Helia-D

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lil22, Módosítva: 2020. január 7.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A C-vitamin hozzájárul a normál kollagén képződéshez. A niacin, az A-vitamin, a riboflavin és a biotin hozzájárulnak a bőr normál állapotának fenntartásához. A biotin, a cink ​​​és a szélén hozzájárulnak a haj normál állapotának fenntartásához. A cink és a szélén hozzájárulnak a köröm normál állapotának fenntartásához.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vmarti

2020. március 16.

Nagyon szeretem! A szemem alatt az apró kis ráncokat nagyon szépen helyretette:) én napi fél tablettát szoktam bevenni ,valahogy így nekem hatékonyabban hat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Tami11

2020. január 18.

A 3. kúrát fogyasztom belőle, nekem nagyon bevált, ha abbahagyom, egyből fakóbb, ráncosabb lesz a bőröm és a pattanások is előjönnek. Igazi változást a bőrömön és a hajamon vettem észre, a hajhullásom is minimalizálódik, ha szedem. A körmömön nem javított, de a bőröm és a hajam miatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.