Helia-D

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lil22, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2021. november 23.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A C-vitamin hozzájárul a normál kollagén képződéshez. A niacin, az A-vitamin, a riboflavin és a biotin hozzájárulnak a bőr normál állapotának fenntartásához. A biotin, a cink ​​​és a szélén hozzájárulnak a haj normál állapotának fenntartásához. A cink és a szélén hozzájárulnak a köröm normál állapotának fenntartásához.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

HelenaMerle

2024. január 11.

Fél éve szedem, a körmömön észlelek változást. Picit ilyen ártani nem használ kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 11.

katalinmester13

2021. november 22.
Nekem nem segített a pattanásokon. Ránckisimulást sem vettem észre. Hajhullásomon csak a vas segít. Eddig még egy hajvitamin sem hozott áttörést. Drágák sem. A körmöm sem lett jobb állapotú. Nekem a körömlakk a megoldás. Akkor kevésbé törik le. A térdeim viszont nem fájnak. Végülis ezért szedem a kollagént és hyaluronsavat tartalmazó tablettákat. Jobban félek a protézistól mint a ráncoktól és a rövid körmöktől.
2023. október 28.
Egy újabb doboz elfogyott. Véleményem nem változott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 28.

2021. november 22.
2023. október 28.
Egy újabb doboz elfogyott. Véleményem nem változott.

Szandi1018

2023. október 14.

Egész nyáron szedtem. A körmeim erősebbek lettek, de ez nem volt cél. A hajam miatt kezdtem el, de még jobban hullott, teljesen kiszáradt. A bőrömön nem tapasztaltam változást. 2 pont mert éhséget és hízást nem okozott ahogyan nálam általában a szépségvitaminok szoktak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 14.

CandyShimmer

2023. július 17.

Ahogy elkezdtem szedni, tiszta pattanás lett a bőröm, és tocsogott a zsírtól. Gondoltam majd hozzászokik €s elmúlik. Nem múlt el, végül abbahagytam a szedését, és kb 1 hét volt mire helyre tudtam hozni a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 17.

Renix

2022. november 15.

2havi adagot ettem belőle semmi változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

2havi adagot ettem belőle semmi változást nem tapasztaltam.

Dancyy

2022. szeptember 29.

Nem éreztem extra különbséget 1 havi használat után. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

Nem éreztem extra különbséget 1 havi használat után. :/

Bettii98

2022. április 3.

Beszedtem az egész dobozzal, de nem használt semmit. Az étvágyam az erősödött tőle. Ez volt az első kollagén, amit használtam, most másodjára egy Pure Goldot vettem, kiváncsi leszek annak a hatására.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 3.

Jazmin01

2022. január 8.

Amikor eldöntöttem, hogy kollagén szedek egyszerűen rákerestem és elsők között dobta fel ezt a terméket. Bármit képes vagyok kipróbálni amire rá van írva, hogy Helia-d, meg vettem másnap.
Persze közben jobban utánaolvastam és napi 10g kollagén az amire szüksége van a szervezetnek.
Ez a szépségvitamin a töredékét tartalmazza, de emellett sok mást is. Egy dobozzal fogyasztottam el, változást ennyi idő alatt nem vettem észre, de ártani biztos nem ártott. A benne lévő anyagok hasznosak (kollagén, c vitamin, hialuron, q10,... ) csak nagyobb dózisban. Most is ezeket szedem csak megfelelő mennyiségben.
Nagyobb méretű, fehér tabletta, ízét nem nagyon érezni. Ár érték arányban jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

Nagyobb méretű, fehér tabletta, ízét nem nagyon érezni. Ár érték arányban jó

Dikaszandi

2021. november 7.

Nagyon szeretem🥰
A bőröm állapota puhább és elmúltak a pattanásaim,csak menstruáció miatt jön elő 1-2 kisebb pattanás.
A hajam állapota fényesebb és babahajak kezdtek megjelenni és úgy érzem meg látom is,hogy nőtt a hajam😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 7.

Nagyon szeretem🥰

Meren

2021. augusztus 11.

Második dobozzal szedem jelenleg és azt hiszem megtaláltam a számomra legjobb szépségvitamint. A bőrömön van a legészrevehetőbb hatása, eltüntette a pattanásaimat, amire eddig semmilyen krém/vitamin nem volt képes, már ezért jár a max csillag, abszolút újravevős. Az első doboz után másfél hétig szünetet tartottam és újra előjöttek, de mikor ismét el kezdtem szedni szépen lehúzta a gyulladtabbakat is. Ez gondolom a hialuronsav és a vitaminok hatása. (A hialuronsavas tapaszokhoz tudnám hasonlítani a hatását, csak ez már a pattanás kialakulását is megelőzi.) Bár ráncaim még nem nagyon vannak, de üdébb és kevésbé vízhiányos a bőröm, talán ez írható a kollagén számlájára. A bőröm miatt vettem a terméket, arra figyeltem inkább, ezért a köröm és hajra tett hatásairől nem tudok nyilatkozni, szembetűnő változást nem vettem észre. A bőrömre eddig iszonyat jó hatással van, ár-érték arányban szuper. Nem írja, hogy meddig lehet szedni egyhuzamban, ezért a következő adagot lehet, hogy felezve szedem majd, remélem úgy is hatásos lesz. Abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Zinc, Ubiquinone, Retinol
Hidratálók: Collagen, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacin, Retinol, Biotin

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van, akár saját súlyának 1000-szeresét is képes megkötni. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. A kozmetikumok szempontjából fontos, hogy minél több molekulasúlyú hialuronsavat tartalmazzon a készítmény, ugyanis picit eltérő hatásfokkal dolgoznak. A nagy molekulasúlyú hialuronsavak tudják a legtöbb nedvességet megkötni, azonban ezek akkor a mérete, ami a felszívódást gátolja, ezek a típusok jellemzően a bőr felszínén maradnak. A bőr mélyebb rétegeibe a közepes és alacsony molekulasúlyú hialuronsavaknak van nagyobb esélyük bejutni. Ezek vízmegkötő képessége alacsonyabb, de még így is impresszív, a közepes molekulasúlyúakról pedig úgy gondolják, azok járulnak hozzá leginkább a bőr védőrétegének erősítéséhez.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Közismertebb nevén Q10-koenzim, mely megtalálható az emberi sejtben, és fontos szerepet játszik a sejtek energiatermelésében. A Q10-koenzim számos ételben is megtalálható: például halakban, kagylóban, spenótban és mogyoróban. A bőrre kenve hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő, valamint öregedésgátló tulajdonságokkal is bír. Szájon át bevéve is hasznos étrendkiegészítő antioxidáns és energizáló hatása miatt (ez utóbbi miatt reggel célszerű bevenni).

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.

Retinol a I v