Heeley Parfums

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: somesz, Módosítva: 2019. május 17.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: szicíliai bergamott, citrom

Szívjegyek: tengeri só, alga, moha

Alapjegyek: vetiver, pézsma, cédrus

Timi8

2019. augusztus 21.

"Keszegszag." 😀 Ő az, ugye?
Tartòs. Marha tartòs. Élethű, realisztikus, jòl imitálja a kis nyálkás testű tengeri herkentyűk illatát. Alga, hìnár, kaviár és békanyálka (=békaszőlő). Ez alapján csillagos 5-ös leképezés. Hogy parfümnek milyen? Életszerűtlen, elképzelhetetlen, hogy bármikor is magamra fùjjam, de másokra is furán néznék ha ilyen illatban kelletnék magukat, szòval illat: 1-es! Nekem ez magyarán megmondva büdi/undi, lájtosan gyomorforgatò ...sztem még az alkotò sem gondolhatta ezt komolyan, nem?! Ez egy geg. (Pl.: mint a "Szikrétyiönsz Mányifik" esetében is..) Biztosan tréfának szánták. Hisz' ki akarna tömény halszagot hùzni maga után??? Nem az a szignicsör szkent-gyanùs valami, de valòban csìkhùzòs és kipròbálásra érdemes darab azoknak akiknek a Womanity meg sem kottyan. Ez azért meg fog! 😉
Az üveg szép, egyszerű.
A pontozásom mindent összevetve egy puszta átlagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

"Keszegszag." 😀 Ő az, ugye?
Az üveg szép, egyszerű.
A pontozásom mindent összevetve egy puszta átlagolás.

legallybrunette

2019. június 12.

Verona5 nagyon jól megfogalmazta a parfümről, hogy mit érzek benne és iránta. Több mintányit elfogyasztottam már, és bár a szerelmem töretlen, de mindig oda jutok, hogy ez túl férfias rajtam. A tengerész nekem inkább egy elegáns, hófehér pólós dandy drága teniszcipőben, aki elegánsan ugrik fel a vitorlására, legyen az Füreden vagy az Adrián, tölt magának egy könnyű italt a minibárból, fejére tolja a napszemüveget, és irány a víz. Namostkérem, nálunk sem Füred, sem Adria, vitorlást csak hajtogatni tudok, szóval nem érzem úgy, hogy erőltetnem kellene a menőzést a Sel Marinnel, amikor annyi sokkal hordhatóbb illat áll lesben, hogy kaján nevetéssel fosztogassa a pénztárcámat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 12.

Verona5

2018. augusztus 3.

Mintát szereztem belőle, gondoltam repülök egyet a város forróságából a nyári tengerpartra. És így is lett! Számomra ez a sós, moszatos, vizes tengeri homok illata - igazi "lazsálós tengerparti nyaralás" vagy "hajókázás tengerésszel" képét idézi fel. Sajnos rajtam is a kelleténél maszkulinabbá válik a végére, úgyhogy maradok a mintácskám szaglászásánál, főleg ha az az árát tekintjük! Az illat mindenesetre tetszetős és ezért csak egy csillagot vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Melion

2018. április 14.

Tökéletes forró nyári illat. Mintha csak frisslevegőt szívnék a tengerpartál. Egy dolog tart vissza a teljes üvegtől, az pedig hogy magamon egy idő után maszkulinnak érzem, párom szerint pedig nem lesz az. Szerinte nőies.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

2015. június 16.

Hetekig, de lehet, hogy hónapokig lapult a fiókomban a mintája, amit egy kedves parfümcserés partnertől kaptam ajándékba. Valahogy nem annyira izgatott, gondoltam egy újabb tengerillat, nem éreztem késztetést, hogy sürgősen kipróbáljam. Aztán tegnap a kezembe akadt a fülledt kánikulában, és gondoltam, kipróbálom. Azt kell mondjam, hogy ez a "legigazibb" tengerillat amit ismerek. Nem aquás, nem ózonos, tiszta sós tengervíz és citrusok, ennyi, de valahogy olyan mesterien eltalált arányokkal, hogy az különlegessé teszi. Rendkívül frissítő, a bergamott és citrus kissé fanyar frissességét festi alá a sós jegy. Kiemelkedően tartós, még ma reggel is éreztem a tegnap kora délutáni 1-1 füleim mögé tett cseppet, pedig közben volt egy zuhanyzás is. El vagyok ragadtatva tőle, az árától már nem annyira, már megint előjön bennem a bosszúság, ami sok niche márkához kapcsolódóan, hogy miért nem lehet kisebb kiszerelésben is kapni, ha lenne 30 ml verziója arányos árban már rohannék is megvenni.
Ajánlom mindenkinek, hogy ha van lehetősége rá, próbálja ki, igazi kánikulára való citrusos-sós-tengeri illat, sablonos összetevőkből áll ugyan, de úgy van összerakva, hogy az illat maga cseppet sem sablonos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Geraniol, Limonene, Citral, Eugenol, Benzyl Alcohol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Benzyl Benzoate, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol