Helan

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. február 19.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Fényvédők

Körömvirág kivonattal a Helan Sole Bimbi naptej hatékonyan védi a baba érzékeny bőrét a leégéstől és a napkiütésektől. Hatásos és fotostabil. A spray segítségével a naptej könnyedén felvihető minden testrészre, és mivel minden pozícióba forgatható, a nehezen elérhető testrészeket is könnyedén védhetjük a naptól.

Nem tapad és nem hagy foltot. Vízálló.

Erika1973

2019. június 18.

Nagyon finom az illata, jó az állaga, szépen kenhető. Vízálló, ami megnyugtató számomra. Nagyon jó, hogy minden szögből forgatható és fújható, illetve az is, hogy fizikai UV szűrős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 18.