Helia-D

Ár:   440 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: felicitas, az összetevőket feltöltötte: Anett, Módosítva: 2016. július 21.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Egyéb

Sminklemosó, bőrfrissítő és ápoló kendő, mely tisztít és ápol, a természetes gyógynövénykivonatoknak köszönhetően pedig hidratál és felfrissít. Hatékonyan eltávolítja a vízálló sminket és szennyeződéseket. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását. Gyulladásgátló, hámképződés sebregeneráló hatású gyógynövénykivonatokat tartalmaz. Alkohol- és lanolinmentes, ph-semleges.

sailorluna

2018. augusztus 3.

a szempillaspirállal küzdött, sokat kellett dörzsölni, amit nem szeret a szemem. az alapozót nagyjából leszedte. nem voltam vele megelégedve, főleg azért, mert drága és túl illatos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

AKiss

2017. október 24.

Ezt úgy szerettem! De kár, hogy már nincs :( Úszás előtt áttöröltem vele az arcomat, majd egy kis víz és kellemes érzés volt utána is. Azóta sem találtam jobbat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

mrs.imperator

2013. október 6.

Ajándékba kaptam egyszer, jó illata volt, sminklemosónak tökéletes, viszont sajnos hamar kiszáradtak a kendőcskék, érdemes nem sokáig tárolni és elhasználni hamarabb, hiába a visszazárható csomagolás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 6.

Laura

2013. július 20.

A DM-ben vettem félárasan, le volt értékelve. Ahogy olvasom van fekete és sárga is, én a sárgát vetem meg. nevetséges áron vettem, és még ha teljes áron lett volna, akkor is megvettem volna mert megéri az árát és jobb a többinél. Nem málik-ami a halálom-tisztít, hidratál, a sminket simán leszedi.
Különösen tetszik, hogy kicsi csomagolásban van, simán elfér a táskámban. Most L'oreal-om van, az olyan böszme, hogy nem is mindig szoktam eltenni-igaz az 25 db, de a 10es praktikusabb kiszerelés szerintem.
Egyértelmű, 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Egyértelmű, 5 csillag!

Októberi Lány

2013. június 21.

Vettem már feketét és sárgát is, mostanában a feketét látom mindenhol. Nagyon szeretem, bár drága, de ez legalább megbízható, kiváló minőség. Sminket leszedi, se a bőrömet, se a szememet nem csípte még, pedig érzékeny mindkettő. (mindhárom:) Krémezni nem is nagyon szükséges utána, mert hidratál is kicsit, szóval utazáshoz tényleg ideális, 2 in 1. Maga a "szövet", amiből van is tök jó, múltkor elfogyott a vattakorongom, és ilyenre öntöttem az arctonikot, szuperül eloszlatta a bőrömön, más törlőkendővel ugyanez a művelet nem jött össze....Szóval, nincs okom lepontozni, bár ez a pirossal jelölt tartósítószer nem túl biztató, de évi 1-2 csomaggal belefér, csak nyaralásra veszem meg, napi használathoz kissé húzós az ára. Ja, és úgy vettem észre, hogy mikor pár napig ezt használom, szépen javulni kezd a bőröm, nem jön ki olyankor új pattanás, márpedig ez igen ritka nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 21.

amyesther

2013. április 17.

Nagyon tuti cucc ez, utazáshoz vettem és nagyon jól bevált. A szempillaspirált nem szedte le, de az alapozót és a pirosítót igen. Ha használom, utána le kell mosni vízzel az arcomat, mert csíp és olajos marad. Az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 17.

tellokin

2013. április 2.

A fekete verziót vettem utazáshoz. Nekem teljesen bevált, alaposan megtisztította az arcomat, és a vízálló tussal is elbánt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

c_andersen

2013. február 23.

Nekem is durva a szememnek sajnos. Arcról szépen leszedi a sminket, szemről kevésbé, sokat kell dörzsölni, h leszedje és akkor már nagyon durva az anyaga. Illata finom és a bőröm nagyon jól érzi magát a tisztítás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 23.

ST

2013. január 20.

Kétféle kiszerelés van: 10 darabos és 24 darabos Azaz inkább három, mert a 10-esből van a képen látható sárga meg fekete, a 24-es pedig fekete. Egyszer végignéztem a DM-ben az összetevőket mindkettőn, én nem találtam különbséget. Nekem ez a kedvenc arctisztító kendőm sportoláshoz, utazáshoz, mert a többihez képest bőrnyugtató hatást véltem felfedezni benne. A kendő anyagával, méretével, nedvességével, tisztító hatásával nincs problémám, talán javítottak rajta az első bejegyzések óta. Bár a nedvesség csomagolásonként/csomagoláson belül eltérő tud lenni, ill. a felbontás óta eltelt időtől is függhet, nekem ált. inkább nedvesebb, mint száraz, használat után várni kell kicsit, hogy megszáradjon. Nem tisztít annyira alaposan, mintha otthon este rendes lemosóval mosnék arcot (kb. 90%), de ezt nem is várom el tőle, "menet közben" vagy ha este nagyon fáradt vagyok teljesen megfelel. Az árát viszont sokallom (ezért -1 csillag), a 10-est 500 Ft körül láttam, a 24-est pedig 900 körül. Habár utóbbi arányaiban olcsóbb, utazáshoz viszont túl nagy, napi kétszeri otthoni használatra mellett pedig még mindig drága, és kevésbé alapos.
Ti mit vártok el egy jó arctisztító kendőtől / szerintetek melyik a legjobb?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Ti mit vártok el egy jó arctisztító kendőtől / szerintetek melyik a legjobb?

Dóri tesztel

2012. november 8.

Nekem teljesen korrektül működött, utazáshoz praktikus. Kicsit drága, ezért csak utazáshoz, de egyébként néha itthon is használom. Sminket jól leszedi, frissíti a bőrt. Érzékeny bőröm szinte minden krémtől kipattogzik, de ezt szereti a bőröm. Nem tudom, hogy akik szerint durva a kendő, meg nem elég nedves, hol vehették, vagy mi történt azokkal a kendőkkel, de amit most lehet kapni a boltokban az teljesen jó! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Libapimpó kivonat. Nem igazán található információ arról, hogy mire jó, mint kozmetikai összetevő . A CosIng bőrkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Nem szabványos INCI név. Egy parabénekből és phenoxyethanolból álló tartósítószer keverék.