Heléne D' Arcy

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judittttt, Módosítva: 2014. december 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

mancus2

2017. augusztus 16.

Ajándékba kaptam, először nagyon tetszett, rajtam púderes illata van, de idővel besokalltam tőle és már nem bírom használni :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Jucsi10

2016. május 19.

IMÁDOM!
Sajnos már rég nem láttam a boltokban, pedig nagy kedvencem.
Az illata engem a cseresznyére emlékeztet, nyáron előszeretettel használtam, mindenkinek tetszett. Tartós, finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

IMÁDOM!
Sajnos már rég nem láttam a boltokban, pedig nagy kedvencem.

Pinky pei

2014. november 1.

imádom sokáig jó az illata édes orientális az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 1.

imádom sokáig jó az illata édes orientális az illata.

kinderino

2014. április 24.

Ma mondták a Rossmann-ban, hogy a márkának a képen látható fajtájú parfümjét kivonják a forgalomból, így gyorsan fél áron beszereztem a boltban fellelhető utolsó példányt. Emlékszem régen volt belőle mintám, amit akkor imádtam. Ma ahogy magamra fújtam, előjöttek a régi szép emlékek. Szeretem, mert tartós és kihívó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Ophelia

2014. április 10.

Sajnáltam a kedvenc parfümömet elfújkálni a munkahelyemre, ahol semmi jelentősége nincs, a nap végére úgyis unicum- és sörszagom lesz, úgyhogy szépen benéztem az ajándékba kapott olcsó parfümök polcára, és hosszas keresgélés után ezt ítéltem a legkevésbé gyengének, mert azért szeretem, ha van valami illatom. Sajnos nekem még ez is a gyenge kategóriába esik. Számomra túl édeskés, de a rosszabbik fajta, mert amúgy néhanapján megtetszenek édes illatok is. Egyszerűen túl rózsaszín, túl egyszerű, nem tudom megfogalmazni. Az viszont tuti, hogy nem az én illatom.
Előnye, hogy mivel egyszerű, szerintem sokmindenkinek jól áll hétköznapi rohangálásra, a tartósságát pedig szívesen átültetném a saját kedvenc parfümeimbe, mert lerobbanthatatlan, még alapos fürdés után is bántja az orromat. Mindennel együtt erős kettes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

ferenczifanni

2013. április 7.

Nagyon szeretem, kellemes illatú:) Az ára hihetetlen olcsó. Az első üvegcsét 1500ért, míg a második üvegcsét 1000 forintért szereztem be a DM-ből:) Van valami különlegesség benne:) És amit az előző válasz adó írt, az is igaz, hogy habár olcsó, de nem tömegillat:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 7.

Judittttt

2013. március 11.

Szerintem pedig ez egy nagyon kellemes illatú parfüm, nekem soha nem jutott eszembe hogy ez nyanyaillat lenne, nekem a nyanyaillat a nagyon tömény kesernyés fanyar, ez szerintem nem ez a kategória egyáltalán igazából, de ez szubjektív. Rajtam eddig mindenki dícsérte, lányok, fiúk is, hogy milyen jó illatom van, mi ez. Szerintem különleges, és kellemes illat, és olcsó is, közepesen tartósnak mondanám. Vannak jobb illatok nyilván, nem az Igazi nekem sem de ezen az áron nem egy tucat illat, és hát számomra különlegesen finom, ezzel együtt nem drága és nem rossz a tartóssága sem ezen az áron. Ősszel szeretem használgatni. Négy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

pink sunrise

2013. március 5.

Eddig még nem nyanyaillatoztam le semmilyen parfümöt,de erről tényleg nem jut más szó eszembe.Anyukám szerint pedig "olyan az illata mintha parfümmel befújt ruha magába szivná a konyhában éppen készülő étel illatát is,és utána ez az egyveleg érződne végig"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14720, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színezék. Barnás sárga.