HelloBody

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. január 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

• Lágyítja, revitalizálja arcbőrét és eltávolítja a smink vagy arcmaszkok nyomait.
  • Kiegyensúlyozza a bőr pH-ját és hidratálja azt.
  • Kókuszdió-, körömvirágkivonat és aloevera lé hozzáadásával táplálja arcbőrét.
  • Nem tartalmaz alkoholt, így nem szárítja ki bőrét.

Vegán

peppyy

2021. január 20.

Influencer hatására vettem meg az első termékcsaládot a hello body-tól, kedvezményesen, korábban nem ismertem.
Nekem bevált ez a tonik! Minden este használom és időnként reggel is, kb 2 hete. Én nagyon szeretem az illatát, nem zavar, de tény hogy erősebb mint amire számítottam.
Nekem nem marad ragacsos a bőröm, de nem használok belőle sokat. Nagyon meglep sokszor, hogy milyen sok szennyeződést lehoz. Pórusösszehúzást, elnehezedést nem tapasztaltam, inkább összességében egy hidratált érzetet kelt a bőröm.
Együtt használom az éjszakai krémmel és bár a korábbi nappali krémemből még van, így a termékcsalád nappali krémjét még nem használom, de az én bőrömmel már csodákat tett. Nincs kiszaradva, nincs vízhiányos kinézete és tapintásra is rugalmasabb. Éjszakára tonikot nem használtam korábban, egy-egy pici pattanás jött már ki reggelre, de semmi komoly, de talán ennyi negatívumot tudok csak felhozni.
Remélem marad a nagyon pozitív tapasztalat, most azt mondom kérdés nélkül újra megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

bebecske22

2020. november 9.

Sajnos ez a tonik - hasonlóan az előttem szólókhoz -, valahogy nekem sem vált be, pedig egyébként alapvetően elégedett vagyok a HelloBody-s termékekkel.
Semmilyen pozitív hatást nem éreztem és használat után tényleg hagyott egy ragacsos réteget maga után. Elhasználtam, de ezt a terméket nem vásárolnám újra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 9.

eszterrr95

2020. június 8.

Sose vennék influencerek által ajánlott terméket, mert kamu az egész. Reklám...Aranka ezért pénz kap. Aranka sose fogja megmondani az igazat, hogy ez a krém szar és ne vegyétek meg. És ne higgyétek el amikor azt mondja, hogy csak tesztelés után ajánlja nektek!

A terméket ajándékba kaptam és senkinek sem ajánlom! A szennyeződéseket egyáltalán nem távolítja el és ragacsos érzést hagy maga után!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

arizsani

2020. május 11.

Szennyeződéseket nem távolítja el, és pórusösszehúzó hatást sem tapasztaltam. Cserébe ragacsos marad a bőröm használat után, émelyítően édes szaga van, és másnap reggelre apró gyulladt pattik jelennek meg a problémásabb részeken. Bedőltem az influencer hirdetéseknek, -20%os áron vettem meg, de egy forintot nem adnék érte utólag.
(Egy hónapig próbálkoztam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

(Egy hónapig próbálkoztam)

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol