Heimish

Ár:   €15   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: inspiredina, Módosítva: 2023. október 16.

Ár:   €15
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító, feszesítő, ragyogásfokozó anti-aging szérum 0,1% stabilizált retinollal és 5% niacinamiddal. Gyorsan felszívódó, könnyű gél állagú szérum magas hatóanyag-koncentrációval, teljeskörű öregedésgátló kezelésre. A retinol és az adenozin ránctalanító és fokozza az arcbőr ruganyosságát, a bőrvilágosító niacinamid pedig halványítja a szem alatti sötét karikákat, és természetes ragyogást ad a bőrnek. Az 58% Miracle Marine Water ásványokban és tápanyagokban gazdag tengeri alga-, és planktonkoncentrátum, tápláló és hidratáló hatású. Az eredmény feszes, fiatalosan ragyogó arcbőr.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

inspiredina

2023. október 4.

Esténként használom ezt a szemránckrémet és eddig meg vagyok vele elégedve. Hasonló az állaga és a hatása is mint a Beauty of Joseon szemránckérmé, de az engem egy idő után eléggé irritált, ez viszont egyáltalán nem. Nagyon jó a tubusa is, hosszu keskeny adagolója van, így eléggé takarékosan lehet használni. Elégedett vagyok vele, de még nem tudom ez újravevős lesz-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 4.