Helia-D

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alphecca, Módosítva: 2020. március 12.

Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden tisztító és ápoló tusfürdő hidegen sajtotl szőlőmagolajjal.A hidegensajtolásos eljárásnak köszönhetően , a szőlőmagban lévő értékes hatóanyagok nem bomlanak le, így képesek gyorsan felszívódva táplálni a bőrt. Kellemes illata friss üde bőrérzetet kölcsönöz.

Vegán

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Sziszotanti

2021. augusztus 22.

Sűrű, minőségi, szuper. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

Sűrű, minőségi, szuper. Imádom!

Seras

2021. április 27.

Teljes csalódás. Nincs érzékeny bőröm ,de mióta használom rettentően viszket a bőröm, hiába kenem be fürdés után, nem segít. Nem nagyon habzik, és számomra eléggé pazarló a használata, sok kell belőle egy zuhanyzás során. Az illata elmegy, nekem cseresznyés és még valamelyik másik van meg, de bánom ,hogy kettőt rendeltem ,mert így sokáig fogok szenvedni miatta. Ennyire még semmi sem tette tönkre a bőröm ,főleg, hogy nem csikorgós szárazzá változtatja a bőrfelszín, mégis szét irritálja. Furcsa, akinek érzékenyebb a bőre, annak semmiképp sem tudom ajánlani. Drága, és nem gazdaságos a használata sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

melindadd

2021. március 18.

Nem ezt a típusút, hanem az avokádóolajosat vettem meg, (mert sajnos ez nem volt készleten) életem eddigi legjobb tusfürdője! Géles állaga van, nem habzik túlságosan, de jól tisztít és iszonyatosan sima és puha lesz a bőröm használat után! Én bátran ajánlom. (Talán az hátrány,hogy kevés helyen kapni, illetve az ára sem a legolcsóbb, de tényleg azt gondolom, hogy megéri!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

csvik

2021. február 13.

Nem ezt az illatot próbáltam, hanem a sárgabarackmag olajosat aminek nagyon finom illata van, nem tolakodó. Géles állagú, ami nekem tetszik és jól hidratál. Az ára egy kicsit szerintem sok, de akciósan megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Colormonkey

2020. november 27.

Finom illata van, nem szárítja a bőrömet, de nem habzik. Ez azért hiányzik nekem. Ellenben gyönyörű a flakonja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Bessym22

2020. november 13.

Nagyon finom illata van. Szuperül hidratálja a bőrt és fürdés után nincs az a száraz érzet a bőrön. Már többször újra vásároltam! Csak ajánlani tudom. Sokáig elé egy tubus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

Mhajni

2020. október 14.

Az illata szuper, de nem habzik egyáltalán, így valahogy akaratlanul is több fogy belőle. Nagyon sűrű, kicsit nehezen kezelhető (bár inkább a nem habzása miatt), elhasználom, de ennél vannak jobbak. Az ára is elég borsos. Irritációt viszont nem okozott az érzékeny bőrömön, a csomagolás is szép és jó, így kap egy hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Szaboha

2020. augusztus 1.

Nagyon kellemes illat, tetszetős kinézet, gél állag. Keratosis pilarissal kinlódom már évek óta. Ezt a tusfürdőt kifejezetten azért veszem, mert nem szárítja a bőrömet. Nem igazán habzós fajta, és lehetne tartósabb illata, mert nagyon kellemes, mikor használom, de hamar elillan. Szeretem, bár az ára tusfürdőkhöz és a kiszereléshez képest szerintem kicsit magas. Az illat tartóssága és az ára miatt a 4 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Borostyan

2020. július 5.

Nagyon finom illata van és nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Nagyon finom illata van és nem szárítja a bőrömet.

boltkoros

2020. április 11.

Illata szuper. A bőrömet nem szárítja de sajnos csalódás volt (pedig imádom a Helia-D termékeket). Nem habzik rendesen és így nem élvezem a zuhanyzást vele. Ebben az árkategóriában sokkal jobb termékeket lehet már kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: PEG-40, Glycerin