténél leírtam a véleményem erről a samponról. Úgy tűnik, megállt a hajhullásom! Hónapokig használtam a Helia-D hajhullás elleni készítményeit a Krémmánián olvasottak miatt. Nálam nem hozott semmiféle eredményt, sajnos. Igaz, ezt a sampont csak két hete használom (2-3 naponta), de abból azért le tudom mérni, hogy minimális a lehullott haj mennyisége szárítás után. Megjegyzem, a nem annyira biomániás Édesanyámnak is vettem, ő is úgy érzi, hogy kevésbé hullik a haja. Igyekszem majd frissíteni az észrevételeimet a termékkel kapcsolatban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

annodobo

2017. március 25.

TelAviv!
Az SLS a Szulfátra vonatkozik (Sodium Laureth Sulfat). A Sodium Lauroyl Sarcosinate pedig egy módosított aminosav. Aminosavak építik fel a fehérjéket és a fehérjék építenek fel minket. Olvass inkább utána, mielőtt hülyeségeket írsz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

TelAviv!

TelAviv

2015. április 12.

Én használtam. Egyszerűen borzalmas egy termék. Organikus-Bio. Hát ennyit erről. Annyira felfokozta a hajhullásomat hogy szavakba se tudom önteni. De egy baratommal bevizsgaltattam. Meg higy nem tartalmaz SLS-t... Hat dehogynem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Antioxidánsok: Calcium Ascorbate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Lysine Hydrochloride
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Sorbitol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacin, Biotin

Lásd Tripeptide-32

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Sorbitol h 1 1

Amino sav féle, ami segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.