Helia-D

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lil22, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2021. november 23.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A C-vitamin hozzájárul a normál kollagén képződéshez. A niacin, az A-vitamin, a riboflavin és a biotin hozzájárulnak a bőr normál állapotának fenntartásához. A biotin, a cink ​​​és a szélén hozzájárulnak a haj normál állapotának fenntartásához. A cink és a szélén hozzájárulnak a köröm normál állapotának fenntartásához.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Renix

2022. november 15.

2havi adagot ettem belőle semmi változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

2havi adagot ettem belőle semmi változást nem tapasztaltam.

Dancyy

2022. szeptember 29.

Nem éreztem extra különbséget 1 havi használat után. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

Nem éreztem extra különbséget 1 havi használat után. :/

Bettii98

2022. április 3.

Beszedtem az egész dobozzal, de nem használt semmit. Az étvágyam az erősödött tőle. Ez volt az első kollagén, amit használtam, most másodjára egy Pure Goldot vettem, kiváncsi leszek annak a hatására.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 3.

LLeva

2022. március 18.

Három hónapja szedem ezt a kapszulát, a dm-ben vettem. Én határozottan látom hogy a körmeim erősebbek (még a körmösöm is megjegyezte), és rengeteg babahajam nőtt. Szerintem megéri az árát, mert egyáltalán nem drága a többihez képest, és nekem hatásában is megfelelt. Most hagyok egy kis szünetet, de vissza fogok rá térni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 18.

Jazmin01

2022. január 8.

Amikor eldöntöttem, hogy kollagén szedek egyszerűen rákerestem és elsők között dobta fel ezt a terméket. Bármit képes vagyok kipróbálni amire rá van írva, hogy Helia-d, meg vettem másnap.
Persze közben jobban utánaolvastam és napi 10g kollagén az amire szüksége van a szervezetnek.
Ez a szépségvitamin a töredékét tartalmazza, de emellett sok mást is. Egy dobozzal fogyasztottam el, változást ennyi idő alatt nem vettem észre, de ártani biztos nem ártott. A benne lévő anyagok hasznosak (kollagén, c vitamin, hialuron, q10,... ) csak nagyobb dózisban. Most is ezeket szedem csak megfelelő mennyiségben.
Nagyobb méretű, fehér tabletta, ízét nem nagyon érezni. Ár érték arányban jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

Nagyobb méretű, fehér tabletta, ízét nem nagyon érezni. Ár érték arányban jó

katalinmester13

2021. november 22.

Nekem nem segített a pattanásokon. Ránckisimulást sem vettem észre. Hajhullásomon csak a vas segít. Eddig még egy hajvitamin sem hozott áttörést. Drágák sem. A körmöm sem lett jobb állapotú. Nekem a körömlakk a megoldás. Akkor kevésbé törik le. A térdeim viszont nem fájnak. Végülis ezért szedem a kollagént és hyaluronsavat tartalmazó tablettákat. Jobban félek a protézistól mint a ráncoktól és a rövid körmöktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 22.

Dikaszandi

2021. november 7.

Nagyon szeretem🥰
A bőröm állapota puhább és elmúltak a pattanásaim,csak menstruáció miatt jön elő 1-2 kisebb pattanás.
A hajam állapota fényesebb és babahajak kezdtek megjelenni és úgy érzem meg látom is,hogy nőtt a hajam😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 7.

Nagyon szeretem🥰

Meren

2021. augusztus 11.

Második dobozzal szedem jelenleg és azt hiszem megtaláltam a számomra legjobb szépségvitamint. A bőrömön van a legészrevehetőbb hatása, eltüntette a pattanásaimat, amire eddig semmilyen krém/vitamin nem volt képes, már ezért jár a max csillag, abszolút újravevős. Az első doboz után másfél hétig szünetet tartottam és újra előjöttek, de mikor ismét el kezdtem szedni szépen lehúzta a gyulladtabbakat is. Ez gondolom a hialuronsav és a vitaminok hatása. (A hialuronsavas tapaszokhoz tudnám hasonlítani a hatását, csak ez már a pattanás kialakulását is megelőzi.) Bár ráncaim még nem nagyon vannak, de üdébb és kevésbé vízhiányos a bőröm, talán ez írható a kollagén számlájára. A bőröm miatt vettem a terméket, arra figyeltem inkább, ezért a köröm és hajra tett hatásairől nem tudok nyilatkozni, szembetűnő változást nem vettem észre. A bőrömre eddig iszonyat jó hatással van, ár-érték arányban szuper. Nem írja, hogy meddig lehet szedni egyhuzamban, ezért a következő adagot lehet, hogy felezve szedem majd, remélem úgy is hatásos lesz. Abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Audrey80

2020. október 26.

Beszedtem az egész dobozzal, már ennyi után is erősebbek a körmeim, a bőröm állapota nem változott sajnos, de folytatom a szedést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

kiskacsa480

2020. július 2.

Elsősorban ízületi gondok miatt szerettem volna kollagént szedni, majd már egy ideje elkezdtem megfigyelni, hogy sápadtabb vagyok, karikásabbak a szemeim és jönnek elő körülötte az apró ráncok úgy, hogy még nagyon nem lenne itt az ideje. Sokat olvasgattam a kollagénról és a hatásairól mielőtt megvettem ezt a tablettát. Ár érték arányban kiváló! Én napi fél tablettát szedek, így két hónapra elég egy doboz, de hatását tekintve is elég a fél tabletta úgy érzem.
▪️A körmeim sokat erősödtek, simán megtudom növeszteni mert nem törik már be.
▪️Az arcomon a bőr sokat javult. Életteltelibb és a szem körüli ráncok is majdnem teljesen eltűntek. A szem alatti karikák elhalványultak.
▪️A néha előbújó pattanások száma drasztikusan csökkent! Már csak közvetlen a ciklusom előtt jön elő 1 max 2!
▪️Az izületeim (pl. térd) eleinte javult, de aztán valamiért nem vettem észre benne jelentős javulást

Nem mondom csodaszernek, de ha az ember úgy használja, hogy több ponton odafigyel a táplálkozására és a mozgására is akkor jó mankó lehet ahhoz, hogy a legapróbb hibákat kiküszöbölje egy plusszként. Én elégedett vagyok és kúra szerűen fogom alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

▪️A körmeim sokat erősödtek, simán megtudom növeszteni mert nem törik már be.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Zinc, Ubiquinone, Retinol
Hidratálók: Collagen, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacin, Retinol, Biotin

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.

Retinol a I v