Heléne D' Arcy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2014. március 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Alexaaa

2013. szeptember 29.

Fura,hogy még csak én vagyok a 3. véleményező! :)
Nekem nagyon tetszik az illata,leárazva vettem,gondoltam próba szerencse. Hát nem bántam meg... :) Én sokáig érzem magamon egyébként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Fura,hogy még csak én vagyok a 3. véleményező! :)

LZS

2012. június 18.

Milyen árban tudnám ezt a parfümöt megszerezni? Nekem kis kiszerelésben van és érdekelne a nagy is.
Előre is köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Előre is köszönöm!

falatka18

2012. május 29.

IMÁDOM, nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

IMÁDOM, nagyon jó az illata.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate