HelloBody

Ár:   10 700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. május 15.

Ár:   10 700 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Fokozza a mindennapi ragyogást páratlan pillekönnyű olajszérumunkkal, melyet hidratálókrémével elkeverve, vagy annak felvitele után alkalmazhat
  • Növényi eredetű szkvalén alapú, ragyogást fokozó termékünk segít a normál-dehidratált bőrnek egész nap megtartani a nedvességét
  • Hasznos összetevői, mint pl. a hidratáló görögdinnyemag-olaj, a nyugtató máriatövis és az aloe vera együtt fejtik ki hatásukat szérumként az egyenletes arcbőrért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

B.Csilla96

2021. március 12.

1 éve amikor rendeltem az oldalról a mosható korongokat, akkor kaptam ajándékba melléjük. Igazából tetszik. Nem használtam előtte olajat. Este szoktam a rutinom végén felkenni pár cseppet, reggelre nagyon puha, hidratált a bőröm és nem zsíros, pedig ettől féltem, hogy a kombinált bőrömre nem olyan jó ötlet rákenni. Az illata nagyon kis visszafogott, természetes. Aránylag hamar beszívódik, nem tocsog tőle a bőröm, még a számra is szoktam kenni. Nagyon sokáig elég a mennyiség. Bár szeretem, de teljes áron semmiképp nem venném meg, azért olcsóbbért is vannak nagyon jó olajak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract