Heeley Parfums

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Ultrafriss, természetes hatású különlegesség. Zúzott mentalevelek leheletnyi szicíliai bergamottal, zöld teával és fehér cédrussal. A „friss parfüm” mint kategória teljesen új értelmet nyer a Menthe Fraiche személyében. Egyike azon parfümöknek, melyet minden illatrajongónak érdemes megpróbálni: James Heeley egyik első, azóta komoly rajongótábort szerzett alkotása. Tökéletesen könnyed és könnyen viselhető ritkaság.

Fejillat: bergamott, borsos menta, menta

Szívillat: frézia, tea

Alapillat: cédrusfa

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tarina

2019. október 16.

Az egyik legjobb illat, amihez valaha volt szerencsém. Rajtam nem volt túl tartós, ennek ellenére a nyár nagy kedvence volt nálam. Szerintem mindenképpen érdemes ismerkedni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Andi0415

2019. augusztus 29.

Egyszerűen nem lehet vele melléfogni. A nyári frissítő. Nemtelen, kortalan. Kb 6 féle mentás illatmintát kipróbáltam, mire ebből csak úgy szereztem egy 10ml-es fújóst. Az előzőek pasiszagúak voltak. Valamiért, talán az utolsó esély úgyis mindegy gondolatára hallgatva nem is próbálgattam, csak fújtam magamra, ahogy szoktam 2-3 fújás. Bejött 💕💕💕
Senkit nem ismerek, aki azt mondhatná, hogy nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Senkit nem ismerek, aki azt mondhatná, hogy nem jó.

bekka

2019. április 19.

Fantasztikus! Soha nem éreztem még ennyire kifinomult friss menta illatot. Hozzátartozik, hogy én amúgy is szeretem a mentát. Szagolni, inni, a mentás csokit. Csodás illat. Nem harsogó, de sajnos nem is tart olyan sokáig, mint egy Montale. De sokkal tovább, mint mondjuk a Nicolai fig tea, vagy Annick Goutal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

SPARXS

2018. december 26.

Friss menta, tealevelekkel! Hűsítő, frissítő a nyári hőségben! Mivel mentás parfümöt nem sokan használnak, így biztos kitűnsz a tömegből, ha befújod magad!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

googles

2017. június 18.

Ez az illat nekem nagyon udito, friss es egyedi. Ilyet meg tenyleg nem ereztem, nagyon jo benne a menta, mas, mint ferfi parfumokben, ahol mindig kiseri par fanyar, ferfias illatjegy. Ez egy igazi konnyu, nyarra valo, uniszex illat, amit en nagyon el tudok kepzelni magamon a hosegben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

Norella

2017. május 2.

Sokan hasonlítják GUERLAIN AQUA ALLEGORIA HERBA FRESCA-
hoz ezt az illatot , de ez csak részben igaz merthogy a Herba frescaból érződik a Gyöngyvirág , ami nekem nem tetszik "nem igazán szeretem a gyöngyvirág illatát parfümökben" ...tehát szerintem egyáltalán nem ugyan az . A Menthe Fraiche
sokal egyedibb ,letisztultabb mentás illat
Kellemes nem fejfájdítós, hanem frissítő érzés viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Sokan hasonlítják GUERLAIN AQUA ALLEGORIA HERBA FRESCA-
sokal egyedibb ,letisztultabb mentás illat
Kellemes nem fejfájdítós, hanem frissítő érzés viselni.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citral, Citronellol, Benzyl Salicylate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140