Helia-D

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lil22, az összetevőket feltöltötte: KozmaNikolett2001, Módosítva: 2020. július 6.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A C-vitamin hozzájárul a normál kollagén képződéshez. A niacin, az A-vitamin, a riboflavin és a biotin hozzájárulnak a bőr normál állapotának fenntartásához. A biotin, a cink ​​​és a szélén hozzájárulnak a haj normál állapotának fenntartásához. A cink és a szélén hozzájárulnak a köröm normál állapotának fenntartásához.

Audrey80

2020. október 26.

Beszedtem az egész dobozzal, már ennyi után is erősebbek a körmeim, a bőröm állapota nem változott sajnos, de folytatom a szedést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

kiskacsa480

2020. július 2.

Elsősorban ízületi gondok miatt szerettem volna kollagént szedni, majd már egy ideje elkezdtem megfigyelni, hogy sápadtabb vagyok, karikásabbak a szemeim és jönnek elő körülötte az apró ráncok úgy, hogy még nagyon nem lenne itt az ideje. Sokat olvasgattam a kollagénról és a hatásairól mielőtt megvettem ezt a tablettát. Ár érték arányban kiváló! Én napi fél tablettát szedek, így két hónapra elég egy doboz, de hatását tekintve is elég a fél tabletta úgy érzem.
▪️A körmeim sokat erősödtek, simán megtudom növeszteni mert nem törik már be.
▪️Az arcomon a bőr sokat javult. Életteltelibb és a szem körüli ráncok is majdnem teljesen eltűntek. A szem alatti karikák elhalványultak.
▪️A néha előbújó pattanások száma drasztikusan csökkent! Már csak közvetlen a ciklusom előtt jön elő 1 max 2!
▪️Az izületeim (pl. térd) eleinte javult, de aztán valamiért nem vettem észre benne jelentős javulást

Nem mondom csodaszernek, de ha az ember úgy használja, hogy több ponton odafigyel a táplálkozására és a mozgására is akkor jó mankó lehet ahhoz, hogy a legapróbb hibákat kiküszöbölje egy plusszként. Én elégedett vagyok és kúra szerűen fogom alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

▪️A körmeim sokat erősödtek, simán megtudom növeszteni mert nem törik már be.

Flowergarden

2020. május 3.

Nagyoon jó! 1 hét után látszik már, az eredmény, erősebbek a körmeim, a hajam dúsabb, fényesebb. Bőrömön minimális változást látok.Reggeli előtt vagy után veszek be 1 db-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

vmarti

2020. március 16.

Nagyon szeretem! A szemem alatt az apró kis ráncokat nagyon szépen helyretette:) én napi fél tablettát szoktam bevenni ,valahogy így nekem hatékonyabban hat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Tami11

2020. január 18.

A 3. kúrát fogyasztom belőle, nekem nagyon bevált, ha abbahagyom, egyből fakóbb, ráncosabb lesz a bőröm és a pattanások is előjönnek. Igazi változást a bőrömön és a hajamon vettem észre, a hajhullásom is minimalizálódik, ha szedem. A körmömön nem javított, de a bőröm és a hajam miatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Antioxidánsok: Zinc
Hidratálók: Collagen, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Biotin

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben