Helia-D

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lil22, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2021. november 23.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A C-vitamin hozzájárul a normál kollagén képződéshez. A niacin, az A-vitamin, a riboflavin és a biotin hozzájárulnak a bőr normál állapotának fenntartásához. A biotin, a cink ​​​és a szélén hozzájárulnak a haj normál állapotának fenntartásához. A cink és a szélén hozzájárulnak a köröm normál állapotának fenntartásához.

katalinmester13

2021. november 22.

Nekem nem segített a pattanásokon. Ránckisimulást sem vettem észre. Hajhullásomon csak a vas segít. Eddig még egy hajvitamin sem hozott áttörést. Drágák sem. A körmöm sem lett jobb állapotú. Nekem a körömlakk a megoldás. Akkor kevésbé törik le. A térdeim viszont nem fájnak. Végülis ezért szedem a kollagént és hyaluronsavat tartalmazó tablettákat. Jobban félek a protézistól mint a ráncoktól és a rövid körmöktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 22.

Dikaszandi

2021. november 7.

Nagyon szeretem🥰
A bőröm állapota puhább és elmúltak a pattanásaim,csak menstruáció miatt jön elő 1-2 kisebb pattanás.
A hajam állapota fényesebb és babahajak kezdtek megjelenni és úgy érzem meg látom is,hogy nőtt a hajam😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 7.

Nagyon szeretem🥰

Meren

2021. augusztus 11.

Második dobozzal szedem jelenleg és azt hiszem megtaláltam a számomra legjobb szépségvitamint. A bőrömön van a legészrevehetőbb hatása, eltüntette a pattanásaimat, amire eddig semmilyen krém/vitamin nem volt képes, már ezért jár a max csillag, abszolút újravevős. Az első doboz után másfél hétig szünetet tartottam és újra előjöttek, de mikor ismét el kezdtem szedni szépen lehúzta a gyulladtabbakat is. Ez gondolom a hialuronsav és a vitaminok hatása. (A hialuronsavas tapaszokhoz tudnám hasonlítani a hatását, csak ez már a pattanás kialakulását is megelőzi.) Bár ráncaim még nem nagyon vannak, de üdébb és kevésbé vízhiányos a bőröm, talán ez írható a kollagén számlájára. A bőröm miatt vettem a terméket, arra figyeltem inkább, ezért a köröm és hajra tett hatásairől nem tudok nyilatkozni, szembetűnő változást nem vettem észre. A bőrömre eddig iszonyat jó hatással van, ár-érték arányban szuper. Nem írja, hogy meddig lehet szedni egyhuzamban, ezért a következő adagot lehet, hogy felezve szedem majd, remélem úgy is hatásos lesz. Abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Audrey80

2020. október 26.

Beszedtem az egész dobozzal, már ennyi után is erősebbek a körmeim, a bőröm állapota nem változott sajnos, de folytatom a szedést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

kiskacsa480

2020. július 2.

Elsősorban ízületi gondok miatt szerettem volna kollagént szedni, majd már egy ideje elkezdtem megfigyelni, hogy sápadtabb vagyok, karikásabbak a szemeim és jönnek elő körülötte az apró ráncok úgy, hogy még nagyon nem lenne itt az ideje. Sokat olvasgattam a kollagénról és a hatásairól mielőtt megvettem ezt a tablettát. Ár érték arányban kiváló! Én napi fél tablettát szedek, így két hónapra elég egy doboz, de hatását tekintve is elég a fél tabletta úgy érzem.
▪️A körmeim sokat erősödtek, simán megtudom növeszteni mert nem törik már be.
▪️Az arcomon a bőr sokat javult. Életteltelibb és a szem körüli ráncok is majdnem teljesen eltűntek. A szem alatti karikák elhalványultak.
▪️A néha előbújó pattanások száma drasztikusan csökkent! Már csak közvetlen a ciklusom előtt jön elő 1 max 2!
▪️Az izületeim (pl. térd) eleinte javult, de aztán valamiért nem vettem észre benne jelentős javulást

Nem mondom csodaszernek, de ha az ember úgy használja, hogy több ponton odafigyel a táplálkozására és a mozgására is akkor jó mankó lehet ahhoz, hogy a legapróbb hibákat kiküszöbölje egy plusszként. Én elégedett vagyok és kúra szerűen fogom alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

▪️A körmeim sokat erősödtek, simán megtudom növeszteni mert nem törik már be.

Flowergarden

2020. május 3.

Nagyoon jó! 1 hét után látszik már, az eredmény, erősebbek a körmeim, a hajam dúsabb, fényesebb. Bőrömön minimális változást látok.Reggeli előtt vagy után veszek be 1 db-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

vmarti

2020. március 16.

Nagyon szeretem! A szemem alatt az apró kis ráncokat nagyon szépen helyretette:) én napi fél tablettát szoktam bevenni ,valahogy így nekem hatékonyabban hat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Tami11

2020. január 18.

A 3. kúrát fogyasztom belőle, nekem nagyon bevált, ha abbahagyom, egyből fakóbb, ráncosabb lesz a bőröm és a pattanások is előjönnek. Igazi változást a bőrömön és a hajamon vettem észre, a hajhullásom is minimalizálódik, ha szedem. A körmömön nem javított, de a bőröm és a hajam miatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Zinc, Ubiquinone, Retinol
Hidratálók: Collagen, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacin, Retinol, Biotin

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.

Retinol a I v