Heléne D' Arcy

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wk62, Módosítva: 2014. március 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

GNóri

2015. augusztus 11.

Még a fősuli elején találtam rá, amikor nem akartam elverni az ösztöndíjam drága parfümökre. Nekem is szerelem volt első szippantásra. Akkor nekem ez nagyon különleges illat volt, korábban nem találkoztam hasonlókkal, teljesen magával ragadott. Most felnőtt fejjel egyik nap rájöttem, hogy rajtam a Bvlgari Jasmin Noir-ra hasonlít. Fülledt, füstös, krémes, kicsit édeskés illat. Szerintem a drogériás parfümök között kiemelkedő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Pinky pei

2014. november 1.

imádom egyszerűen imádom!!!!!!! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 1.

imádom egyszerűen imádom!!!!!!! <3

wk62

Korcsoport: >54
2014. március 16.

Ez az illat szerelem volt az első szippantásra. Úgy emlékszem 1 évvel ezelőtt ezer Ft körül volt, rögtön kettőt vettem. Mély édeskés illatfelhőjű, de nem tolakodó, csak olyan huncutul csábító. 50 ml van egy üvegben, rendkívül gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 16.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool