Heeley Parfums

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Főbb illatjegyei:

Fejjegyek: pálmalevél, gardénia

Szívjegyek: kókuszdió, tengeri só, vanília

Alapjegyek: virginiai cédrus, szantálfa

Egy távoli, napsütötte szigeten a reggeli friss harmat megcsillan a zöld pálmaleveleken. Tahiti gardénia illata hullámzik együtt komótosan a végtelen óceánnal. A finom, fehér homokon egy bronzbarna test nyúlik el kókuszolajjal bekenve…

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pacsalia

2020. július 7.

OMG, rajtam ez édesebb és szantálosabb mint az eddigi vélemények alapján elképzeltem, és mennyire örülök neki <3 a zöld jegyeket és a sót én hála istennek maximum az első 5 percben éreztem, de ott is csak igen minimálisan. valamire emlékeztet a múltból, valaminek az illatára, bár emlékeznék, de sajna nem ugrik be :( még azt sem tudom, parfüm, testpermet, illatosító, étel, vagy ital volt e... csak hogy már tutira éreztem valahol!
amúgy én kókuszfanatikus vagyok, és ez az illat maximálisan kielégíti eféle vágyaimat.. és röviden ez a lényeg :D . semmi műkókusz, ez valami egészen más! nagyon jól sikerült illat, amely a vele kapcsolatos elképzeléseimet BŐVEN felülmúlta. *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Laurencia

2019. május 3.

Nyers, ropogós, szinte harsog, olyan friss mintha most hullott volna a fáról egyenest az óceánpart fövenyére.
Zöld kókusz: machetével lecsapva a tetejét folyik a tiszta kókuszvíz, a levegőben a tenger és hínár illata, zöld növények a parton, a pálmafák illata, az úton túl hangos éjszakai bár ahol nehéz virágos parfümöket viselő nők táncolnak, gardénia nyílt valahol egy virágládában, de már hervad, egy utolsót lobban még a jázminos zöldes ereje, fullasztó lenne ennyi minden egyszerre ha a hűvös szél fel nem oldaná ezt az orgiát.

James Heeley annyira tiszta és naturalista módon ábrázolja a kókusz alig érett zamatát, hogy szinte már döbbenetes, főleg az, hogy micsoda jegyekkel keverte.

Semmilyen édességet ne keressünk itt, a geil édes vaníliával boostolt kókuszok nem itt laknak, nem ebben az üvegben, Isten áljda meg azt a mértéket ismerő ízlést ami életre hívta ezt az unikumot.
Még csak hasonlót sem tudok mondani ami kicsit is hasonlítana vagy megközelítené e parfümöt, szilázsa mértékelt, a bőrön való jelenlét viszont példás, minimum 6-8 óra.

Sós, zöld és elég drága, de mivel mostanság tudatosan vásárolok, ezen okból budget gondjaim sincsenek: a 40 fokos nyár úgyis ki fogja csikarni belőlem a birtoklás ellenállhatatlan vágyát.
Ez az illat egy üdítő jégkocka leszen a városi dzsungel szennyében, porában mikor a fekete kátrány megolvad az utakon, és vibrál a tűzfalakon a forróság.
Tengerpartra ilyen illatot ugyanis nem vinnék, mert az lopás, amit itt palackba töltögettek az ott hever az orrom előtt.

Vénségemre egyre több gyönyörű zöldséget találok, hát ilyen dolgok történnek mostanában Laurencia néni háza táján.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 3.

melwin

2017. szeptember 21.

Hát úgy látom fel kell tuningolnom az értékelését ennek a csodának :) Az előttem szólóhoz hasonlóan engem is tengerpartra emlékeztet az az illat. Hawaii. Talán a gardénia mászik bele az emlékeimbe ilyen módon bár a fejjegyek elillanása után, a tengeri fürdőzésből száradó só és a kókusz és a szantál a nap végéig kísér. Szillázs közepes, tartóssága erős. Remek ár-érték arány. Mivel unisex talán kissé maszkulin, bár igazán még ez sem zavar annyira, mert ez egy imádnivaló nyári illat! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 21.

galagonyanya

2016. május 18.

Amikor az ajándékba kapott kis Nerolis mintán elolvastam a feliratot: "Coccobello" - mintha időutazást tettem volna, huszonöt évet repültem vissza az időben. Olaszország, kilencvenes évek eleje. Nyár, forróság, tengerpart. Lágy homok, barna testek, zsúfolt strand. Itt vagyunk, életünkben először (nagy szó volt ez még akkor!). Olaszországi nyaralás (két hetes!) még ha kempingben is, imádjuk. Óránként fürdünk a tengerben, lesülve, boldogan... és a strandon, a napozókat és napernyőket kerülgetve egy fürge figura jön-megy, és kiáltozza: Coccobelloooo!!!! Coccobelloooo!!!! Mit árulhat vajon? Egyszer meglessük, elkapjuk, és kiderül, hogy - kókuszdiót! Üvegedénybe hideg vizet töltött, abban úszkálnak a guszta kókuszdarabok (persze héj nélkül, a belső, vékony barna héj azért rajta van), veszünk mi is, rágcsáljuk, isteni finom...

Szóval ez jutott eszembe, és alig vártam, hogy kipróbálhassam a pici illatmintát. Szeretem a kókuszos illatokat, ha nem gagyi sziruposak. Hát ebben az esetben ettől nem kellett félnem. Egyszerűen és vulgárisan megfogalmazva, a Coccobello: füves kókusz megsózva. Nem vicc. A pálmalevélnek lehet ilyen zöldes jellege, és a só, az határozottan érződik. Nesze neked Coccobello... még nosztalgiázni sem lehet egy jót...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Linalool, Benzyl Benzoate, Eugenol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Limonene, Geraniol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol