Helia-D Professional

Ár:     Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Potyos, Módosítva: 2016. október 10.

Ár:
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Meggyes Kollagénes Gél, a benne lévő gazdag hatóanyagok, meggy és tengeri kollagénnek köszönhetően, minden bőrszépítő tulajdonságot koncentráltan magában hordozza. Zselés állaga miatt a bőrt mélyen feltölti és hidratálja. Kiválóan alkalmazható iontoforézis illetve ultrahangos kezelésekhez.

Katarzis

2018. november 23.

Jól működik a seborrheás bőrömön. Kellően hidratálja, gyorsan beszívódik. Az elején nagyon rossz véleménnyel voltam róla, de az a hámlasztó hibája volt. Amint elhagytam, elkezdte szeretni a bőröm. Jól lehet rá sminkelni, gyakorlatilag beissza a bőröm. Nem okoz pattanásokat, sőt mintha kevesebb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

c_andersen

2017. augusztus 23.

Kellemes a gél állag, krémhez keverem, de az illata durva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Kellemes a gél állag, krémhez keverem, de az illata durva.

Judiit

2017. április 12.

Szuper géles termék. Könnyedén beszívódik a bőrbe, semmi zsíros érzet . Prímán lehet rá sminkelni. Ára is baráti. Egy gondom van csak vele, hogy iszonyat könnyezik tőle a szemem, mint az Aqua Boomtól. Ettől eltekintve nagyon bejön. Illata tiszta meggylé :) . Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 12.

alterheart8

2016. december 6.

Okéé, ez tényleg géles állag, amit olyan gyorsan beszív a bőröm, hogy azt öröm érezni. Nagyon erősen érződik a meggyes, nekem kicsit HubaBuba illat, ami nagyon tetszik. Egyszerűen csak elnyalogatnék egy tubussal. Viszont sokak számára ez zavaró lehet, minden estere én szeretem. Nekem egy apró, de annál nagyobb problémám van, a szemem alá is kennék belőle, hiszen ott a legláthatóbb a vízhiány, és csíp. Mármint a szemem elkezd könnyezni, piros lesz. Ez hamar elillan, pár perc, de azért ez eléggé kellemetlen, mínusz egy csillag. De ha kihagyom ezt az apró részt, akkor semmi gond! 2 hete használom, és a pofim olyan kis puha, úgy szeretek hozzá érni. Akiknek nagy hidratálásra van szüksége azoknak viszont ez nagyon kevés, és ebben a hideg időben (december) talán mindenkinek kevés. Én a kozmetikusomtól szereztem meg, de ha valaki nem is veszi meg, kérjen egy próbát, nagyon kellemes lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Soluble Collagen

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.