Helia-D Professional

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnnaZsB, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Érzékeny bőrre – azonnali lifting hatás

A szérum azonnali feszesítő hatással bír magas NunatakR őssejt tartalmának köszönhetően, amely aktiválja a bőr kollagén és elasztin rostjainak termelődését. Hidratáló hatását és vízmegtartó képességének fokozását segíti a hialuronsav. Szatmári szilva tartalmának köszönhetően minden bőrtípus kezelésére alkalmas gyulladásgátló és sebgyógyító hatása miatt. Ultrahangos/ionos/tű nélküli mezoterápiás kezeléshez és önmagában egyaránt ajánlott.

whitemagnolia

2019. szeptember 27.

Nagyon nagy Helia D kedvelő vagyok, ennek a terméknek mégsem tudok maximum pontot adni. Mert az árával összehasonlítva, a kinyomókája nagyon erős és mindig bénáztam vele, össze-vissza kentem, ahová nem is akartam... Sec-perc elfogyott az egész és talán ennek köszönhetően, de nem is vettem észre változást a bőrömön. Nagyon jó az állaga a szérumnak, szépen beszívódott és a szemránckrémmel együtt használtam (ami nagyon szuper), de ezt hosszabb időn keresztül kellene talán tesztelgetni. Biztosan nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.