Helia-D

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deszt, Módosítva: 2024. január 22.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A szérum a benne található antioxidáns hatású C-vitamin segítségével hozzájárul az egységesebb, ragyogóbb arcbőrhöz és védelmet nyújthat a káros környezeti hatásokkal szemben. A két különböző molekulasúlyú hialuronsav elősegítheti a bőrfelszín és a mélyebb rétegek hidratáltságát, finoman simítva ezzel a dehidratáltságból adódó finom ráncokat.

A termékben nem tiszta C-vitamin található, hanem C-vitamin származék: 3-O-Ethyl Ascorbic Acid.

Nem tartalmaz illatanyagot.

Helia-D Hydramax C-Vitamin & Hialuron Duo 30ml
Ár: 2490,-Ft , Eladó: naibar
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest II.ker, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost (+1499,- Ft), packeta (+1290,-Ft)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

HofiZsu

2024. június 13.

Pár napja használom még csak. Eddig nagyon tetszik. Nem hagy zsíros érzetet és jól hidratál. Kíváncsi vagyok a pigment foltokkal mit tud kezdeni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 13.

Rednails

2024. június 4.

Nekem ez egy elmegy kategória, inkább éreztem benne a hialuronsavat, mint a C-vitamin hatását. Ha már hidratálni szeretnék, jobb egy Liquid hidration, mert gazdaságosabb, C-vitaminnak meg egy C-Glow. Így azt éreztem, noha kevesebbe került, annyival kevesebbet is ért. Ártani nem árt, de hatékonyságra felejthető termék. 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 4.

viragb88

2024. május 29.

Halványítja a pigment foltokat, gyorsan beszívódik, a legjobb c-vitaminos szérum amit eddig használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 29.

mesifix

2024. május 23.

Remekül teszi a dolgàt! Pillanatok alatt beszívja a bőröm, sima ès hidratált lesz tőle. Fènyvèdő ès alapozo megy felè. Mèg csak 2 hete használom, kíváncsi vagyok hogy bànik el a finom ràncokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 23.

Luca0715

2024. május 21.

Szeretem. Pàr napja lettem figyelmes rá, hogy az arcomon lévő pigmentfolt elhalványult. De elég látványosan. Úgy örülök!😊 Viszont nekem a homlokom csillog tőle, úgyhogy mostanàban este használom. Ettől függetlenül egyértemlűen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 21.

Krisztidor

2024. május 19.

Szuperjó. Próbáltam már többféle C-vitaminos szérumot. Jó összetevők, nagyon jól bedolgozható, nem ragad, nem nehéz, nincs illata. Szereti a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 19.

Krittike84

2024. május 9.

Nagyon szeretem ezt a szérumot! Fényvédő előtt szoktam feltenni, sokkal üdébb tőle a bőröm, gyorsan beszívódik és kb azonnal teszem fel a fényvédőt, mégse bántják egymást. Már a 3. üveggel vettem, szuper termék! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 9.

emb1p3

(!)
2024. május 2.

Update: azóta harmadjára veszem újra, mindketten használjuk, és mindkettőnk bőrképén látszik is. Abszolút ár-érték bajnok.

Én is tesztelésre kaptam, köszönöm. Úgy a 40%-át fogyasztottam el eddig. Az elején mintha picit kiütött volna, de a szokásos krémemmel aztán végül szépen hidratált, de nem rengette meg a világom. Viszont a férjemnek elég száraz a bőre, de csak az extravékony, gélszerű hidratálókat hajlandó használni, és valami rozacea/ételallergia-szerű, lokális gyulladás is már több hónapja nem múlt az egyik orcáján. Miután az orvos/vérvétel kizárt mindenféle belsődleges okot, gondoltam kipróbálom ezt rajta, nagy bajt már csak nem csinálok, és hát az eredmény határozott wow. Két-három használattal látványosan lehúzta a pirosságot, és zongorázni lehetne a különbséget az általános bőrképe kapcsán is. Erre persze más hidratáló/enyhe gyulladáscsökkentő is képes lehet, de mivel már elhangzott, hogy ugye majd hoz ebből újat a Mikulás, ha elfogy, és amúgy is szeretek magyar dolgokat venni, ha lehet, a cucc kiütéssel nyert, és megkapja az 5 csillagot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 2.

AnikoR

2024. május 1.

Nem olyan eros a csoda-faktor, mint a G&G c-szerumnal, de egy hetes hasznalat utan latszik a hatasa, nem latom a ragyogasfokozast, de halvanyitja a foltokat, es lejjebb huzza az aktiv pattikat.
Sokkal konnyebb hasznalni, mint a GG-t, mert ez geles es nem vizes allagu, es annyival jobb, hogy nem kell hutoben tarolni, plusz a GG-t nem hasznaltam el ido elott sosem, mindig negyed uvegeket dobtam ki.
Ugyhogy nem tudom… :D
Szeretem, a hatasa nem olyan mint a GG-nek, de konnyebb hasznalni, osszessegeben nem rossz. De azert nem 5*. Erdemes kiprobalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 1.

Ugyhogy nem tudom… :D

natasa

2024. április 29.

Szuperjó. Próbáltam már többféle C-vitaminos szérumot, ez tetszik a legjobban. Jó összetevők, nagyon jól bedolgozható, nem ragad, nem nehéz, nincs illata. Szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 29.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.