Best of Beauty 2019

Helan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. július 9.

Virágos-fűszeres-fás-mohás illatcsalád.

Egy illat, mely az odaadást, a romantikát, a nőiességet emeli piedesztálra. Egyszerű, de nagyszerű illatszintaxis, mely érzelmek egész skáláját közvetíti a természetesség, harmónia, érzékiség jelszavaival.

A törékeny rózsás kezdőakkordot a szegfűszeg és a bors hinti meg szilárd fűszerességgel. A virágos szívjegyben a gyöngyvirág, jázmin és ciklámen illatharmóniája bontakozik ki, megmutatva ezzel a parfüm ragyogó esszenciáját, mely olyan, akár egy tavaszi reggel. Az illat uszályát a rózsafa és az intenzíven vibráló fehér moha teszi igazán gazdaggá.

Kiszerelés: 50 ml

natasa

2017. július 4.

Nagyon vártam, hogy kipróbáljam, végül ajándékba kaptam egyet. Kellemes illata van, de ez nem az igazi rózsa, és nem is tipikus virág. Inkább erős szappanillat, vagy talán krémillat. Tényleg erős, ezt onnan tudom, hogy kolleganőm a múltkor közölte, tudta merre járok, mert érezte az illatot a folyosón. Ő nagyon finomnak mondja, többször megjegyezte, milyen kellemes.
Még barátkozom ezzel a parfümmel. A kiszerelése ízléses: tiszta, nőies, romantikus. Mondjuk az illata is, de sajnos nem az az igazi rózsa, amit vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

alphecca

2016. november 29.

Szeretem a rózsaillatot, de nekem ez túl nyanyás. A tonka-pepe rosa viszont isteni,annak aki kedveli az édes illatokat. Minden helan parfüm nagyon tartós és jó minőségű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

Indigo

2012. július 6.

Nagyon aranyos, romantikus, talán a mályvásat megelőzi nálam, de az amarillisznél nem jobb. Nagyon intenzív illat, de nem mondanám nagymamásnak, kicsit azonban szappanos. Édes, virágos, karakteresen könnyed. Rózsamánoknak ajánlott, nekem jobban tetszett, mint a L'Erbolario 3 rózsája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Citronellol, Geraniol, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Eugenol, Butylphenyl Methylpropional, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.