Helia-D

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koalace, Módosítva: 2020. február 13.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

Növényi alapú masszázsolaj, édes, egzotikus illatátal, valamint barackmag- és jojobal olajjal.

Vegán

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Linalool, Limonene, Citronellol