Hedonia

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2022. május 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Egy szuper összetevővel készült szérum. Nyugtató, és gyulladás csokkentő hatásával segíthet a pattanásos, és a rosaceás bőr esetén is. A faggyútermelés szabályozására, akné, pattanás esetén a gyulladás csökkentésére. Rosaceás, érzékeny bőrre; a pirosság csökkentéséért, pigmentfoltok halványítására. Egységesíti, hidratálja, és ragyogóvá teszi a bőrt."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

julill8

2022. május 21.

Jó pár hónapja vásároltam meg ezt a szérumot, a peptides szérumukkal együtt. Mivel a gg aPad szérumát már majdnem 2 éve használom, nem gondoltam volna, hogy gondot fog okozni a váltás. Mikor azt elkezdetem használni eléggé csípte az arcom, majd ez enyhült és később megszünt. Szóval csak úgy belevágtam a Hedonia apad használatába. ..És iszonyúan csípett pedig azt hittem már rég hozzá szokott bőröm. Megint elkezdtem a hialuron szérummal keverést. Így valahogy tudom használni. A pirossággal nem sokat csinál, viszont sokkal simább érzetű a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.